001 Hogyan és miért shniva

A vezetési élményeim során több személyautót cseréltem és mindent megtettem, amit barátaimmal és rokonainkkal tudtam. Útvonalak és az üzemeltetési feltételek is változott mindennapi álló forgalmi dugók dolgozni / munka és szállítása hűtő / konyhai lakosztályok / stúdió berendezések egyik városból a másikba, és kirándulások a kemping / rybalking.
Ettől fogva megfogalmaztam a szükséges minőségi minőséget egy olyan autóhoz, amelyet én magam számára ideálisnak nevezhettem. nevezetesen:
Kapacitás, átjárhatóság, magabiztos magatartás a pályán, jó sebességgel, alacsony karbantartási költségek.

A funkcionalitás nekem volt szükséges rugalmasságot kifejezett hiányában a kérdés „elmúlik - nem engedi?”, A lehetőséget, hogy 5 személy jelenlétében mind a 4 aknaajtókat, a nagy csomagtér, illetve a lehetőséget, hogy hajtsa a hátsó ülések szállítására terjedelmes rakomány megfelelő erkölcsi átjárhatóságát kifejezett félelem, hogy nem lovagolni keresztül a mocsarak, a rendetlenség szemetet és az építőanyagokat.
Mindezt megerősítette a státusz és a márka kifogásolásának hiánya.

Egyrészt ez elég egyszerű, figyelembe véve a piacon az új / használt autók, de a keret SUV általában terjedelmes, és van egy nagy fogyasztású, városi autók normál használat és kényelem ragadt a legkisebb tócsa, és a lerakódott hó az udvaron. Az autók, amelyek sikeresen ötvözik az összes szükséges tulajdonságot a gyárból, drágák az eredeti költségükön és a kiszolgálásuk során.

Eleinte tartottam a lehetőséget vásárol a régi amino-haszongépjármű maximális szükséges a legalacsonyabb áron a másodlagos házban. A lista tekinthető elvileg tartalmazza: Opel Frontera, Honda CR-V I, KIA Sportage én, Nagy Fal Biztonságos, Ford Maveric, Chery Tiggo, Subaru Forester, Cherolet Niva, Niva 5D, UAZ 469 / UAZ Hunter, UAZ Patriot, Huynadi Galloper.
Mindegyiküknek van ára 400 méterre, az állomás kocsival, a négykerék-meghajtással, de még a légkondicionálással is.

Ezt követően meggyőződésem, hogy:
◦ Ez egy nagyon praktikus közlekedési eszköz a városban, ahol élek
◦ Ha megfelelően lazítja a motort, komoly versenyt nyerhet a pályán
◦ A csomagtérben sokkal többet kap a dolgok, mint az előző sedánomban
◦ A pótalkatrészek és a fogyóeszközök mindenütt tele vannak és jó áron
◦ A gépet szétszerelték és a térdre szerelték, minimális szerszámkészletekkel
Valójában én megkaptam, amit akartam - egy autó, amely megbirkózik minden, amit megkövetelt tőle, hogy ad nekem az érzelmek, több mint fedezi a hiányosságokat, amelyek kijavítására is része a kölcsönhatás ezen autók és forrásként az érzelmek.

Kapcsolódó cikkek