50 Tények Caperől

Fogadok, hogy nem tudtok sokat a BATE fő emberéről.

Ma Anatoly Kapsky 50 éves lett. A Tribuna.com mindenkinek elmondja a legérdekesebb emberről a belfootball történetében.

50 Tények Caperől

1. Közvetlenül a születés után tüdőgyulladásról számolok be. A fiú meghalhatott, így a mutató négynapos késéssel történt.

2. A faluban nőtt fel. Anatolij Nikiforovics atyja, akinek a tiszteletére fia nevezték, agronóm volt, és Sofya Zakharovna anyja borjú volt.

3. A rokonai szenvedtek a Nagy Honvédő Háború alatt. A nácik lőtték a Cape nagyapja nővéreit és gyermekeit.

4. Közel két évig, Cape, öt-hét éves korában feküdt a kórházban egy kivonat. A csípőt eltörték. Ezt követően az egyik láb néhány hüvelyk rövidebb volt a másiknál. Mindez annak köszönhetően, hogy a fiú sikertelenül ment le a pótkocsiról, és megsérült a csípőízület. A kérdés az volt, hogy Cape teljes mértékben megy.

5. Néhány kilométerre otthonról iskolába jártam. A betegség után nem tudott hazatérni saját otthonába, el kellett vinnie az anyjához.

6. Amikor gyermek voltam, azt álmodtam, hogy orvos lettem.

7. Szereti a belorusz nyelvet. Az iskolában, a munka a Cape „Cub Sonts felett Nasa radzіmayu zzyala, az I klіkaў minket Colas, i klіkaў Kupala” volt a győztesek között a regionális verseny.

9. A belarusz Állami Gazdasági Egyetemen kiutasítható az önkéntes csapat munkatársai közötti konfliktus miatt, de a dékán felállt érte.

10. Tanulmányai során az építőipari csapat tagjaként Szibériában hegesztőként dolgozott.

11. A diploma megszerzése után a BSEU visszatért Boriszovba - a 140. javítóműhelybe, ahol közgazdászként dolgozott.

14. Cape úgy hisz Istenben, meglátogatja az egyházat. Megkapta a "Dániel Moszkvai Szent herceg" egyházi rendjét II. Patriár nevében, a Borisov-i Krisztus Születés Egyházának építésében való segítségéért.

50 Tények Caperől

17. Ugyanebben az évben a "Stalker" Föoldal partnerei elégedetlenséget fejezettek ki azzal kapcsolatban, hogy a vállalat bevételeinek több mint felét a futballra költik. Cappiannak adósságot kellett vállalnia ahhoz, hogy visszavásárolja a vállalkozás részvényeinek egy részét a partnerektől.

18. Először BATE Jurij Puntus és Jurij Pudyshev Kapsky Tolyusik.

19. Fiatalkorában szeretett kapcsolatokat cserélni. A Cape gyűjteményben több mint 40 darab volt.

20. A vállalkozói karrier hajnalán nehéz helyzetben találtam magam. A 90-es években két offenzív gránátot kapott az autóban az RGD-5, amely a "Stalker" vállalkozás termékeinek egy részét visszaszerezte. Az ellenőrző ponton az autót ellenőrizték, de semmit nem találtak.

50 Tények Caperől

27. Én önként lemondtam az AFFF végrehajtó bizottságáról. Miután sokan bírálta a szövetség fő testének munkáját, tagjai, a bezdaryami és az idióták. Nem hajlandó visszatérni a végrehajtó bizottsághoz, bár a neve.

29. A labdarúgó klubban a Cape rokonai megmunkáltak és dolgoztak. Kirill Alshevsky unokahúga a sportügyekért felelős igazgatóhelyettes volt. Leánya, Alesya Kapskaya a fejlesztési osztály helyettes vezetője. Az unokaöccse, Khodasevics Viktor közreműködő szakemberként dolgozik.

30. úgy véli, hogy sebezhető személynek kell lennie. - Egyszerűbb, ha valakit megbántaszok, ha tudod, hogy büntetlenül megy. Ez az internet néhány lakójáról van szó. Általában nagyon sebezhető személy vagyok. És mindenki tudja, hogy könnyű bántani engem - ismerte el Cappsky.

31. A generációk generálta BATE folytonosságát. A klubban a Capeben végzett munka során mindössze négy fő edző dolgozott. A BATE sok ex-játékosa jelenleg a klub struktúrájában dolgozik különböző pozíciókban.

34. Két év nem üdvözölte Kriščenét az edző távozása után a BATE-ről.

40. Nagyon szereti a bogyókat: áfonya, málna, eper. Amikor a Cape visszanyerte a szívműtétet, barátai és rokonai nagy számban hozták őket kórházba.

43. Cape kapott javaslatokat a BATE értékesítésére. Nemcsak az orosz vállalatok érdekeltek a klubban, de kompromisszumot nem találtak. A pravelnia elnöke számára az egyik kötelező feltétel az volt, hogy továbbra is a klub vezetője maradt.

44. Beleszerett Alla Kapska-hoz. Feleségével két gyermeke nőtt fel - Alesya lánya és Andrei fia, aki a BATE növény felépítésében dolgozik. Emellett a Cape-nek még két fia van. Tavaly kétszer lett nagyapja.

45. A Kapsky provokálja a legnagyobb tranzakciókat Fehéroroszország áthelyezési piacán. Vitaliy Kutuzov milánói átvételére a BATE 3,5 millió eurót kapott. A vásárlás a szerb Mirko Ivanich "sárga-kék" fizetett millió eurót. Összességében a BATE 14,8 millió eurót szerzett a játékosok átmenetéről.

46. ​​Szeretem az ír zenész, Gary Moore munkáját. Elmentem a "Scorpions" Minszki koncertre.

48. Nem látja magát a tisztviselő székében, bár javaslatokat kapott az AFFF vezetésére. A Gennady Nevyglas, az UEFA Labdarúgók Statisztikájával és Átmenetével Foglalkozó Bizottságának tagja idején Szergej Ilyich azt javasolta, hogy a Fônek egy, a szövetség vezetõi posztjáról szóló választási programot írjanak fel. A BATE vezetője visszautasította.

49. Az ország bajnoki címet nyerte meg ebben az évben, a BATE a bajnokságok számát tekintve Európában a negyedik helyen végzett. Boriszov tízszer egymás után vett aranyérmet. Összesen a BATE 12 alkalommal nyerte meg a bajnokságot.

Kapcsolódó cikkek