5 tengelyes CNC gép a nulláról

Hello mindenkinek. Kereste, kerestem az interneten, de tényleg nem találja meg. Úgy döntött, hogy hozzon létre egy témát, tud valaki segíteni kezdőknek, hogyan kell felépíteni egy CNC gép a semmiből, látod, ez a téma még mindig szükség lesz. Szeretnék létrehozni egy 5 tengelyes gép, de rájöttem, hogy ez könnyebb egy ötödik tengely körasztal. Én még soha nem találtam egy könyvet a kezdők számára, ezért kérem itt. Ahogy általában történik motorok programozás, hogyan lehet megoldani, amit a feladatot el kell elvégezni. Ha tettem a nyomaték asztal és csatlakoztassa a motor, mint a motor tudni fogja mikor kell pörögni az asztalra. Az internet láthatják, hogy írjon semmilyen kódot prog, és ha a program maga nem kell írni a kódot magad. Azt hittem, hogy az egész gép adatai levelet, elrendezést feltölteni, hogy szükség van, és a program maga írja kódot, nem igaz.

És kérem, segítsen felvenni a motor a gépen. Szeretnék építeni egy feldolgozó gép hajlékony anyag - polimer habanyag

Tudod. Akkor még rohant néhány gondolat erről a proekte.Mogu hogy tévedek, de te korán van a swing.

Hát itt van, de hiába. Newton almája pástétom repült. Mengyelejev volt egy álmom. és itt van egy személy identitását kinyilatkoztatás jött.

Srácok, köszönöm persze, de én nagyon szeretem semmit magam eldönteni =) Hogyan és milyen gép kell csinálni, tudom. De motorok és programozás, nem sok zavaros. Jobb, ha segíteni ezzel =)

A Mach3 illik. Ő is 5 osnymi gép fut. Kerestem az egész interneten, de még senki nem írt 5 tengelyes gépen. Minden láma fejét az utolsó két tengely az A és a C (jól, sőt, ki és hogyan hívják őket). A gép nem lzya 4 tengely és az 5, hogy a tábla körül. Tekintsük három tengely leereszkedik, és megy a gép tengelye a 4. és 5. meg van döntve maróasztallal forog tengelye körül. Végtére is, akkor a program a 4. és 5. a motor, úgy meghajolt, és megfordult az asztalra.

LohRabota? Nepoymosch akkor, ha viccel, és mikor nem.

Az egész három napos kemény olvasás online akkor teljesen felvilágosít a kérdésre.

Kapcsolódó cikkek