5. teszt

Válassza minden számban egy három válaszokat. Ha bármilyen kérdése nem találja a választ, akkor a számláló a pontokat, meg ezt az ügyet a két pontot.

1. Képzeld el, hogy a vita kezdődik a tömegközlekedés. Mit fog tenni?

a) elkerüljék az összeütközést állításával;

b) tudok beavatkozni, a másikra az áldozat, kinek van igaza;

c) Én mindig beavatkozni, amíg a végén, hogy megvédjék a szempontból.

2. A találkozón, akkor bírálják a kormányt a hibákat?

a) mindig kifogásolható hibák;

b) igen, de attól függően, hogy a személyes kapcsolat rá;

3. A közvetlen főnöke vázolja munkatervet, amely úgy tűnik, irracionális. Kínálnak egy tervet, amely úgy gondolja, a jobb?

a) ha mások támogat engem, akkor igen;

b) Persze, én egy tervet;

c) Attól tartok, hogy nekem ez megfoszthatja prémium.

4. Szereted vitatkozni a kollégák, barátok?

a) csak azoknak, akik nem sértett, és amikor viták nem rontja el kapcsolatok;

b) igen, de csak elvben fontos kérdésekben;

c) azt állítják, mindenki, és minden alkalomra.

5. Valaki megpróbál felmászni előre ugrik a sorban. A reakció.

a) Úgy gondolom, hogy jobb vagyok, mint ő, még megpróbálta megkerülni minden;

b) felháborodott, de magában;

c) nyíltan a haragjukat.

6. Képzeld el, hogy egy tervezet, amely egy merész ötlet, de vannak hibák. Tudod, hogy az elméd függ a sorsa ennek a munkának. Mit csinálsz?

a) beszélek, és a pozitív és negatív szempontok a projekt;

c) fogom kritizálni: hogy újító, akkor nem lehet hibázni.

7. Képzeld el, hogy az anya-in-law (anyós) megmutatja, hogy szükség van a gazdaság és a takarékosság, az Ön extravagáns, és ő most majd megvenni a drága régiségeket. Azt akarja tudni, hogy a véleményét a legújabb vásárlást. Mit szólsz hozzá?

a) azt jóváhagyja a vásárlást, ha neki örömet;

b) azt mondják, hogy ez a dolog nem a művészi érték;

c) folyamatosan esküszöm, veszekedés vele, mert azt.

8. A parkban köszöntötte a tizenévesek, akik dohányoznak. Hogyan reagálsz?

a) nem megjegyzik;

b) gondolja: miért kell elrontani a hangulatot, mert idegenek, rosszul képzett fiatalok;

c) ha nem volt egy nyilvános helyen, azt Megvertél őket.

9. Az étteremben, azt veszi észre, hogy a pincér csalt akkor:

a) Ebben az esetben nem adtam neki borravalót, bár azt meg fogja tenni;

b) arra kérem, hogy ismét velem, tagjai az állás;

c) Azt kell, hogy neki mit gondolok róla.

10. Ön a többit otthon. Az adminisztrátor foglalkozik a külügyek, van egy jó ideje, ahelyett, hogy eleget tegyen kötelezettségeinek: figyelemmel kíséri a takarítás a szobában, változatos menüt ... Nem neheztel?

a) találom a módját, hogy panaszkodnak, hadd büntetik, sőt lőttek a munkájukat;

b) Igen, de ha én és mondd meg neki néhány állítás, nem valószínű, hogy ez meg fog változni;

c) találni hibát a személyzetet - szakács, takarító, vagy szellőztetett haragjukat feleségét.

11. Azzal érvel, hogy az Ön tizenéves fia és győződjön meg róla, hogy igaza van. Van beismerni a hibát?

b) Persze, bevallom;

c) megpróbálom összeegyeztetni szempontból.

Minden a válasz becsült 1-4 pont. Értékelés A válaszok megtalálhatók a javasolt táblázatban.


5. teszt

30-44 pont. Ön figyelmes. Nem tetszik konfliktus. Tudja, hogyan kell sima őket, akkor könnyen elkerülhető kritikus helyzetekben. Ha van bejutni egy érv, de figyelembe kell venni, hogy hogyan befolyásolja az irodában, vagy baráti kapcsolatokat. Törekszünk, hogy kellemes másoknak, de ha segítségre van szüksége, akkor nem kell mindig szembe vele. Nem gondolja, hogy ezzel elveszti az önbecsülését a mások szemében?

15-29 pont. Ó, te mondod, a konfliktus személyiség. Azt határozottan védeni a véleményüket, függetlenül attól, hogy ez hatással lesz a szolgáltatás vagy személyes kapcsolatok. És, hogy akkor tiszteletben tartását.

Kapcsolódó cikkek