51 (497)

„A házban a Ahmatova vitt Faina Ranevskaya és elkezdte nyomni, olvassa el” semmit, te egy színésznő, „Valószínűleg a kétségbeesés és a túlzott izgalom hirtelen kibökte :.” Te még mindig életben van, az én öreg hölgy. „- mondja Olga Aroseva

51 (497)

- És hogyan, Olga, varrni egy idős hölgy? Megosztása egy titkos jogairól szóló jó barátja.

- A nehéz feladat! Tíz éves nagyi nem tud megbirkózni. Minden megy a színpadon és azon túl.

- Végezzük fájdalmasan érintett. Elmesélni vígjáték cselekmény - a hálátlan feladat, de én figyelembe: az én hősnő megnyeri dolgozták ki, hogy a gyilkosság a fiatalok nem ravasz és a jóság. Most van annyi harag, türelmetlenség, de kiderül, és a normális emberi érzések nem halott. Idejüket az árnyékos patak tör a sár repedések.

- Úgy nézel ki, mint Pamela Cronk?

- Csak én? Az élet arra törekszik minden csipet, présel egy szűk helyen, súrolja az oldalon. Meg kell, hogy képes legyen megvédeni magukat.

- Túléltem, mert valahogy a nyolcvan éves! Így minden rossz, igazságtalan, hogy esett a sok országban, és megérintett személyesen. Bár kezdetben volt az életem, mint egy tündérmese. Az első kilenc évet töltött külföldön, ahol apja dolgozott diplomataként. Moszkva Prágából, visszatértünk az 1935-ben telepedtek le a híres Ház a rakparton, a lakásunkban volt Nemirovich-Danchenko, Tairov, Libanon és más hírességek - színészek, rendezők és írók. És Romain Rolland nekem nem a név a gerinc a könyvet, és lehajolt, fehér hajú öregember csodálatos világos szemek, ne itt. Tanultam a német Iskola Kropotkin között tanulóinak volt például, Markus Wolf, a jövő vezetője a „Stasi”, a kelet-német titkosszolgálat. Hívjuk Misha. Aztán apám letartóztatták. Pontosabban ment a népbiztos Jezsovval, akit ismert ifjúkori Kazan. A Lubyanka otthon apa nem tért vissza. Jöttem egy nyári táborban, és nem engedtek be a küszöböt a lakásban. Később még idézni kerékpár, ott állt a hallban, közel a lift. Az ajtó kinyitása a házmester csak megőrült a félelemtől reszketve, és azt suttogta: „Vedd el, és gyorsan menni, menj el.”

- Soha nem lett volna a lakásába?

- Van lakmuszfesték Gomiashvili élt az elmúlt években, nem akartam vele menni. Valahogy úgy tűnt, sértő, hogy egy ilyen személy telepedett szobában. Mint egy leértékelés, a szubsztitúciós reakció megy végbe. Másrészt bérlő reagált volna nyugodtan, de nem ezen Ostap Bender. Azonban ez már nem él, akkor nem kell zavarni a lélek az elhunyt.

- Az egyik az elhunyt még megemlíteni - Sztálin. A sors különös fintora: születni egy nap egy ember, aki megváltoztatta az életét a család.

- Jó bácsi volt.

- Úgy tűnik, igen. Apja halála nem volt bocsátva. Én apám lánya. Még a természet öröklött - szilárd, ha nem makacs. Miután a két lány apja álmodott a fia, de én születtem. Ez hozta az ember szellemét.

- Úgy tűnik, sikerült. Nincs 14 éves lesz úgy döntött, hogy megtagadja az ajánlatot, hogy csatlakozzon a Komszomol.

- Az ár egy tagsági kártya - lemondás a pápa. Nem tudtam elárulni. Hogyan ne adja fel, és Nikolai Akimov, aki elvitt a leningrádi Vígszínház. Nicholas vádolták kozmopolitizmus, a társulat engedelmesen hallgatott, de Boris Smirnov mer ellenkezni. Elhatároztam, hogy nem marad a St. Petersburg, és visszatért Moszkvába. Azóta „szatíra”. Több mint fél évszázada. Idős korában, még egyetemi diplomával érkezett. Én a színházban iskolából kimaradók, miután három alkalommal maradt játszani a Akimov. Egy nemrégiben oklevelet befejezésének Vakhtangov iskolai levelezés. Mint egy ajándék az évforduló.

51 (497)

- Blue. Úgy tűnik, megkülönböztetés nélkül. És köszönöm, hogy! Egészen a közelmúltig az egyetlen olyan dokumentum, amely igazolja, hogy legalább néhány természetesen hallgatta a végén, joga volt a vezető kocsi. Ryazanov kénytelenek iskolába járni a trolibusz park, egyébként nem szabad lőni az utolsó epizód a kép „Óvakodj az autó.” Emlékszel? Én vezetek és Smoktunovski ragadt a pohár.

Soha nem rohant a ranglétrán, és megrendeléseket. Amíg nem lesz a megbecsült művész, bár Vígszínház irányította a megfelelő képviselet 1947-ben. Ha van oka, nem hangos nem állítom, hogy az ügyet elfojtott apja. Rang adta csak 75-m. Amikor megkaptam népszerű most, és nem emlékszem. Úgy tűnik, túl, hogy valamilyen évfordulóját. Akár én, vagy a színház. Tudod, van más értékek az életben. Fond érdekes szerepeket, jó idő, jó ételek, értékes sikert a nézők, hűséges társak és kedvelt a társaság által előnyben. Soha nem büszkélkedhetett díjat a nyilvánosság előtt. Míg korábban ez volt divatos. Ne felejtsük el, Alla Tarasova egy luxus Silver Fox és a Lenin-rend.

- Valószínűleg nem csak, hogy emlékszel?

- Abszolút! Élek a huszonegyedik században, de azt lehet mondani, a találkozók az emberek a tizenkilencedik. Igen, kapcsolatba került a kultúra és Anna Ahmatova nekem nem annyira klasszikus, elegáns irodalom, mint egy élő, valós személy. Látom, beszélt halkan, túlsúly, facsoport a negyvenöt férfi botok mérete.

- Te még Ahmatova költészet olvasó?

- Nem, amit várt. Ahmatova hozott nekem Faina Ranevskaya és elkezdte nyomni, „Nézd, te egy színésznő.” Tól kétségbeesés és a túlzott izgalom hirtelen kibökte: „Te még mindig életben van, az én öreg hölgy.”

- És itt az öreg hölgy!

- Minél többet nem láttam?

- Egyszer találkoztunk Foundry. Ez volt a vad jég, és úgy döntöttem, hogy utolérjék Ahmatova, hogy segítse át az úton. Megfogta a karját, és megpróbálta spórol. Ahmatova azt mondta: „Nem, Olga, ott soha nem megy látni az újságban a lelátókon Úgy olvastam Blok halála a Központi Bizottság döntését az én tiszteletemre mind nagyon rossz hír, hogy megtanulják a sarkon.?.”. Mentünk mellé, és elköszönt. Ez volt az utolsó találkozásunk. De az emlékek maradnak. Látod, mielőtt egy töredéke a tanú egy letűnt korszak. Szerencsém volt elég ahhoz, hogy utolérjék a korábbi, csillámló Silver Age St. Petersburg. Színész Alexander Alexandrinka Mgebrov megmutatta betétnek vonalak Blok: „Küldtem neked egy fekete rózsa egy pohár arany, mint az ég ax.” Ez a vers volt szentelt felesége Alexandra Avelevicha. Láttam egy babérkoszorút arany által adományozott Miklós Romanov, orosz császár, Jurij Yuriev tragédiaíró.

És hogy a színészek, akikkel játszott a filmben - Leonov, Smoktunovski, Papanov, Evstigneev, Nikulin. Melyik a mai úgynevezett csillagos össze? Nem egyenlő a skálán az egyén vagy a hatalom tehetség! Lehet, hogy valami nem tudom, és én tévedek, de én kétlem.

- Mikor volt az utolsó alkalommal a mozgókép kiválasztott?

- Hosszú ideig. Új nem voltam túl érdekel. Hiányzik a régi, tapasztalt.

- Az emberi kapcsolatok a külső partnerekkel folytatott set tartani?

- Smoktunovski srác jó volt, bár furcsa. Vagy, mint a színlelt. Mondjuk, nem ebből a világból. „Ne legyen útban, Olga, ha leülsz egymás mellett?” Válaszolt: „Baszd meg, Kesha, Szállj le a segged!” Csak emelte tekintetét az égre: „Ó, köszönöm szépen!” Játszott az emberek szerették őt. Felhívtuk vissza az utolsó napon.

Leonov - egy nagyszerű barát, egy meleg, otthonos. A Papanov egész állt szélsőségek válhat harsány, úgyhogy eloltotta a villanyt. A jobb keze volt tetoválva Tolley horgony, amely festi át alaposan előadások előtt. És ha egyszer elfelejtettem. And play „Cseresznyéskert”. Papanov mint Gaeva Mironov - LOPAKHIN. Andrei észrevette a tetoválás és csendesen azt mondta: „Ön a tolvajok?” A helyiség nem hallott semmit, de állt a színpadon a kialakulását a laikus a nevetés. Igen, az idők olyanok voltak, hogy csak nevetés menteni.

Nem kétséges, hogy emlékszik a múlt szép, bár másfelől, ez szörnyű, hogy minden az elvtársak beszélnek múlt időben. Nem is olyan régen volt egy ötlet, hogy feltámassza a „Csárda” 13 szék „És ki, kérdezed? A legtöbb érintett szereplők a projekt mentek oda, ahonnan nincs visszatérés. By the way, megtudtam, hogy a kérdés” cukkini „megjelent DVD-n. Az emberek szívesen vásárolni, és mi, a túlélők, senki sem gondolta, hogy fizetnie egy fillért sem. Ez az, ahol a kalózkodás a lehető legtisztább formában!

- Feltételeztük, hogy az elveszett „székek” tart tizenöt évben?

51 (497)

- Mironov Papanova a társaságában soha nem hívott?

- Andrew vezetett egy pár kérdést, és Toll tekinthető kondovaya nem szabályos, és az ember azt mondja most, nem fér bele a formátumot.

- És ha leugrik ezt tű nem akart?

- Miért? Először szokott részt, másrészt egy veszett népszerűsége, bár néhány ember a hátsó, és sziszegte: „Olcsó dicsőség!” Harmadszor, a befizetett pénzt nem az utolsó. Száz és tizennyolc rubelt továbbítására. A tisztességes összeg a szovjet korszak!

- Monica rajzolt valaki a barátaid?

- Nem hiszem el, egy bennszülött anya!

- A leszármazott a lengyel nemesség?

- Igen, ő végezte el az Institute for Noble Maidens beszélt franciául, szeretett történeteket, énekelnek, és ugyanakkor rettenetesen kíváncsi, megpróbált felmászni mindenben, nem érti őket. De szépen indokolt. Egyszer, emlékszem, azt mondta: „Tudod, Olga, Moszkva megy Gilles Mok!” És fogalmam sem volt, ki ő. Kiderült, a francia szakszervezeti. Micsoda öröm, hogy anyámat, hogy Gilles? Nem, minden rendben volt! Nem tudtam, hogyan kell főzni, de határozottan elosztott tanácsot: „Ne felejtsük el, hogy adjunk egy mártás sabayonnal és buldenezh!” A kérelmet megmagyarázni, mi ez, azt válaszolta: „Nem emlékszem, de nagyon finom!”

„Cukkini” Anya nem látni, de itt, a színházban, rendszeresen látogatott, bár megkértem, hogy jöjjön ritkábban. Az előadás során, anyám elkezdett ragaszkodni a szomszédok: „Nézd Aroseva, és most megnézzük a profilomat látod, egy ember lánya ..!” A nézők fáradt hallgatta meg akarták nyugodt hölgy. Könyörögtem, hogy anyám csendes, de a következő alkalommal a történelem ismétli önmagát.

- Mit gondol, Mrs. Monica a mai életben lenne egy hely?

- Te, az úton, a legutóbbi választásokon a Moscow City Duma ment?

- Távol voltam, úgyhogy alibije. De általában, hogy őszinte legyek, a lelkesedés az utóbbi időben csökkent.

- De mi a helyzet az idős hölgy? A pesszimizmus nem ártalmas neki?

- Élni fog! És hát a közönség, és dolgozom. Van egy álmom: meghalni a színpadon. De a fény még nem siet úgy, hogy Isten is úgy akarja, még akkor is játszani!

Andrew Vandenko Alexander Ivanyshyn (fotó)