10 kérdés Fotók remélem Rodionova - interjú - blog

A rendszeres professzionális fotósok aggályokra az összes kérdést a kapcsolatot az ügyfelekkel és az általuk a munkát.

10 kérdés Fotók remélem Rodionova - interjú - blog

Három legfontosabb összetevője a jó fotózásra?

A tehetséges fotós, „nyitott” modell és a full-frame kamerát.

10 kérdés Fotók remélem Rodionova - interjú - blog

Hogyan lehet megtalálni „a” Képek?

Véletlenül lásd munkát valahol, és beleszeret vele.

10 kérdés Fotók remélem Rodionova - interjú - blog

Hogyan írnád le az ideális ügyfél?

Az ideális ügyfél úgy dönt munkámat, és jön utánuk, mert közel van az én stílusom, és a látásom. Bízik bennem és én ízlésemnek, és soha nem kérdezte: „Miért olyan drága?”

10 kérdés Fotók remélem Rodionova - interjú - blog

Te figyelj az ügyfél nézet felvétel közben, és próbálják ragaszkodnak látását?

Az egyes felvételi megpróbálok ragaszkodni látását, mert csak én látom, mi folyik a keresőben, és el tudom képzelni a végeredményt.

De vannak különböző feladatok és a különböző felvételek. Az is előfordul, hogy én cselekszem egy bizonyos keret, és ebben az esetben próbálja meg hallgatni az ügyfelet.

10 kérdés Fotók remélem Rodionova - interjú - blog

Tud-e a munkáltató valahogy felkészülni a fotózásra?

Általában mi együtt készül a fotózásra: válasszon ruhákat és kiegészítőket, obgovarivayem smink, hangulat és helyét forgatás. Egyszer láttam a fotós azt tanácsolják, hogy mossanak modellek előtt a fotózás vezetője, borotválkozás lábad, és hogy egy fésű. Általában ezeket az ajánlásokat, nem éri el - még a felnőttek. Mégis azt mondom, valami ilyesmit: „Ne aggódj. Bármit is csinál, azt fogja irányítani, és még mindig jól alakul.”

10 kérdés Fotók remélem Rodionova - interjú - blog

Hogyan segít pihenni az ügyfél, ha habozik kamera?

Beszélek az a személy, néha mutat egy nagy lövés, így rájött, hogy minden rendben van. Néha megmutatja, mi a rossz részek, mint a beállítás rossz kezekbe. Tehát egy ember könnyebb hallgatni a megjegyzéseket során lövés - a vizualizáció. Azt is szeretném dicsérni. Dicséret mindig meghatározza a szükséges folyamatot vektor.

10 kérdés Fotók remélem Rodionova - interjú - blog

Mi egy lövés a gyakorlatban emlékszik a legjobban?

Ez két évvel ezelőtt, már Diana Nikishina filmre meztelenül egy halott polip dvuhkilogrammovy. Segítettem barátaimnak: Nadia és Anton. Még mindig gyakran dolgoznak, mint egy csapat.

Forgatás zajlott a homokozó közepén volt egy tó, és a part közelében halászok voltak döbbenve, és úgy tett, mintha hal. Octopus egy kemény, csúszós, szörnyű ágyék. Hideg volt, mintegy 17 fokkal. Diana bátran felkarolta ezt a polip, tedd a fejére, tedd a vállán, mint epaulets, feküdt a sárban, és mindezt annak ellenére, hogy a hideg és a mások véleményét. És én és a asszisztensek viseltek gumicsizma, bokáig a hideg, nedves homok. Hogy őszinte legyek, én már fogott a szellem, amit láttam előtte. Ezért képek kiderült a végén, nekem több mint eredményeként a teljesítmény, mert a folyamat elválaszthatatlan az eredmény. By the way, a forgatás is volt az elején egy jó barátságban Diana. Ő egy csodálatos nő, és egy kreatív fotós.

Mi választja el egy jó fénykép a rendes?

A szépség a szemlélő szemében. Jó / rossz, és általában / szokatlan egy szubjektív értékelést, amely a néző egy fotót sem. Számomra egy jó fotó kell az erejét, mert érzések és kell legyen esztétikus. Esztétikai a legtágabb értelemben vett. Mivel a hajléktalanok, vagy szegények Indiában is el lehet távolítani szépen és érzéssel, de valójában - ez lesz a szörnyű dolog. Ha az optimisták próbálják megnézi az élet napos oldalát, esztéták próbálják keresni a szépséget. De az élet más. Ez a hely nem csak az aranyos cica és a lányok virágot. Beauty sok arca van.

10 kérdés Fotók remélem Rodionova - interjú - blog

Ragadja meg álmait: Ki vagy mi lenne már eltávolították?

Ő megszüntetné a férje az erdőben, közel a tűz, az én rajz smink az arc és a disznó fejét csúcsán. Az élő megvalósításában a "Lord of the Flies". De habozik.

10 kérdés Fotók remélem Rodionova - interjú - blog

A fő hiba az amatőr modellek fényképezés közben?

Képtelenség, hogy úgy érzi, a keret és a hiánya simaságát.

10 kérdés Fotók remélem Rodionova - interjú - blog

Kapcsolat Hope itt

Kapcsolódó cikkek