Játék Mechanics csata Ikariam

Játék Mechanics csata Icarus.

Annak érdekében, hogy sikeresen a harcot, meg kell elképzelni, hogy a harc folytatódik.

Mindenesetre csatában, csak két párt: a támadó és a védő. Minden oldalon lehet bármennyi minden seregei a játékosok, akkor automatikusan beolvadt egy hadsereg a csata előtt.

Azaz miközben a hadsereg elleni küzdelem csak kettő. Támadás és védekezés.

Sereg nem harcol a nyílt terepen, de a városban.
Vagy a kikötő város, ahol a tengeri hadsereg.

Ha van egy fal a város, a védelmi bónusz (% -os védelem) adunk a védelem védekező hadsereg. Katonai bíróság védelmi bónuszokat Walls nem működnek.

A katonák a hadsereg is további védelmet bónuszokat / támadások típusától függően a csapatok, és a helyzet - a hadsereg támad vagy védekezik.
Például kardos támadás hadsereg 30% -át kapják a támadást. A phalanx hadsereg Védekező 30% -át kapják a védekezését.

Minden a csapatok a következő jellemzőkkel rendelkezik:
Damage = - pusztító erő csapatok
= Protection - képes ellenállni károk
= Resistance - állóképesség hadsereg, amely fontos szerepet játszik a harcokban, fogyasztása fordulóban

= Különleges képességek - sajátossága az egység
= Speed ​​- milyen gyorsan egy egységet a felvonulás; vegyes erők által meghatározott sebességgel leglassabb egység

Class = - férfi vagy gépi. A gépek gyógyítható doktor küzdelem során csak 50%. A férfi - teljesen.

= Költség - a polgárok, építőanyag és forrásokat, amelyek a bérleti csapatok

Elérhető speciális képességek:
* Attack - az egység egy 30% bónusz sebzés, ha támad oldalon.

* Ellenállás - az egység egy 30% páncél bónuszt, ha az oldalán a védő.

* Taran - egység károsíthatja a falak a várost, ha léteznek.

* Orvos - egység lehet elkerülni áldozatok a saját oldalán a csatában kerek, 1 orvos gyógyít 1 harcos 1 kör.

* Frissítő (Cook) - minden körben, az egység helyreállítása a teljes ellenállás.

Tengeri csaták és csaták földön előforduló egyaránt. Azonban szárazföldi csaták során további tényezők (mint például a város falai).

Minden csatában két oldala van: a támadó és a védő.
Mindkét fél állhat több hadsereg. Például, ha te és szövetségese támadás a város együtt, mindketten - a támadók, és a hadsereget összefogása egyetlen nagy erőt.

A csata tart legalább egy fordulóban. Egy fordulóban harc mindig 20 percet vesz igénybe, és a következő:

Meghatározása a hatás az ellenállás (állóképesség)
Határozza meg a teljes kár - a harcokban a föld, ellenőrzi, hogy a döngölő károsítja a város falait.
Damage véletlenül oszlik meg a katonák az ellenség - az egység megölték, vagy elveszítik ellenállás. Ha egy katona megsebesült, több mint 90% -a védelmi, akkor megölik. Ha kevesebb, mint 90%, elveszíti ellenállást (állóképesség), és továbblépünk a következő harci körben.
Vonni az áldozat és elmenekült a hadsereg
Ha a győztes nem határozza meg, a csata belép a következő körben. Fordulóban lehet bármilyen tételek száma.

Ha egy katona a hit, és túlélni, akkor el fogja veszíteni a tartósság. Ha az ellenállás lecsökken egy bizonyos szint alá, a harcos elveszíti a minősége és menekülni próbál.
A nagy csaták, hogy az utolsó fordulóban sok, ellenállás (állóképesség) dönthetnek úgy, az eredmény!

Ha egy harcos:
Endurance 3/4 - Kár és védelem 80% -ra csökken
Endurance 1/2 - Kár és védelem 60% -ra csökken, a csapatok elvesztik minden különleges képességekkel
Endurance 1/4 - károsodás és védelem 40% -ára csökken. Van egy 60% -os eséllyel a körben, hogy a csapatok megpróbál megszökni.

Ha a védő a városban van egy városfal, ez ad további hatásai: Minden biztonsági erők kapnak 10% bónuszt páncél minden szinten a városfal

A városfal növeli a teljes kárt a védelmi szint 3
Minden csapatok támadják kap 10% bónusz sebzés minden lyukat a falon

A csapatok, amelyek képesek Taran teheti lyukakat a város falait. Legalább egyszer minden két fordulóban van egy kis szünetet. Szünetek száma szintjétől függ a falon. A kellő számú CMV kosok is teljesen tönkre a falon egy kerek.

Sérülés és védelem

A teljes kár okozott függ a következő tényezők:

A fő kárt az érintett egységek
Növeli a sebzést támadó javulása workshop a csapatok.
Csökkentett sérülésállóság hatások révén
(Támadás esetén) 30% a kapacitás növekedésével, ha van károsodás a támadás.
(Támadás esetén) 10% -os növekedése kárt minden városlátogatás falak
(Backs csak) további 3. pontnyi sebzést egy szinten a városfal

Csökkentett kár, ha egy csomó (kb 50+) egységek harci

Armor egyedi egységek is változóak lehetnek:
Fokozott védelem a biztonsági fejlesztések a stúdió egységek részt.
A csökkentett védelem perzisztencia hatások révén
(Backs csak) 10% -os növekedését páncél minden szinten városfal
(Csak védők) 30% -os javulás a páncélt, ha az egység rendelkezik egy olyan funkcióval Ellenállás

Károsodások véletlenszerűen elosztott ellenséges csapatok. Helyi kár sorsolás, ahol egy véletlen faktor növekszik minél több, annál több egység vesz részt a csatában.

Ha a kár meghaladja a 90% -os védelmet értékeket, a készülék kell ölni. Ellenkező esetben az ellenállása csökken.

Győzelem és vereség

A végén a csata kerek tartják az értéke aránya hadseregből, és ha ez 3-1, majd a csatát megnyerte.
Army erőt mérjük összessége a kár és a védelem szintjét.
Army kisebb értékeivel veszít.

Azok az egységek, megszökött az alacsony szintű rezisztenciát (azaz katonaszökevények), vissza a hadsereg a csata után.
Defender ezeknek az erőknek lesz elérhető 20 perc alatt. Ha a támadás sikertelen, és a hadsereg szóródik, akkor kétszer annyi ideig tart, hogy a támadó csapatok kihalt, hogy visszatérjen a város 40 perc alatt.

Bármikor úgy dönt, hogy szeretné-e, hogy küldjön több csapatait folyamatos harc. Az ellenfél nem ugyanaz. Akkor adja meg az új csapatok harcba már folyamatban van. Például, hogy továbbítja azokat a szállítójármű más a város. Gyakran előfordul, hogy ez a váratlan megerősítés dönthet eredményét a csatát.

Figyelem! Ha úgy gondolja, hogy a témát a fórum ne legyen jelen a körhinta a körhinta vagy jelenlegi tartalmat, amely sérti a szabályokat a hagyományos erkölcs, vagy a meglévő jogszabályok - írjon nekünk [email protected]