1000 és 1 - nesmyvashka - ez a betegség! Megmondom mindent mindent

Hány medve az előnézet, még zombiruet És én is, ő volt fekete arany selyem vásárolt jó véleménye, adagolóval minden normális volt. Az illata túl éles nekem, rosszabb Libriderm, hanem a cselekvés - ha csak fésülés, valami nagy, úgy tűnt nekem, jobb, mint a drágább.

Ez mind a célja, hogy felhívja magára a figyelmet én csak vánszorog a szag, de a háztartás nem tud állni, úgyhogy a splash and megszökött otthonról. Egy jó spray a mindennapi használat során, és vannak olyanok, akik illata Libriderma izgatott haha

Nem, nem, én elismerem, hogy ez a permet nem tetszik

Spray végződik 2,5 hetet évente van elég ekkora
szép haj, ragyog egy szuper

Én csak repülni ezek az üvegek, nem tudok semmit, elég nagy 1,5 hónap Köszönet

Egyszer régen volt egy spray kapus és azt mondta, nem csinál semmit, a haj, és most nachitavshisya pozitív értékelés és húzza őt vásárolni, bár van egy új hidratáló spray Loreal kellett volna alaposan tesztelni ezeket spray mégis hossza folyamatosan növekszik szárad ( ((
Porlasztva Angel Megőrültem, amikor a hajam rettenetesen nehéz, miután villám és színezés, ez nagyon klassz megpuhult, és természetesen az aroma
Többet lehet a költségvetési tanácsot Sansilk krém narancs, Én egyszer írtam róla ... Flavor, hogy túl hideg, és a kereset nem rosszabb, mint a krém Angel (by the way, én is akartam megvenni, mert az íze, de most már értem, hogy a krém még mindig nem az enyém) Sansilk már kapható egyáltalán 60-100 rubel, akkor szagát a boltban, ha ez))), de az íze én személy szerint nagyon szeretem a par az angyal.

Először a legtöbb nem hisz a csodatévő kapusa, de valami, hogy búcsút neki nem lehet nagy mennyiségű időt Hallottam a krém Sansilk, úgy gondolom, hogy meg kell vásárolni, gyakran dicsérte a boltokban, de nem mernek fel ebben az időben. Persze, szeretnék, és egy nagyobb változata egy angyal, de én összekeverni a csomagolás, ez kényelmetlen a használata)

Tehát én is gondolni ... csak akkor, ha mozog a tejszínt egy üveg alól a mini-változat))) Na, most szeretnék ezt meg, hogy ismét ő kölcsönzött krém íz

És szeretnék egy lakást a teljes verzió, rájöttem, hogy ez nem élni nélküle, én pontosan vele rajta ez a miniatűr Angel és a nap folyamán azt kenjük a hajra és boldog.

Én is szeretnék egy év álom, de a varangy fojtogató ... Aztán naborchiki vette a maszk Angel és nagyon sajnálta A lakás most kerül nekem a 500 1000R, és én abban az évben liter maszkot a pénzt vette a sürgős szükség van, hogy befejezze az összes állomány és vásárolni mindegy)))

Wow, akkor az Ufa, így megkapjuk szinte szomszédok, én vagyok a Sterlitamak Van egy lakást 970r. Szeretném befejezni mindent, és vásárolni pontosan ezt teszi, de a sampon még mindig bizonytalan, hogy megtaláljuk) Szeretem angyal zsíros haj, de ha használja azt, és kondeem, a haj zsíros :(

Cool Nos, mi is van 970, megkerültem
Én nem sampon jöttek a zsíros, nagyon rosszul mosott, és a haj gyorsan romlott, de azok a samponok savas Ph, szükségem van valami erősebb

lány, akkor beszélünk egy lakás a tenger Spa angyal?

1000 és 1 - nesmyvashka - ez a betegség! Megmondom mindent mindent