9. fejezet meglehetősen eltérő bánásmód bizonyos egészségügyi problémák

Annak érdekében azonban, hogy sokan közületek hatékony integrált tanácsot lakásfelújítás, valamint konkrét példákon keresztül mutatom be a logikai integrált rendszeres egészségügyi megközelítés, adok egy leírást látását bizonyos betegségek és az elvek a kezelést.

Ebben előszót a speciális problémák ismét szeretnék felidézni röviden, hogy mivel a különböző szakaszait az ajánlások - egy sor módszerek és eszközök befolyásoló tipológiai (nem szigorúan egyéni, mint a kezelés teljes munkaidőben), a betegség oka. Minden ajánlás közvetlen tükrözi az alapvetően eltérő véleménye a betegség oka a szóban forgó a rendszerszerű megközelítést.

Ezért, ahogy már korábban is mondtam, a tabletta kezelésére okait szinte nem kell, és a kezelés oka a gyógynövények, akupunktúra, fizioterápia, és így eltér a kezelés a diagnózis természetgyógyászati ​​..:

Azt is szeretném, hogy miért, állandóan beszélt, hogy szükség van az azonnali, hanem távolléti beteg kezelését, azt azonban, hogy egy csomó ajánlásokat különböző betegségek. A tény az, hogy a gyakorló a szisztematikus megközelítés sok éven át, valamint az a betegség megértése, függetlenül azok nevét és helyét, ahogy az adott helyi megnyilvánulásai szisztémás megsértése, a vizsgálat, már felhalmozott egy csomó tapasztalat megértése a valódi oksági mechanizmusok tízes és több száz betegség. Ezek a mechanizmusok mindig komplex (rendszer), és szigorúan az egyéni, hanem minden változó mértékben releváns egyedi jellemzőit minden betegség tipológiai, hogy nagy mértékben, vagy akár az abszolút erejű okozati alkatrészeket. Dolgozni ezekkel az alapvető összetevőkre minden ilyen betegségben szenvedő betegek nem a legtöbb esetben, a fő szerepet az annak behajtására. Miért van a „mag”? Mivel bizonyos esetekben a durva patológiája más nem képződéséhez vezet a betegség, szervek, jelentősen befolyásolja a feltétele kauzáltested, tehetünk egy alapvetően fontos hozzájárulást betegség. Ezen túlmenően, az oka a megsértés is eltérő jellegű és különböző súlyossági különböző betegeknél, amely befolyásolja a kezelés árnyalatokat. Azonban még egy ilyen kezelés nem teljesen pontos, de az irányt az oka, sokkal hatékonyabb, mint bármilyen kezelést, a diagnózis vizsgálatot. Mindezek a funkciók azonban befolyásolja a hatásfokot távolság kezelés különböző betegek. Azok a kulcsszerepet a Genesis a betegség tartozik a tipológiai megsértése lesz a maximális hatás ugyanaz, mint azok, akik más rendellenességek tennie is különböző mértékben, egy nagy hozzájárulás - különböző fokú kisebb vagy nagyobb hatást.

Itt rejlik a magyarázat, hogy miért én általában fogalmát használják diagnózis jelenlegi felfogás a hagyományos orvoslás, bár a mondás, hogy a diagnózis nem igazán létezik, ez csak egy kódnév komplex tünetek, következmények szisztémás betegségek. A tény az, hogy egyrészt kénytelen vagyok több vagy kevesebb ismerős minden orvosok és a betegek nyelv, megérteni engem. Másodszor, mint mondtam, régóta rendszer gyakorlati megközelítés lehetővé tette, hogy felhalmozódnak valódi megértéséhez betegségek a szervezetben a különböző diagnózisok. Vagyis, ha beszélek a diagnózist, azt csinálni, hogy megértse, amit mondok, és nem a szabványoknak az ortodox orvoslás beszélni tovább ezekről betegségeket.

Hadd hangsúlyozzam ismét, hogy nem kezeli a távollétében, hiszen csak a teljes munkaidős kezelés is jelen van, és fél-intézkedések nem áll jól nekem. Néha még a teljes munkaidőre kezelés nem egy egyszerű folyamat, ha van, hogy állandóan felügyeli a beteget, értesítést és korrigálja a hibákat a ajánlások végrehajtását, rendszeresen frissíti, kiegészítő kezelés hiányában nagyon gyors eredményeket emlékezteti őt, hogy szükség van a türelem, hogy foglalkozik a lustaság, break káros szokások . Általában a kezelés - a bonyolult és gyakran nehéz folyamat interakció orvos és beteg közötti, nem csak a pontos célja a hatóanyag és annak vétel. Levelezés, hogy ez nem lehetséges.

Szintén szeretnék emlékeztetni a régi orvosi igazság, hogy minden esetben a fő kezelési még mindig tartja a beteg maga. És ha adok neki tanácsot, és ő rendszeresen végrehajtja őket otthon, és mikor lesz egy igazi kórház több irodában, asszisztensek eljárásokat. Még abban az esetben ideális, egy jelentős része a munka az egészségügyi beteg magatartása is.

Kezdve a vágy, hogy egészséges, önfegyelem kellően rendszeres megjelenés az eljárást, annak foglalkozás obscheozdoravlivayuschimi módszerek (az egyik a beteg nem fog gyakorlatokat, figyelje legalább többé-kevésbé elfogadható alvás, táplálkozás, pihenés), annak helytállóságát és szabályszerűségét, az előírt alapok és befejezve hajlandóságát arra, hogy megfelelően felépíteni a kapcsolatot orvosával - nem fogyasztói magatartás, hanem a bizalom és a tisztelet az ő szakmai és hajlandó konstruktív kreatív együttműködés, az oBS REPRESENTATIONS során felmerülő kezelési nehézségek és problémák. A feladat az orvos tudja, hogyan kell helyesen kezelni a beteget, és az orvos asszisztensek feladata - a helyes működését a kinevezési eljárás.

Összefoglalva, szeretném megjegyezni, hogy az egyes alábbi fejezetekben újra és újra, hogy az alapelveket az integrált rendszer megközelítés egészség és betegség. Ez a szöveg egy kicsit nehézkes, de először is, az ismétlés - az anya a tanulás, másrészt tudom, hogy sok olvasó felvette ezt a könyvet az első nyílt szakaszon a betegség vagy panasz.