Jóslás Football

Az első héten a válasz Match 1/8-döntőbe a Bajnokok Ligája megtörtént. Most már tudjuk, a 4-es Yoh bizonytalan résztvevők 1/4 mp - jelentése Benfica, megtörte az ellenállást a Petersburg Zenit a teljes pontszám 4-3; Milan, amelynek eredményeként egy csomó tapasztalat, hogy a rajongók, megvan az az előnye, miután az első szakasz a 4 gól és feladja a három, a második, soha nem pontozásos; Barcelona tartott a német Bayer egyszerűen egy henger, legyőzve Leverkusen a teljes pontszám 10,2; APOEL és áttörve ebben a szakaszában a verseny az első alkalommal, és a dobogó a mérkőzés játszani két francia ellenzék Lyon 1-1 (4-3 büntetőkkel). Most jön a fordulat a meghatározása a második fele a negyed döntőbe. A jövő kedden és szerdán, a jogot, hogy játsszon a következő szakaszában a legrangosabb európai bajnokság, az olasz Inter fog versenyezni a francia Marseille, német Bavaria Swiss Basel az angol Chelsea Napoli olasz, spanyol és a Real Madrid az orosz CSZKA.

Szinte valamennyi ülésén messze nem egyértelmű, aki továbbítja. A kivétel talán csak a konfrontációt Chelsea Napoli, az olasz klub, amely az az előnye, 2 gól a visszatérés látogatás Londonban. De játszanak a környezet, így nem róluk. Ma beszélünk a mérkőzés Bayern München és Basel. A svájci sikerült a győzelem a minimális pontszám 1-0 az első mérkőzésén otthon, és ez egy vitathatatlan sikere, de most már utazni Németország, München, Bajorország, ahol a helyi játszik nagyon bízik a BEK ebben a szezonban. Basel többször is bizonyította hihetetlen játék ebben az évben, de képes lesz, ha most osztályokon Heiko Vogel meglepte a nagy nyilvánosságot, és hagyja maga mögött egy mágnás, mivel nem volt olyan régen, a Manchester United vagy a Bayern készek harcolni, az egyik, hogy honnan ezek várhatóan rajongók, és képes lesz arra, hogy az összes tudását és a különbség az osztályteremben. Mindez, valamint a legvalószínűbb előrejelzések a következő harc, próbálja elemezni az alábbiakban.

Az első mérkőzés a svájci anyanyelvükön Basel „St. Jakob-Park” került sor, meglehetősen nehéz körülmények között. Nehéz mezőt hoz létre a hideg időjárás, nem ad a játékosoknak, ha szükséges, hogy fújja a maximális sebesség a játék. De veszélyes támadások és pontozási esélye, de azt is nagyon jó kombináció, kevesebb, mint egy mérkőzés ezen többé. A párbaj zajlott változó ki a házigazdák és a vendégek, de általában, irányította a labdát, több játékos vendégcsapat. Azonban Basel nem játszott a második számot, és kombinációja veszélyes pillanatokban a kapu előtt megérdemelten nyerte meg a mérkőzést, bemutatva a legjobb harci tulajdonságait.

A mérkőzés kezdődött a nyomás a vendégek. Az első ilyen veszélyes pillanat történt már a harmadik percben a mérkőzés, amikor Ribéry labdát kapott valaki más büntetés, szépen elfogadta a mellét, nem kevésbé szép fektetve backswing védő a házigazdák, majd egy nagyon jó lövés a bal lábát, és egy nagyon közeli a távolság, de nincs baklövés kapus Basel: Sommer, aki először képes volt harcolni ki, majd teljesen, hogy a kezében, amikor egy alacsony energiájú sokk az azonos Ribery szögletes vonalak. Csak néhány perccel később Frank volt lehetősége, hogy az Excel, ha a partner egy lépés a büntetés sarokban hozta a francia szinte egy az egyben a kapussal a hazai csapat, de Sommer nem baklövés újra mozog a labda után üti Ribéry a sarokban.

De aztán felébredt, és a játékosok Basel. A 12. percben, Streller, miután egy kereszt a jobb szélről, sikerült az első a labdát egy másik büntetés és majdnem kidobta-Noyer, aki csak a keze ügyében is sikerült mozogni a labdát a sarokban. Aztán hirtelen a svájci játszósarok, majd rövid raspasovki kell lógott a kapus, ahol a fej tör Dragovic, egészen megmagyarázhatatlan módon egyedül találta magát a dobozban található. Neuer ismét egy csapás megbirkózni, de segít neki a bal kapufa után a fellendülés egy Bayern védője kopogtat a labdát, távol a völgyben.

Kevesebb, mint egy 3-Yoh perc, a hazai csapat épített egy másik veszélyes pillanat a kapu előtt. Park Joo-ho, áthelyezve a bal oldalról közelebb a központhoz készült illetékes átviteli Fry, a terület 11 méter védjegy a kapu előtt, ami viszont, egyérintéses, ügyesen lövés, de ezúttal a kapus látogatók menteni a keresztléc követően rebound ahol a labda lesz a játékosok Bajorországban. Tehát cseréje után néhány elég veszélyes pillanatok az első 20 percben a mérkőzés, a csapat megnyugodott egy kicsit, Bayern átvette a labdát ellenőrzés alatt, de különösen velük semmit, hogy dolgozzon ki egy veszélyes tudott. Alapvetően követte a hosszú lövések. A legemlékezetesebb ezek közül David Alaba lövés a tizenhatosan kívül, de a Sommer megbirkózni vele nem túl nagy nehézséget. Néhány perccel később, Ribery csak úgy döntött, hogy ellenőrizze a hosszú lövés, arra kényszerítve a kapus kinyújtja a húrt a hazai csapat, de esett egy méter távolságra a bárban. Általában nyomása alatt nem túl fényes a Bavaria és véget ért az első félidő, a logikai nullát az eredményjelző táblán.

A 67. percben megpróbálta orvosolni a helyzetet a vendégcsapat kapitánya, Philipp Lahm, aki telve-hátán, gyakran kapcsolódik a támadás az ő csapata, és ebben az időben, hogy valaki más tizenhatosán, úgy döntött, hogy megtörje a büntetőterületen kívül. Ez egy jó labda repült hüvelyk széles a bal sarokban, de volt egy olyan érzésem, hogy a bázeli kapus sikerült megmenteni a csapatot, rá a labdát a cél. Franck Ribéry, és nem tudja megkülönböztetni, váltotta Thomas Müller, aki már az első perc a szállást a pályán volt képes felvenni fűszer az intézkedés a német csapat. A 72. percben Thomas rohant a bal szárnyon, tett egy átutalás előre Gomez, de a közelharci a kapus nem tudta legyőzni az utóbbi, de az incidens lehúznak Muller, majdnem megsérült Sommer, túl lesz rajta végül sárga lapot .

Nem tartott sokáig, és a Basel sikerült ragadja a kezdeményezést. A svájci kezdett rajzolni a látogatók a kapuk a csapat a pályán a hazai csapat játszott mindössze három névleges előre, és végül kifizetődött. A 86. percben, Zoua, a közelmúltban megjelent, hogy cserélje ki, a jobb sarokban a kapus haladt rossz vonal, nem egy csodálatos előre adás Stocker, aki átvette a labdát, azonnal sújtotta a szembejövő Neuer, Basel és vezette elő. 1-0, és látod, most valószínű, hogy „piros-kék” sokkal több, mint sokan gondolták után azonnal a sorsoláson. Amíg a mérkőzés végén volt egy kicsit az idő, és a bajorok, mert nem lehet igénybe venni, nem voltak képesek megszervezni a végső támadás előtt a cél, végül találkozott, és a végén a minimális győzelem a házigazdák a területen 1-0.

Legyőzve Bayern München az európai kupa, Basel tovább erősítette az első sorban a natív bajnokságot. Mielőtt a második láb Németországban, a svájci sikerült játszani 3 harcol a nagy ligák, és mind a három végződött győzelem. Először is, Zürich verték a saját területén a minimális pontszám a 1-0. Ezután Luzern legyőzték a pontszám 3-1, ugyanazon a helyen, a „St. Jakob-Park”. És az utolsó fordulóban a Basel az úton magabiztosan rájöttek a szöcske, legyőzve a hazai csapat 0-2. Mondanom sem kell, elég erős csapat Heiko Vogel soha többé örömet a rajongók ebben a szezonban, mind a hazai színtéren, és az európai versenyben. És figyelembe véve bányásznak az első szakasz előnye, valamint a jelenlegi állapotában egy jó csapat, amely származik az utolsó játékot játszott, Basel egy nagyon is valós esélye kijutni a 1/4-döntőbe a Bajnokok Ligájában.

Bayern, a vereség után a vendég svájci meglehetősen vegyes képet mutató eredményeket a haza bajnokságot. Mivel akkoriban a harmadik helyen áll a bajnokságban, mögötte az első két helyen a két klub Borussia Dortmund, Bayern végeztünk azonnal a harc után, a legjelentősebb európai Kupa mérkőzés ellen Schalke otthon. Összeszedte erejét, „vörösök” elsöprő győzelmet a végén 2-0, de ez szó szerint már a következő fordulóban, hirtelen elvesztette az azonos pontszám 2-0 idegenben a Bayer, aki egyértelműen próbál felkészülni a liga bajnoki mérkőzés a Barcelona ellen. De pszichológiailag vissza Bajorország sikerült az utolsó fordulóban játszani: otthon „Allianz Arena”, megérkezett a látogatás Hoffenheim egyszerűen taposták sárba, elveszett Bayern lesújtó pontszám 7-1. Így előestéjén a második láb Basel, a német csapat úgy néz ki elég militáns és goleadorskie legutóbbi sikere a csapat csak akkor segítsen neki kísérletek otkvitat kihagyott gól az első szakasz egy idegen területen.

Végső jóslat: Bayern biztosan egy kedvenc megjelenés az ő területén. Bayern az első játék volt sokáig, hogy ellenőrizzék a labdát, arra kényszerítve Basel alárendelt szerepet játszanak. Ezen túlmenően, a BEK idén az ő területén, a német csapat nagyon jól játszott, nem rajta anélkül, hogy elveszítené ebben a szezonban. Natív platform is, nem kell játszani az utolsó és legfontosabb szerepet. Basel úgy néz ki harci csapat, és a pontot az első játék, létrehozott egy csomó, és nagyon veszélyes, de a védelem nem mindig ragyog. Időnként a Bayern játékos lehetőséget teremt cél helyzetekben. A másik dolog az, hogy a bajorok nem mindig képesek megfelelően használja a pillanat, de lehet hogy az ürüggyel, hogy a területen nem volt a legjobb, mint a ténylegesen és időjárási körülmények között. A doboz a „Allianz Arena” kell egyre jobb, és persze, hogy a valószínűsége, bajor, amely képes belépni a következő lépés a verseny fokozódik. Így merem megjósolni a győzelmet a hazai csapat. Bookmakers így ez az esemény tényező 1,25, és ösztönözze őket, hogy kihasználják.

Saját becslés: P1 - k.1,25