22 éves szépségkirálynő zhibek Nukeeva halt meg a rák

22 éves szépségkirálynő zhibek Nukeeva halt meg a rák

Moldokmatova azt kívánta, hogy Nukeyeva pihenjen a világgal, és részvétét tett a családjának és barátainak. A nő megjegyezte, hogy Zhibek halála helyettesíthetetlen veszteség számukra. Assol szerint a szépség nagyon kedves és vidám ember volt.

- Fájdalmas, hogy jelentse a helyrehozhatatlanságot. (...) Zhibek Nukeyeva - a "Miss Kyrgyzstan" cím tulajdonosa nem lett. Mindössze 22 éves. Ez őszinte, okos lány ütött a nap találkoztunk, szerénysége, ragyogás és a lágyság. Gyászolunk. (...) levele Zhibek betegség (csont chondroszarkóma) és a szeretet a férje és a fia született, megérintette a szívét emberek millióinak. Harcolt az utolsó erőfeszítés, de a betegség van a felső kéz, annak ellenére, hogy a kezelés zajlott a legjobb klinikáin Olaszország, Törökország, és Izraelben. Annyira szerette az életet,

- megosztott egy nyilvános alakot.

22 éves szépségkirálynő zhibek Nukeeva halt meg a rák

"Kedves Angyalom! A nevem Zhibek. 21 éves vagyok. Én vagyok a csodálatos négy hónapos kisfiú Iman anyja. Bishkek városában élünk a Kirgiz Köztársaságban. Ezt a levelet kérdezem segítségért. Karácsony és Újév remény, álmok és csodák ideje. Az én történetem rövid, az idő nem kedvem,

22 éves szépségkirálynő zhibek Nukeeva halt meg a rák

A modell fia a császármetszés segítségével született. Egy bizonyos idő elteltével, miután a boldog esemény Nukeevoy volt, hogy részben az örökös - Iman vitték az intenzív osztályra, és egy lakos Kirgizisztán maga került a rák klinikára. Zhibek nem látta a baba több hetet.

"Két hónapig szétváltak. Ha azt mondjuk, hogy ez a két hónap nehéz volt, nem is beszélve: a kórházban, kemoterápia, hangulatingadozások, nem túl megnyugtató előrejelzések, az orvosok, a rákkeltő, de minden alkalommal várta a találkozót Iman. Minden egyes találkozón ad nekem reményt, erőt és ösztönzést ad nekem a küzdelemre, nem számít. Nem szavakkal leírni, hogy mennyire szeretem ezt az embert, és hogyan fáj a szívem a gondolatra, hogy elhagyom őt, nélkül maradnak az anyukák

Kapcsolódó cikkek