94. Tudom, hogy ideges akkor (is), és ez tesz engem egy nehéz idő - beszélj hozzám hasonlóan te

94
Megértem, hogy ideges akkor (is), és ez tesz engem egy nehéz idő

Ezek a leggyakrabban használt szavakat. Azt lehetne mondani, és egy férfi, aki élt száz évvel ezelőtt, még mielőtt ismertté vált, hogy mindez ostobaság a „tudatos kommunikáció.” De ez nem csökkenti erejüket. Természetesen, miután ezt a kártyát, akkor eltéved. Mi a következő lépés? Ne essen pánikba! Már mondta a partner, hogy tudja, hogyan kell bántani, és van egy nehéz idő is benne. Gyakrabban, mint gondolná ezt elég lesz.

Alig néhány másodpercet, mielőtt a show ezt a kártyát, a küldő ha összeáll, vagy éppen ellenkezőleg,, hogy megvédjék magukat, vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyja meg. Mi a különbség. Bármit is tett, azért tette, hogy magad - arculatát, cselekvési terv, a legjobb szándék, az áldást és elidegeníthetetlen igényeket, annak elveit, amelyek nélkül, az ő véleménye szerint a kapcsolat nem lehetséges. De most ... Megkapta le a járt útról, és nézd meg magad. Néztem óvatosan. És ha a feladó már régóta hajthatatlan álláspontját, a megasoobscheniem kötött ez a kártya lesz a következő: abban a pillanatban számomra semmi sem fontosabb, mint a boldogság az én szeretett egy. És ez nem lesz egy csipetnyi, amit csak gidák.

Felhívjuk figyelmét, hogy nincs közvetlen „felelősséget”, és senki soha nem „bocsánatot”. De ez a levél segít. Sőt, lefogadom, hogy te ideges, nem volt olyan fontos, mint amit nem érzik érteni. És akkor is, ha ez a kártya nem jelentős. Azt hiszed, akar beszélni az állapota, de most már tudom - mindössze annyit volt szüksége megértéséhez partnere. Melegség teheti szokatlan még a leghétköznapibb dolgokat.

Kapcsolódó cikkek