6 tipp, hogy ne a gyakori hibákat kiválasztásában munkát - Larisa Zavyalov - 5 területek

6 tipp, hogy ne a gyakori hibákat kiválasztásában munkát - Larisa Zavyalov - 5 területek

Mindenki ismeri a helyzetet a választás. „És mit akarok, és ezt”, „nem tudok választani.” Ez a helyzet gyakran fordul elő, ha egy személy érkezik az úticél. Szolgálati vagy üzleti nyereséges, de a „húz” és a „lélek könnyek” a másikra. Még nehezebb, hogy a választás az irányt a lélek, amikor a munka vagy üzleti hasonlók. Megijedt, hogy hagyja, hogy mit hoztak létre, hogy még a befektetett és hogy hozza meg jövedelem. Aztán valahol keresik a gondolatait, és mi inspirál téged, boldog, és nem lehet nem csinálni - nem tudom, hogy a takarmány. Bár akkor biztosan hajlandó csinálni egy jelképes összeget, vagy akár ingyen.

Leggyakrabban a választás az üzleti (munka) és a kreativitás, a művészet. Hogyan készítsünk egy nehéz döntés, és célba ér?

Van számos technikát, „mágikus” kérdéseket, amelyek segítenek megvalósítani kimutassuk az életed, a te dolgod. De honnan tudod, hogy ez a szakma fogja táplálni te? Végtére is, sok van egy család és a gyermekek, ami természetesen nagyon boldog, hogy csinálsz, amit szeretek, boldog és jól érzik magukat. De enni valamit ők is szeretnék!

Szilárd meggyőződésem, hogy csak a munka, hogy a lélek, és ez táplálja! Általában nem tudok csinálni, amit én nem szeretem. Még azok a dolgok, amelyek eleget tesznek szükségessé, én csomagolva egy wrapper „akar”, majd, már boldog, énekelni. Ez vonatkozik például a házi feladatot. Meg kell tisztítani a padlót! Vegye cukorka csomagoló „Szeretném világossá tenni, szeretem járni a frissen mosott padlón mezítláb, és még a cefre, kis FizKult szünet” és az enyém. Most ez az öröm! Azok a vállalkozások, amelyek nem csomagolt cukorka csomagoló „akar” - I átruházhatja. Például az adóemelések és egyéb bürokratikus példányok.

Légy ura a saját területén, és a nyereség, a jövedelem, akkor találja magát! Mindannyian szeretnénk foglalkozni a szakemberek! Hajvágás a mesterek, hogy konzultáljon professzorok, szakemberek működtek együtt a tapasztalat és az arany kéz, túrázni egy tapasztalt oktató, hogy megtanulják a mester, Guru. És a szakemberek készek fizetni!

De ezek az érvek nem sok segítséget, ha van egy valós személy, és valódi választási helyzetben. És ez is évekig! 10 éves, van két dolog: az üzleti a szépségiparban, és pszichológiai tanácsadást. Imádom mindkettőt. 10 évvel ezelőtt, hogy prioritásokat: a kiválasztott üzleti tanácsadás - egy hobbi. Az évek során a hobbim erősödik és készség, benőtt technikák, tapasztalatok, az ügyfelek és nyereségessé vált. Mindannyian tudjuk, hogy hol a hangsúly, van-e áram. Ahol a gondolatok ott, és egyre növekszik. Hogy nőtt az én pszichológia. Az üzleti, illetve nem nőnek fel. Küldtem vissza annyi energiát csak a felszínen maradni. Eljött az idő, hogy kiválassza, illetve, hogy kezd helyet az új prioritásokat.

Biztos vagyok benne, hogy ha használjuk, és már megkezdték az ötlet: „Milyen jó tenném ... ez olyan öröm! „Ez lehet az asztrológia, varrás, online áruház, étterem, szalon, óvoda, tanácsadás, gyöngyfűzés, vagy bármi más. Még akkor is, mit gondol. Most, ha csak egy ilyen gondolat repült be a fejét, és legyek gyakrabban - nem kell, hogy a választás! Meg kell leadni a munkából! Vagy van olyan helyzetet teremtett, hogy kénytelenek lesznek elhagyni. Ahhoz, amit szeretsz! Láttam, hogy több tucat alkalommal. És ez a helyzet akkor, természetesen, indított magukat!

Tehát, ha olyan helyzetben választott (az elme azt mondja, egy dolog, és a szív kérdezi a másik):

1. Elismerik a kérdés. Között, hogy mit és mit nem tud dönteni.

2. Ellenőrizze, hogy mindkét esetben a szentháromság - érdekes + fontos + nyereséges.

3. Ha érdekes egy helyen, és előnyös a másikban, és a végső választás az Ön számára, miközben nem lehetséges - prioritást. Mi a hobbid, és mennyi időt adsz meg? És mi lesz a bevételi forrást, és mennyi energiát futni?

4. Mindent meg kell csomagolva egy akar. Legyen biztos, hogy talál valami szép az Ön számára szükséges. Ha ez nem semmi - delegálni megbánás nélkül. Kérni, vagy bérelt.

5. Hallgassa meg magát, és látják a jeleket körül.

6. Ennek következtében a szíved okos és inspirálja tevékenységét. Ez a boldogság!

Te egy szakértő, vagy szeretné, hogy az egyik?

Kapcsolódó cikkek