8 ok, amiért hibák az üzleti fog neked egy jobb vállalkozó

Az emberek mindig megpróbálják elkerülni a fájdalmat, és felé öröm. Mi, elkerülni, mert ez jár fájdalommal, és ezzel összefüggésben a közvélemény, azt is figyelembe kudarc mint a gyengeség jele és a vereség. Azonban nem az üzleti életben nem csak egy rossz dolog - ez szolgál egy ugródeszka a siker, ami gyakran csak nem számíthat.

8 ok, amiért hibák az üzleti fog neked egy jobb vállalkozó

Előfordulhat azonban, hogy meglepett, hogy megtanulják, hogy meg kell fogadni a kudarcot, és hogy nem elég gyakran. Itt nyolc okból is hasznos az Ön számára:

1. Az a tény az üzleti tanít meg

„Én még nem sikerült. Most találtam 10.000 módon, hogy nem fog működni. „- Thomas Alva Edison.

Emberek, akik gyakran hibáznak, gyorsabban tanulnak. Ha nem sikerül, akkor megtudja, mi működik és mi nem.

Kockázati tőkések ismert, hogy fektessenek be a vállalkozók, akik szenvedtek több kudarcok az üzleti életben. Úgy vélik, hogy egy vállalkozó, aki még soha nem tapasztalt hiba, nem bizonyított.

2. Meg fogja találni, hogy mi hiányzik

„Hibák egy mutatót az út a sikerhez” - CS Lewis.

A kudarc csak a jele, hogy valami hiányzik. Az a tény azt mutatja, hogy meg kell változtatni annak érdekében, hogy sikeres legyen. Keresztül hiba, akkor nyissa hiányosságok jelenleg a stratégiák, a rendszer, az üzleti és a csapat. Most megtudhatod, a gyenge pontok és hiányosságok, amely megadja annak megértését, hogy mit kell változtatni, vagy javítani.

Hiba miatt az üzleti életben, meg fogja találni az akadályokat. Akkor lehet, hogy egy tervet, amely lehetővé teheti, hogy ugrani vagy bypass egyes akadályok, amelyek gátolják a siker.

„Mint sok vállalkozás, küzdöttem formában maradni, mert még meggyőztem magam, hogy én túl elfoglalt ahhoz, hogy egészséges étrendet és a rendszeres munkát. Azt találták, hogy ennek okait az üzleti vezetett én képtelen lefogyni. „- mondja Criss Dunn.

Ennek okait gyakran csúnya kis szokások vagy állapotok a környezetben, amely garantálja hiba, mielőtt elkezdené. Ha megtalálja és megszüntesse a hiba okát, akkor nyitva van, „autópálya”, hogy elérje a céljait.

3. nem üzleti kényszerít, hogy egy kis szünetet

„Tény, hogy vannak esetek, amikor szükség van, hogy feladja, mert csinálsz valamit véletlenül. De ha úgy gondolja, hogy valami, amit csinálunk jól, soha ne add fel „- Elon Musk.

Elmulasztása az üzleti életben teszi szünetelteti. Ez ad időt, hogy elemezze, hogy mit csinálsz, és megvizsgálja, hogy folytatni kell, vagy meg kell semmisíteni. Ez arra kényszerít, hogy fontolja meg, „Mennyit tényleg ezt akarja?”.

Mint Stephen Covey mondja: „Ha a létra nem támasztotta a jobb oldali falon, minden lépést teszünk csak utasít minket, hogy rossz helyen gyorsabb.”

Anélkül ideje gondolkodni, akkor a végén kiadások erő, energia, erőforrások és idő a „létra ra kitűzött átellenben rossz falon.”

4. Az, hogy az üzleti lehet a jele az elején siker

„Csak azok, akik kockáztatják, hogy túl messzire lehet esetleg megtudni, hogy meddig lehet menni.” - TS Eliot.

Failure jele lehet az elején a siker. Nagy hibák gyakran kíséri nagy eredményeket. Akkor nem remélheti, hogy valódi sikert valami, ragasztás kicsi, hogy családi és próbálják biztonságos.

Robert Kiyosaki azt mutatja, ez a koncepció nagyon jól, „A nyertesek nem fél, hogy elveszíti, ellentétben a vesztesek. Failure része a folyamat sikerességét. Emberek, akik kerülik a kudarc is elkerülhető siker. "

5. hibák az üzleti gyakran hoznak létre immunitás félni

„Csak egy dolog, ami egy álom lehetetlen elérni - a kudarctól való félelem” - Paulo Coelho.

A kudarctól való félelem korlátozza Önt. Ha félsz, hogy nem, akkor fél kockázatot és a nő olyan gyorsan. A kudarctól való félelem korlátozza a növekedést. Gyakori hiba, hogy hozzon létre egy bizonyos immunitás a kudarctól való félelem. Ha nem fél a kudarc, akkor megtesz minden kritika és a megjegyzéseket a partnerek és ügyfelek számára.

Ahogy Arisztotelész fogalmazott, „Csak egyetlen módja, hogy elkerüljék kritika semmit sem mondanak, és senki sem volt, hogy legyen.”

Criss Dunn mondta: „Amikor én csak 20 voltam, az adósság - a tartozás volt 90.000 $, és én majdnem ki készpénzben. Kudarca után az első dolgom, megtudtuk, hogy a legrosszabb félelmei nem voltak olyan szörnyű.

El kellett menni a rövid távú áldozatokat, de a félelem hamarosan eltűnt, és megszabadítjuk a fejemben, hogy lehetővé tette számomra, hogy építsenek egy üzleti hétszámjegyű jövedelmet a következő két évben. "

6. Nem üzleti teremt a vállalkozói tulajdonságok

„Victory - ez nagyszerű persze, de ha igazán fog tenni valamit az életben, az oktatás a titka kudarc. Senki sem legyőzhetetlen mindenkor. Ha tud felkelni, miután a vereséget, és megy újra nyerni, egy nap majd a bajnok. „- Wilma Rudolph.

Hibák szükséges az értékes tulajdonságok a vállalkozói siker. Vonások, mint például a kitartás, kitartás és a rugalmasság elengedhetetlen bármilyen hosszú távú sikert. Ön képes előrelépni ellenére kudarcok, ahol mások mennek az üzletből, vezet az út a sikerhez.

7. Ha nem teszi siker sokkal értékesebb

„A siker a mozgás hiánya kudarc veszteség nélkül lelkesedéssel.” - Winston Churchill.

Az emberek értékelik a siker sokkal azután tapasztalt hiba. Mint bizonyára emlékeznek rá megalázó pillanatok hibák, mielőtt a siker, hogy értékeljük a siker sokkal nagyobb. Ön még nem veszi sikert biztosra, mert tudja, hogy milyen nehéz volt elérni.

Mint mondta Ellen DeGeneres, „Az a tény, megadja a helyes nézet a siker.”

8. hibák az üzleti teremt történet egy erős személyiség

„Nem az ember valaha is lesz érdekes, anélkül, hogy kudarcok. Minél többet nem, ami után helyreáll, és javítani, annál jobb lesz, mint egy ember. Előfordult már találkozott egy személy, aki mindig mindent egyszerre megfordult minimális erőfeszítéssel és nem a hibák? Az ilyen ember kell nagyon kevés, vagy nem létezik. „- Chris Hardwick.

Failure teszi a történet egy erős személyiség. Emlékszel, hogy Steve Jobs kirúgták az Apple, a általa alapított cég, mielőtt visszatért az általános igazgatója egy kicsit több, mint 10 éve? Hibák, hogy még több toleráns és elnéző másokkal szemben. A siker, amit elértünk, annak ellenére, kudarc az üzleti kápráztatja mások, értéket teremt a tapasztalat.

A hibák, ami után képesek visszaállítani, és sikerül is ösztönzik az embereket körülötted (például az alkalmazottak, a befektetők és a kollégái) dolgozni, egymás mellett, hogy segítsen.

Van egy másik nagy előnye, hogy többszörös hibák az üzleti életben - azt teszi, akkor szerény. Üzletember, aki még soha nem tapasztalt hiba, általában arrogáns. Mi a rosszabb, ez arrogancia létrehozhat egy tévhit, hogy tévedhetetlenek, és vezetni, hogy egy katasztrofális hiba.

Az üzleti kudarc károsíthatja, de meg kell tekinteni őket, mint a pozitív tapasztalat. Meg kell err, és hibázni gyakran, mert ezzel azt is lehetőséget nyújt a mi sikerünk.

Kapcsolódó cikkek