10 win-win politika stresszes interjú - karrier női

Hedhanterov Alain Vladimir elmondta, hogyan kell viselkedni a stressz interjú, amit elfelejtettem, hogy figyelmeztesse.

az alapító a toborzó ügynökség PRUFFI

Világ zleet. Ez nem hamisan nyilvánítja, ennek eredményeként a levelei olvasását, vajon hogyan növekszik a leveleimet a kérdések száma körülbelül stresszes interjú.

Szóval, hogyan kell viselkedni egy stresszes interjú - 10 win-win szabályok:

szabály №1

Először is, megértsük, és szükség van rá? Soha hogy jó társaság és puha, és a stressz a bejáratnál interjúban. Eychar - arc a társaság. Így ha egy válogatást a megaláztatás, megalázzák lesz a cég, amíg nem lesz egy nagy főnök és elkezd megalázni magukat.

Mint ez a megközelítés? Go! (Itt vagyok ítélet nélkül, az emberek különbözőek). Nem tetszik - emlékszik az interjú - ez olyan, mint a szex, ez egy kölcsönös. Ezért szenvedett körülbelül 15 perc alatt, akkor elég udvariasan felállni és azt mondani, hogy „Köszönöm, Maria, amiért az idejét. De rájöttem, hogy ez nem az én cég, és szeretném befejezni a beszélgetést. " Beszélnem kell határozottan, nyugodtan és udvariasan. És távolabb, nem vezetik be, hogy milyen típusú vezetékek „akkor nem bírta, nyúlbéla”.

szabály №2

Ha befelé felkészült a stressz interjú, ne feledje, hogy a fő célja, hogy - kibírja. Szilícium. Ne próbálja meg kitalálni a helyes választ a kérdésre. Nem így van. Csak meg kell, hogy adja át ezt a tesztet. Nem törik, nem sikítani. Nem kap csúnya cserébe. Határozottan és magabiztosan tartani a saját sor: „Igen, jól működött a korábbi társaság. Gondolod, hogy én kidobták - nem, ez nem az. Itt nézd meg a vívmány "

szabály №3

A stressz interjú feltétlenül egy agresszív módon fogja kétséges eredményeiről. Fontos, hogy mindig olvassa el a javaslatokat, ha lehet ellenőrizni. „Nagyon el ilyen eladások, mert valami, és az a valami. Ha kétségei vannak, akkor hívja az ilyen embert, és ő meg fogja erősíteni ezt az eredményt "

szabály №4

Nem tűri durvaság és aljasság. Nagyon udvariasan, de határozottan nem ért egyet. „Nem hiszem, hogy a cég, ahol dolgoztam, egy rossz. Láttam, hogy ... „(majd valamilyen okból úgy véli, hogy a választás helyes volt).

szabály №5

Ne átverjék provokáció. Ne becsmérli az egykori cég, a főnök, a partner, akkor is, ha igazán akar. Elkezdi csinálni - akkor biztosan veszít. Mivel a munkáltató nem vállalja az ember, aki azt mondja, csúnya dolgot a korábbi munkáltató.

szabály №6

Fontos. Egy stresszes állásinterjú nem írja alá semmilyen papírt (jó, kivéve engedélyt a személyes adatok feldolgozása, és olvassa el figyelmesen). Ne feledje, hogy stressz alatt vannak. A második oldalon - nem. Az érzelmek, akkor aláírja a hátrányos javaslatokat kínál. Ezért nagyon udvariasan kérje meg őket, hogy a papírt velük, olvasni és küldeni aláírás vagy kérdéseket a következő napokban. Ha nem hagyjuk, hogy ezt, és ragaszkodnak az azonnali aláírás (kivéve azt az esetet, ami a feldolgozás az adatok - enélkül nem lehet csak elindítani egy állásinterjúra), akkor előtted tolvajokat. Menj innen.

szabály №7

Ha ellenkezik a fizikai beavatkozás - például egy lámpát helyezzük úgy, hogy ragyog az arca, kényelmetlen szék áll, akkor határozottan kérni őt, hogy átrendezni az ülések maguk, vagy egy kényelmes hely

szabály №8

szabály №9

Soha ne hagyja a fizikai beavatkozás ellen (nem, ez nem vicc -. Tudjuk, hogy a legnagyobb vállalatok a Forbes rangsor, ahol a jelöltek rohant hamutartók, ellenőrzi a reakció). Ha a fizikai hatás - hagyja azonnal. Udvariasan. de feltartóztathatatlanul (lásd. az elején ez a post). nem tud dolgozni egy ilyen cég.

szabály №10

Végén az interjú, biztos, hogy köszönöm nekik egy érdekes beszélgetés, és kezet eychary. Hidd el, hogy ezt a fajta azt oly kábulat, amelyben nem tudott belépni, hogy egy teljes órát szándékos megaláztatást.

Következtetés. viselkednek a stressz interjú Bond a kezében kémek - udvariasan, de határozottan. Udvariasan válaszolni a kérdésekre, mondd csak, mi kérte, hogy ne kerüljön egy érv, nem kap tévesszen meg provokáció. Csavard a sort. Ez nem fontos, hogy bizonyítani az ügyet. Fontos, hogy ne kopogtatni akkor a sorban

Tehát ismétlem - ez kell egy nagyon jó iroda, egy csomó pénzt, és annak lehetőségét, hogy köze van ehhez
Ne feledje: jó társaság. ahol a bejáratnál vannak stresszes interjú nem történik meg. Akkor élni minden nap.

Értékelje a hasznosságát a cikket

Kapcsolódó cikkek