22 éves szépségkirálynő rákban halt meg

22 éves szépségkirálynő rákban halt meg

Moldokmatova kívánta Nukeevoy nyugodjék békében, és hogy részvétét a családja és barátai. A nő azt mondta, hogy a halál Zhibek - helyrehozhatatlan veszteség számukra. Szerint Assol, szépség nagyon kedves és vidám ember.

„Ez fájdalmas jelenteni helyrehozhatatlan. (...) Ne legyen Zhibek Nukeevoy - akik a cím: „Kisasszony Belarusz”. Ő csak 22 éves. Ez őszinte, okos lány ütött a nap találkoztunk, szerénysége, ragyogás és a lágyság. Gyászoljuk. (...) levele Zhibek betegség (csont chondroszarkóma) és a szeretet a férje és a fia született, megérintette a szívét emberek millióinak. Harcolt az utolsó erőfeszítés, de a betegség van a felső kéz, annak ellenére, hogy a kezelés zajlott a legjobb klinikáin Olaszország, Törökország, és Izraelben. Szerette az élet „- osztotta közéleti.

22 éves szépségkirálynő rákban halt meg

Ólom is kiderült, hogy a modell egy kisfiú - nyolc Iman. „Még mindig nem értem, mi történt a bánat”, - megállapította Moldokmatova.

„Kedves angyal! A nevem Zhibek. Én 21 éves. Én anya egy csodálatos négy hónapos baba Iman. Élünk a város Biskek a Kirgiz Köztársaságban. Én írom ezt a levelet, hogy kérjen segítséget. Karácsony és Újév a remény ideje, az álmok és csodák. Saját történet rövid, az idő nem az én javamra, „- mondta Nukeeva.

22 éves szépségkirálynő rákban halt meg

Son modell született, császármetszéssel. Egy bizonyos idő elteltével, miután a boldog esemény Nukeevoy volt, hogy részben az örökös - Iman vitték az intenzív osztályra, és egy lakos Kirgizisztán maga került a rák klinikára. Zhibek soha nem látott egy csecsemő egy pár hétig.

22 éves szépségkirálynő rákban halt meg

22 éves szépségkirálynő rákban halt meg

Kapcsolódó cikkek