Törés nélkül hagyományok

Kazan felújítása időszakban, ami általában hozza bizonyos változások: a székhelye a csapat a játék, az összeg a pontokat a végén. Nagyon időszerű Moszkva „Dynamo” megjelent a naptár, a Kazan csapat.

kényelmetlen ellenfél

Röviden a statisztika: a programban, hogy megegyezzen a kézzel „Arena Khimki” Moszkva párt nem habozott elismerni, hogy a Kazany „Ruby” az elmúlt 15 évben szinte a legtöbb kellemetlen a „Dynamo” riválisa. A számok önmagukért beszélnek: a 27 fős találkozók Kazan nyert 15, elveszíti ugyanakkor háromszor. Háziállatok a „Dynamo”, „Arena Khimki” falak ebben az esetben azt a lényeges szerepet játszott - Moszkva, „Rubin” ellen, a „fehér-kék” játszik benne, mint Kazan: 5 győzelem, 6 döntetlen és 2 vereség.

Mondanom sem kell, hogy mennyire fontos a szempontból az eredmények soron következő mérkőzés hétfőn este. Mindkét csapat megy keresztül nehéz időkben: a táborban moszkoviták volt igazi takarító személyzet, ami egy idegen gerincét „moszkoviták” szétszórt az Európa-bajnokságot, és még változtatni a csapat edzője - régi lett az új vezetőedző Andrey Kobelev. Az utóbbi volt a „Ruby” - Valerij Chaly szolgált a klub edzője, míg Rinat Bilyaletdinov kapott edzői engedéllyel «PRO».

Az oktató választása

És hagyja, hogy a változások a csapatok összetétele jósolt nehezen, Kazan edző tűzte ki maga elé azt a helyzetet, amelyben a játékosok inkább a kisebb birtokos. Tehát ahelyett, hogy támadják a brazil Carlos Eduardo játszottak megbízhatóbb a középpályán bal Szergej Kislyak. Egy ilyen választás mellett a védelem annak a ténynek köszönhető, hogy a nagy személyi veszteségek történt pontosan „Rubin” védelmi - Kazan kapitány Oleg Kuzmin ment keresztül sárga lapja és kénytelen volt kihagyni a mérkőzést Moszkvában. Tovább veterán a klub Gökdeniz Karadeniz kimaradt a kérelem sérülés miatt. A „Dynamo” készítmény volt sokkal egyszerűbb választási Kobeleva kis, mind a legerősebb - a területen.

"Rubin" (Kazan): Ryzhikov, Nabiullina Kverkveliya, Kambolov, Cotugno, Kislyak, Georgiev, Dyadyun, Ozdoev, Kanunnikov, Portnyagin. "Dynamo" (Moscow): Gabulov, Morozov, Gubochan, Dyakov, Kozlov, Tasha, Zhirkov, Denisov, Ionov, Pogrebnyak, Kokorin.

A győzelem a „mozdony” Kazan az utolsó fordulóban, és ha visszük a „Ruby” bizalom, akkor nem sokáig - a hét közepén a svájci „Sion” Kazan húzta le a földre, legyőzve a mérkőzés az 1. fordulóban az Európa Liga. Úgy tűnt, hogy a csalódás a vereség valahogy nyomást gyakorol Kazan, mert az első percben a mérkőzés ellen „Dynamo” Center „Rubin” keresztezi a pályát csak akkor, ha a labdát játékba a cél vezet Szergej Ryzhikov. By the way, csináld rendszeresen esik Sergey Viktorovich - támadó játékos, hogy a tulajdonosok nem adnak pihenni.

Kapus Szergej Ryzhikov játszott kazatsev századik „száraz” mérkőzés a bajnokságban Oroszország. Fotó: www.russianlook.com

A házigazdák teljesen saját előnye, fenyegető a cél mind a doboz, és mert a határait. Egy csak Pavel Pogrebnyak, aki nemrég tért vissza Angliába volna gólt háromszor, de minden alkalommal az úton előre megkapja az első számú Kazan. Kokorin nagy lépés, folyamatosan nyit alatt transzfer partnerekkel; fiatal Tasha Alexander, viszont nagyon szervesen illeszkedik a támadó soraiban „kék-fehér”, és szinte nem rontja az összképet. „Dynamo” volt a fején, majd a két magasabb az első felében, hanem azért, mert az a tény, hogy a csapat nem hagyja az első 45 percben, sikeresnek mondható.

A szünet volt szükség „Ruby”, mint a levegő: meg kell fogni a levegőt ostrom után, szétszedni a hibákat, és ami a legfontosabb, hogy a cserék - 15 perces Neskuchniy ígérkezett. És ez volt a „Ruby”, aki felnagyítja Carlos Eduardo szívesen „felkavarta” a mező közepén, és még Bilyaletdinov bizonnyal játszhat aktívabb, mint Dyadyun vagy Kanunnikov. Az év második felében azonban Kazan nélkül maradt pótlások - talán Valerij Chaly úgy döntött, hogy tegye félre a kártyákat.

Labdarúgás elrendezés: mik az esélyei „Rubin” az új szezonban?

Mivel a mozgás hiánya és minden építő jellegű intézkedések a támadás, az elején a második felében, „Rubin” tartja a saját felét. Továbbra is egy kicsit kevesebb, mint 10 perc, amíg a pillanatban, a büntetés vendégek összeomlott Kokorin. Szerencsére Kazan bíró zavarba zümmögését elégedetlenség stadion és szankciókat ez nincs beállítva, de anélkül, hogy a „pont”, ez az epizód teszi a játékosok hatályba rubin ingek jeges zuhany. Azonnal Elmir Nabiullin akinek „Dynamo” zóna szünetek minden korábbi mérkőzések közben váltakozva labdák Portnyagina és Ozdoev, de Igor van a feje fölött a kapu, és Magomed egyszerűen rendelkezik a labda nem a legjobb módszer. Miután egy pár percig Portnyagina helyett Marko Devic, amelyre a hozzáférést a területen lett az első a szezonban. Szerb ukrán szinte azonnal bele a játékba, így a vendégek, hogy mozog a játék a kapuk és mozgassa a mező közepén.

Azt a lehetőséget, Valerij Chaly szinte azonnal ketten több helyettesítést, levette egy óra kopott a játék Nabiullina és valahogy Ozdoev. Több megbízható játszani a védelem hívták Vitaly Ustinov, és szellemes a támadás - Carlos Eduardo. És akkor, a másik pedig „Rubin” kezdett kiderülhet nagy: a védő Kazan után az epizód elején fél maximális önmérsékletet, és bölcsen jár, és a támadás kezdődik, hogy valami.

Itt az ideje, hogy nő

Nos, hogy a "Dynamo"? „Dynamo” továbbra is tartsa a labdát, kombinálva a büntetés terén, de ma már sokkal kevésbé veszélyezteti a cél Ryzhikov. Van is egy ellátási és megközelítéseket, és az ütések, de a rakéta repül este vagy a kezében Szergej, vagy széles. A terv „Rubin” edző a szünetben maradványa nagyon világos - ne hagyja ki, és ha lehetséges, futni üzletszerűen ellentámadást. Az első Kazan nem volt probléma, de Gabulov a mi támadó csapat olyan világosan, és nem futott. Potenciálisan veszélyes pillanat előfordulhatnak sérülések, amikor egy ritka kirándulást valaki másnak térfelén Kazan vezetett sarokban, de az Isten labdarúgó este kiderült, hogy a legtöbb objektív: 0: 0.

A játék, amely szerint a „Ruby”, a döntetlen néz ki, elég elfogadható. Ahogy helyesen megjegyezte a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón Valerij Chaly: „Egy pont is jobb, mint a semmi”, és megpróbál nem ért egyet.

De nem szabad elfelejteni, hogy Kazan játszik még a „Európa Liga”, és van néhány rajzát nem megy messzire. És a hazai jelenet, „Rubin” még nem helyzetét foglalja el, amely lehetővé tenné számára, hogy megnyugodjon. A munka még mindig nagyon sok, de az első sorsolás a szezon, ami történt hétfőn azt mondta, hogy „Ruby” játszhat nem csak megalkuvás nélkül. Ez a csapat, amely most esetleg megnyitása új oldal a történelemben, hogy a szükséges forrásokat annak érdekében, hogy elérjék a szilárd, amelyhez hozzá van szokva a szurkolók az elmúlt években. Semmi, hogy mi, ahelyett, hogy „Dynamo” Európában már játszani?