10 Fabulous Albert Einstein 1 óra

10 Fabulous Albert Einstein 1 óra

10 Albert Einstein hihetetlen órák:

1. Kövesse a kíváncsiság

2. Légy kitartó

„Mindez így van, nem azért, mert olyan okos vagyok. Ez mind annak a ténynek köszönhető, hogy én vagyok sokáig nem adnak a probléma megoldásában. "
Emlékszel, milyen kitartó megoldásában fontos problémák. Készen állsz, hogy megy az utolsó, amíg el nem éri a célját? Elérni, amit gondol, és ne adja fegyvert a hiba - minden bizonnyal az egyik legfontosabb vonásai a sikeres ember. Még ha a kitűzött célt, hosszú időt igényel annak végrehajtására - akkor biztosan jár ma.

3. Értékelje a pillanatot

4. A képzelet erőteljes

„A képzelet - ennyi. Ez képes megmutatni nekünk előre, hogy eseményeket fog kibontakozni. A képzelőerő sokkal fontosabb, mint a tudás. "

Jobs bemutatta az Apple és a jobb modulokat ma, nincs semmi, Lee Kuan Yew, Szingapúr létrehozott egy szuperhatalom, amikor a majmok, kivéve a tenyér és nem volt ott semmi, Einstein úgy képzelte, hogy a modern fizika nem oldja meg a globális problémákat, és jött a döntést. Ezek az emberek, és több százezer mások elképzelni valamit, amit akartak jönni. Ha a könyv egy szuper-hülye terv a projekt, valószínűleg az összes vezetők a modern elme lesz veled, mint azok, akik kritizálják te.

5. Ne a hibákat

„Egy ember, aki soha nem hibázott, soha nem próbált semmi új dolgot.”
Soha ne félj hibázni. Hibák és kudarcok - két nagy különbség. Hibák teheti meg jobban, hatékonyabban és gyorsabban, ha rendesen megemészteni azt tanítja, tanulságokat. Fedezze fel a hatalom a hibákat. Ha azt szeretnénk, hogy sikerül - háromszoros mennyiségű hibákat készült.

6. Légy itt és most

„Soha nem gondolok a jövőre - jön itt és most.”
Nem lehet megváltoztatni holnap, vagy tegnap. Az egyetlen dolog, ami számít - ez az, amit ma csinálni.

7. tulajdonítanak jelentőséget

„Szükség van arra törekszünk, hogy értelmes és nem sikerült.”
Fókuszban az értékteremtés helyett siker. Értéket teremt másokkal, akkor vonzza a siker.

Próbáld megérteni, mi tehetségét és képességeit van, kiderül, hogy nem a legjobb. Próbálja meg elküldeni ezeket a tulajdonságokat az irányt értékteremtés és akkor biztosan látni a pozitív eredményeket.

8. A hülyeség - ez nem változik a megközelítése

„Butaság - az ugyanazt a dolgot újra és újra, várva a különböző eredményeket.”
Igen. Egy egyszerű példa az élet - Próbálok fogyni. Valamilyen oknál fogva úgy tűnik számomra, hogy annak érdekében, hogy lefogy, azt kell enni, kevesebb - én fárasztó magam buta diéták, az energiám szintre esett vissza a lábazat, az eredmény ennek önfeláldozás minimális, és úgy gondolom, hogy ez az egész nonszensz. És ez elég gyakran előfordul -, amint lesz elégedetlen magam, elkezdtem inni a teát fogyni, hogy egy fél vödör kevesebb és mindezt nulla eredményt. De mi van, ha hozzáteszem, hogy ez a sport, táplálkozási tanácsadás (nem mohó arány), a helyes módja a nap, és az erő, amely végül is jelentősen kevesebb erőfeszítést fog adni super cool eredményt.

9. A tudás a tapasztalatból származik

„Az információ a legtisztább formájában - nem tudás. Ez a forrás adatok - ez egy élmény. "
Elolvashatja több száz könyvet az üzleti, de ne próbálja gyakorolni, hogy hozzon létre az első cég, akkor nem tanulnak semmit. Tapasztalat - ez az egyik legfontosabb az eszközök, amelyek szorzata az évek során.

10. megértse a szabályokat, és nyerj

„Meg kell tanulni a játékszabályokat. És akkor lesz játszani, mint senki más. "
Milyen lenne ez a hülye és naiv nem hangzik - meg kell megérteni és felfogni a játékszabályok egy adott területen. A következő lépés az előírtnál - adni magam játszani jobb, mint bárki más. Ha ezt a két dolgot - siker lesz az Ön oldalán.