24. kérdés Motor (1, 6-16 Cl) neustochivye tétlen, ugrik UOZ

Minden jó napot.

A kérdés? miért lehet lovagolni a gyújtás időzítését?

A probléma lényege
3 héttel ezelőtt dzhekichan kigyulladt, és volt egy görcsös rezgés üresjáratban.
Tünet is tartózkodott. Az ünnepek előtt megállt az ellenőrzés. Diagnoszta hosszú lefoglalják alkalmanként kóborol néhány fórumokon. Ellenőrizze a vezérműszíj, végül arra a következtetésre jutott, hogy meg kell változtatni az IAC, mert régi nem simán fejlett a rudat, és nem teljesen. És ajánlott megváltoztatni DMRV mert öreg meghal.

IAC megváltozott, nincs értelme, éppen ellenkezőleg forgalma nőtt észrevehetően.
Hétvégi hazament, hajtott a diagnózis az ismerős. Az első napon megnéztem tömörítés, máshol 11 Ellenőrizte a gyújtótekercs és a szikra, a tekercs 2 utasítani. Tedd a régi őshonos IAC, hogy jobb volt. Az új IAC rúd széles kalap, azt mondja nivovsky. Ennek eredményeként, a lambda-szonda ajánlott változás, mert adta naprugu 0,01. és nézze meg a generátort mutatja 12,5-12,3.

A második napon, a változó a lambda-szonda, vásárolt boshevsky. Hajtott fel a villanyszerelő, megmérte naprugu BATT és a belső égésű motor és a karosszéria. Elemek és DVS által kibocsátott 13,5-13,3 stabilan, és a test 12.7. Tanácsos tiszta kapcsolatokat.
Aztán visszament a diagnoszta. Ismét egy kört nézett, megpróbáltam tenni a DMRV alig észrevehető javulás, hanem. Kaland már mutatja az utat 13,1-12,9 új lambda-szonda is halott maradt. mert diagnoszta siet horgászni :) említett jön hétfőn, és ott mossa ki a fúvókákat.

A harmadik napon, gyorsan szétszóródtak eltávolítottuk, majd Force ultrahang. Összeállított szett, nulla értelme. Az út mentén, gyűjtése, préselt az oxigénérzékelő csatlakozóját. Útközben is gyorsabbá vált, és mindent, és rángatózás. Ismét száműzték a mérések, most az összes érzékelő is működik szerzett oxigént. Megpróbálta megváltoztatni DMRV másik munkás, megfordulás zökkenőmentesen rendezi, de abban az értelemben nem volt. A program ellenőrzi az elektronikus kompressziós mérés, minden normális. Tanúsága szerint azt mondta, hogy én ugrani POP (gyújtás időzítését), és e miatt, és a rezgés üresjáratban.

Ennek eredményeként tette a megdöbbentő következtetésre nekem, akkor valószínűleg fedezi a hengerfejet. Én vagyok a Huang He, mint oly autó 70.000 km, a belső égésű motor soha nem nyitott, az olaj-fi-fi-fi nem eszik.
Tegnap láttam üres magasabb lett, a gép nem rángatózik, de égési dzhekichan

HZ sho csinálni. normul számára rohanó a pálya, különösen mosás után fúvókák. Ellenőrző tisztítani tavaly ősszel, miközben a forgatás mosásához fúvókák - tiszta.

Pysy. Én csak egy fordulatszámmérő nem működik, mert ez nem tudom követni

3 év Címkék: 21124 POP xx

Címkék: 21124 POP xx

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.

Minden javított, volt a levegő szivárog a fúvókák. majd ha a részletes
www.drive2.ru/l/4084356/

Utaztam ma a chip tyuningistu. Megszabadult a számítógépet, tettem priusza Bosch m7.9.7 +. Nincs értelme, és a rezgés üresjáratban.

Ma különösen észrevettem, hogy amikor állt a squeeze gép markolat a vibráció fele eltűnik. Most koshus a lendkereket.
Holnap elmegyek egy másik szolgáltató, ha nem segít, akkor xs.

Elmentem más diagnoszták (egy javasolt). Minden ellenőriztük. Kiderült, gyújtás misfires minden henger. És nagyon sokat párban, majd 1-4, majd 2-3. Vettem új gyertyákat, kis segítség.

Ismét az összes újra ellenőrizni kiderült, egy kivétellel, átugorja az üzemanyag nyomócsőnyomás, a nyomásmérő kirázva alapjáraton hiányosságok. Ha hozzá gáz, minden lesz normális.

Azt mondta, a legtöbb már a fejében a vállalkozás. Javasoljuk, hogy megy a hivatalos.

Véleményem próbálja megváltoztatni a főtengely érzékelő és a vezérműtengely érzékelő ... Az én esetemben van mindkettő, de a vezérműtengely okazalzya érzékelő kezdetben üzemképtelen gép glohla és alapjáraton és a távon, cseréje után minden byaki elment, és a motor kezdett simábban és csendesebben! Figyeljük meg, hogy az új szenzor lehetnek eleve hibás! Sok sikert!

A probléma az, fájdalmasan znakoma.Smotri vákuumos fékrásegítő és tömlők nyúlva ki belőle!

Kimaradt a levegő szivárog, vagy KDP.

reset után inicializálás CPP rendezi? adaptáció után ugrik jobbra?

Olyan volt, mint távol megyünk körül, mint te - (?) az oxigén érzékelő, főtengely szenzor, takarítás a fojtószelep és a p ^, akkor íme, vettem a rövidebb oszcilloszkópot korisha- elekronschika és 20 perc múlva az ő utasításait, hogyan kell használni, és további 20 perc szedés gyújtótekercsek (van 4 különálló) alig észrevehető különbségek ostsillogramah talált egy kis (!) törött tárcsás reggel hajtott be a tálcát, vette a tárcsán, és minden megváltozott zashebis ... és meggyötört három hónap. diagnoszták, EPT

Először is, milyen hibákat Úgy tűnik UEFA nem csak éget. Másodszor, ha a CPP ugrik, talán a probléma valóban a fejét. Timing láthatja a címkéket, számolja meg a fogak egy csiga. Több UOZ ugrálását miatt detonáció, azért lehet, mert a túlmelegedés, a túlmelegedés oka lehet, hogy egy szegény keverék, stb Sok dolog kell keresni, mint a képen hiszem nem működik. Szinkronizált legalább tsiferki mint ugrás?

Azt hiszem, mi banális légbeömlő. Lásd hullámosítása DMRV fojtani gumiszerű tömítő fúvókák egy gyűrű ressiver