10 tény az abortusz, amelyeket gyakran elfelejtett magazin Mom info (mama info)

10 tény az abortusz, amelyeket gyakran elfelejtett magazin Mom info (mama info)

A legrosszabb dolog félnek minden nő, aki úgy dönt, hogy teherbe esni - elvetélt. Azonban sokan nem veszik észre, hogy tud erről a problémáról megfizethetetlenül kicsi. Szeretnénk bemutatni, hogy a 10 állítólagos vetélés, ami kevesen tudják. Azt írja mamainfo.com.ua

10 tény az abortusz

1. vetélés gyakrabban fordul elő, mint amennyit el tud képzelni.

A jelentős részét az emberek meggyőződése, hogy a vetélés elég ritka dolog. De kevesen tudják, hogy 15 százalék az összes terhesség végén egy vetélés eredményeként. És ez csak a hivatalos statisztikák szerint. A szakértők úgy vélik, hogy ez az arány magasabb, és egyenlő 20 százalék.

2. Egy vetélés történhet csak a kezdeti szakaszban.

A kifejezés magában foglalja, egy tetszőleges vetélést abortusz körülbelül 20 hetes terhesség. Ugyanakkor jelentős részét ez a folyamat előtt a 12. terhességi hét. Csak miután a 20. héten már használja egy másik kifejezést - halvaszületés.

3. Lehet, hogy nem tudom, hogy volt egy vetélés.

Jelentős abortuszok száma történni 10 nap után fogantatás és a nő nem érti, hogy mi történik vele. Így az alapvető funkció ebben az esetben - a vér.

4. Az anya nem bűnös.

Gyakran előfordul vetélés miatt néhány genetikai rendellenességek, és sajnos még nem volt lehetőségük, hogy megakadályozza vagy megjósolni e patológia.

5. Gyakran előfordul, hogy ez a probléma a nők által elszenvedett korában.

Kortól a nők, akik úgy döntöttek, hogy lesz egy anya, akkor közvetlenül függ a valószínűségi foka vetélés. Ennek oka az a tény, hogy a kor hajlamosabb előfordulása tojás genetikai rendellenességek.

6. fenyegető vetélés hozzájárul a meddőség elleni küzdelemhez.

De ne azonnal hagyjon a kezelést. A valószínűség, de ez nem jó.

7. Tömegük szintén nem tudja lejátszani az Ön javára.

Sovány vagy túlkínálat egyaránt fenyegeti a terhességet.

8. A dohányzás - egy másik oka a szövődmények.

Egy nő, aki ezt a rossz szokást, gyakrabban szembesülnek azzal a problémával az abortusz.

9. A szexuális aktivitás nem veszélyes.

A közhiedelemmel ellentétben, a szexuális kapcsolatok terhesség alatt nem olyan módon, hogy provokálni a vetélés. A közelsége a partnerek, valamint a sport, nem releváns az ügyben.

10. A vetélés nem lehet az oka a későbbi esetek.

Ne ess kétségbe, ha volt egy vetélése. Nem lesz az eredménye a következő.

Mi a teendő, ha nem tud teherbe esni? Lehet, hogy a menopauza

Patogenezise és kezelése veleszületett rendellenességek a gyermek

Tervezés a terhesség és a fogamzás. Hogyan lehet a legjobban, hogy terhes

Mágikus fű a sikeres fogamzás

A koncepció a gyereknek szüksége van a napfény

Sajnos, tudom, hogy első kézből a vetélés. magzati elutasítás történt egy nagyon korai szakaszában - még csak nem is tud a terhesség. Másik oka a vetélés lehet a magzati genetikai rendellenesség. Így tehát az aktív tényező a túlélés a legerősebb, mintha attól hangzik.

Hála Istennek, hogy nekem ez nem volt! De a barátnőm egy hónapja 11 hét a terhesség, a magzat elhalása talált. Azt mondták, hogy ez történt a összeférhetetlensége különböző vércsoportok. Hogyan jött létre ez történik, ha jelenleg egy 4 éves lánya?

Az első terhesség végződött a 12. héten, nem életképes. Egy pillanatra szült Zdorovenki sinishku Minden örömére :) Ha terhes, remélve, hogy a második baba volt, és újra vetélés 8. héten: (((Most Hála Istennek vagyunk a 24. héten, és továbbítja a második kisfia :) kívánok minden, a várandós, kihordani, szülni egészséges gyerekek!

Abortusz fenyegetés volt abban a pillanatban nagyon megijedtem, rögtön kórházba vitték megőrzésre. Feküdtem 2 hétig, és volt egy italt tabletta, amely fut minden horosho.Seychas én Malech, a legfontosabb, hogy minden jól végződött, majd.