Hogyan tegyük egy nyakkendő foci

A döntetlen a labdarúgó konfrontáció érdektelenek a rajongók, persze, ha a mérkőzés nem ért véget az állás 2-2, 3-3, és így tovább. Egy kis gólok száma, vagy annak hiánya, lassú játék, „Shield Wall” néhány ellentámadások nem vonzza a figyelmet a rajongók. Azonban az egyik legjövedelmezőbb és vonzó lehetőség fogadók tekinthető tétet felhívni a labdarúgásban.

Figyelmet kell fordítani a nem csak a konkrét csapat, hanem az egész bajnokságot. Van számos bajnokságon, amely felhívja a közös: az 1. és 2., a Francia Liga, Spanyol Segunda, olasz Serie B, Segunda Portugália, különböző bajnokságok Argentína és Görögország, valamint a többiek. Minden évben, a helyzet megváltozhat a verseny és hány felhívja is, ezért célszerű, hogy nézd meg a bajnokságot, és megállapítani, hogy az a csapat gólt, valamint a hozzáállás és a motiváció.

Meggondolatlanul hozott valamennyi mérkőzését ezek a versenyek nem kell, mert minden bajnokságban több csapat, hogy játszik kemény és harcolnak a bajnokságot. Ők lehet, hogy meghatározza magát, ügyelve, hogy a találkozón. Azonban még a vezetők a bajnokság is teljesen különböző módon lehet játszani otthon és idegenben, így a statisztikai hazai és idegenbeli mérkőzéseiről is figyelembe kell venni, hogy megtalálják a legvalószínűbb kimenetele a sorsoláson.

pénzügyi stratégia

Win-win stratégia fogadások a tie nem létezik. Bármi rendszer nem találta, minden attól függ, a kiválasztott mérkőzésekre. Ha képes nyerni körülbelül minden harmadik üteme szorzóval valamivel több, mint 3,0, a plusz távolság garantált. „Dogon” ebben az esetben nem a legjobb megoldás, mert egy sor vesztes fogadások késhet, és a bank, eközben a nullához közelít. Pszichológiailag elég nehéz, hogy egy nagy összeget, és remélem a döntetlen, így végre elég sok hibát.

A legegyszerűbb megoldás az, hogy a „lapos” (fix összeg aránya). Például, három egymást követő sebesség 100 r. együtthatók alapján. 3,20 és nyer legalább egyikük fog járulni a profit 20 p. és ha a győztes 2 árak, a bank lesz elég jelentős befejezését. Először meg kell edzeni a válogatott játékok egy fix összeget, és tovább finomítani a rendszert, és használja a különböző változatokat.

Jellemzők élő fogadás döntetlen

A vége felé az ülés nyújtási arány a folyó fizetési mérleg jelentős mértékben „megereszkedik”, ezért fontos, hogy van ideje, hogy az illetékes arány. Például az FA-kupa konfrontáció (extra idő) a csapat a végén az ülés lehet félretenni teljesítmény, és nem működnek aktívan a támadás, hiszen még mindig 30 percében. Továbbá, néhány dolgot játékosok is a jele, nem hajlandó véget a találkozó a rendes játékidőben: jogsértések el a területet, nem a támadás, a gyakori viták a bíró, késlelteti az idő, amikor kicserélésére vagy sérülés. A tét egy döntetlen a végén a játék lehet egy jó választás, de ne felejtsük el, hogy sok golyó eltömődött még 90+ perc, és minden büntetés (sarok) válik rendkívül veszélyes.