7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét

7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét

Azt hiszem, még a srácok, akik olvassák ezt a blogot, és nem akarom elveszíteni őket. Lehet, hogy találkozott egy lánnyal, és azt akarta, hogy megnyerje a szívét? Ha így van, akkor én adok neked néhány tanácsot. Része a tippeket tűnhet szabvány, de ez tényleg működik. Hadd meséljek a 7 módját, hogyan kell nyerni a női szív.

1. Mutasd meg neki, hogy szereted őt

7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét

Fontos, hogy azt mutatják, egy nő, hogy szereted. Feltétlenül közölje vele erről, vegyél neki egy hatalmas csokor virágot, és hangsúlyozzák annak minden előnyével. Ne hazudj neki, és nem flörtölni a többi lány.

2. Édes levél

7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét

Nincs kétségem afelől, hogy ha nem tetszik, hogy írjon levelet, de ha mégis, akkor a lány élvezni fogja minden sora az üzenetet. Én még mindig azokat a leveleket, hogy ő írta nekem a férjem, amikor mindketten az iskolában. Mindig jó, ha egy srác talál időt, hogy valami jót neked.

3. Vegye kezét

7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét

Ha megy végig, hogy a kezét a barátnője. Ő nagyon tetszik, különösen akkor, ha más emberek a társadalomban. Ha fog nyerni a szívét, nem várható, hogy ő vette meg a kezét.

5. Mondd meg neki, hogy ő különleges

7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét

A lány kell hallani a barátja, hogy ő különleges, és nem úgy, mint mindenki más. Persze, mondja meg neki korábban, de ez nem jelenti azt, hogy nem kell csinálni. Ha nem emlékeztetem rá, ő is felejtsd el egyéniségüket.

6. Ne hazudj neki

7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét

Mindig úgy érzi, ha hazudott. Ha a lány nem érzi hamis, akkor van jövője. Fekszik mindig hajlamos előzni, nem számít, hogy ki vagy és mit csinálsz. Ez fogni, és az adósságot ismét szépen.

7. Amikor sír

7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét

Sok dolog, hogy lehet, hogy egy nő sír. Sírunk, akkor is, ha nem zavarja. Amikor azt látja, hogy a lány sír, próbálja megnyugtatni. Taszítás és elutasította azt ezekben a pillanatokban ez határozottan nem egy bölcs választás Man. Beszélj vele, és meggyőzni őt, hogy minden rendben lesz.

Szóval, van 7 tipp, hogy meghódítsa a szívét az ő barátnője. Természetesen rengeteg módja van ennek, és minden attól függ, hogy milyen jellegű a szeretőd, de azt javaslom, hogy tényleg működik. Akkor hidd el.

  • 7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét
    Róla.
  • 7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét
    · # 1632; • ♥ KAUKÁZUS Frissítés # 729; # 729; · # 1632; • ♥
  • 7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét
    Néhány tipp
  • 7 Ways, hogyan kell nyerni egy hölgy szívét
    Párbeszéd a szív

    Kapcsolódó cikkek