Főbíró: Anatolij Zhabchenko (orosz állampolgár)

"Metalist" (Kharkiv) - "Dynamo" (Kiev), 1: 4

Célok: Napoli 90 + 3 - Teodorchik 7 Teodorchik 9 Teodorchik 67, Gusev 90 + 5

"Metalist": Pogorelyi, Sobol, vétel, szélek Ralyuchenko, Yevhen Zubeyko, Ihor Kharatin (Tit 89) Kaplienko (Napoli 35) Ryzhuk, Zotko, Barylko (Rodich 46)

"Dynamo": Rudko Teodorchik (Moraes 75) Myakushko, Hacheridi, Buyalsky, Makarenko Korzun, Sidorchuk (Harmash 74) Morozyuk, P., Jakovenko (Gusev 85)

Követve Luck Ungvár és nagy foci nyilvánvalóan megbocsátott, és Harkov. Ellentétben társaik Nyugat-Ukrajnában, a rajongók, „Metalist”, hogy ez az esemény a csend nem fog válaszolni. Amikor a csapat vett a mezőt az öltözőben a szünet után, a helyi ultrák rendeztek egy fantasztikus pirotechnikai show és nyújtás „Metalist kell élni.” Nem csoda, hogy néhány perc alatt a területen volt borítva ködösítés és Anatolij Zhabchenko, polgár az országban, ahol a tulajdonos a futás a klub Harkov, nemcsak arra kényszerítették, hogy szünetelteti a játékot, hanem vezet a csapat az öltözőben. Úgy tűnik, hogy a Harkov nem idegenkedtek, hogy megzavarják a mérkőzés egyáltalán. Azonban a források, és ennek eredményeként a füst után egy 15 perces szünet, amely alatt végigsöpört a stadion „Kurchenko AD, UEFA volt, nos, mi” Metal „lesz a bajnok,” miután ülés folytatódik.

Mentor Kharkiv Alexander Prizetko ez a megfigyelés búcsú harcot a legjobb megoldás ebben a pillanatban véget ért. Az egyetlen dolog hiányzik felfüggesztett Maksim Tretyakov, amely a jobb oldali középpályás helyébe Szergej Barylko. Másrészt pozíciók játszottunk ugyanazon előadók, mint az előző ülésen Odesszában. Kapus - Sergei Pogorelyi. Egy pár dugó - Ivan és Dimitrij Zotko Ryzhuk. Jobb megvédte Eugene Yevhen Zubeyko balra - Alexander Kaplienko. A csapágy területen találkozott Igor és Andrew Ihor Kharatin Ralyuchenko. A szerepe a bal szélső szolgált Eduard Sobol, és egy csatár Vladimir Priemovym játszott Vladislav élek.

De Szergej Rebrov lehetővé tette, hogy játszani szinte az összes, akik előestéjén a holtszezon kell bizonyítani semmit. Kivételt talán csak névlegesen fő dugóval Eugene Hacheridi és támadó központi Chava Vitali Buyalsky és Sergey Sidorchuk. A kapunál „Dynamo” játszott Arthur Rud'ko. A központban a védelmi mellett Khacheridi játszott Radoslav Petrovics. A jogot őket megvédte Nikolai Morozyuk balra - Evgeny Makarenko. Ki vezette a csapatot a pályán a karszalagot. A övezetből, miután játszott a premierje a mérkőzés Dynamo bázis, balra Nikita Korzun. Pozíciókban szélsők járt Alexander Yakovenko (jobbra) és Szergej Myakushko (balra). Elöl is játszott Teodorchik.

Tény, hogy a harc a meccs nem működik egyáltalán. És nem azért, mert Kharkiv jött a játék demoralizált. Éppen ellenkezőleg - a házigazdák kezdtek a meccset egy nagy vágy. Azonban az emberek a kijevi játszott nyugodtan és felhajtás nélkül. A sorsa a mérkőzés, a vendégek úgy döntött, csak egy perc. Teodorchik készült kettős, de mindkét cél az volt az eredménye, kombináció, amelyben a pontos geometriáját fellépés volt megfigyelhető. Először segíti támadás kezdődött átlós jobbra Petrovics. Tökéletes ez a transzfer nem volt, sőt Yakovenko megkapta a labdát, a vége felé sor folytatásban. Olló Alexander sikerült átadni a tizenhatos, ahol Buyalsky fej bukkant a labda túl a kapus feje Teodorchik is korrigálta a labdát a kapuba - 0: 1.

Harkov alig játszott a labdát a középpályán, mint az emberek a kijevi szervezett és végrehajtott támadást, hogy elkapjam a jobb szélén. Morozyuk dobott egy áttörés Yakovenko és Alexander látó lógott Teodorchik. Lukas futott mögül Ryzhuk technikailag nyírni a labdát fejjel a hosszú sarokba a saját - 0: 2.

Szerencsére Kharkiv, a gyilkos ösztön a csapat, és nem ébred fel, miután két gólt egy sorban, hogy befejezze azt demoraizovanogo ellenfél nem fut. Könyörtelen maradt csak Teodorchik, hogy még abban az esetben, amikor nem volt arra, hogy megtegye ingyenesen kibocsátási egységeket, és hogy Yakovenko Alexander Pogorelov egy időpontot, úgy döntött, hogy sztrájk, és nyomja meg a védő. Egyszóval köszönjük, két segíti partner Lukas válaszol. És az egyik epizódban kapott tökéletesen passzolt a bal Myakushko Pole lehet elhagyni a Pogorelov szemtől szemben, de ezúttal a labda megakadályozta a durva vétel.

A tulajdonosok, viszont védekezésben próbál nem kap letette, és átszaladt a támadó a lágyék, különösen a kerékpározás gyakran megtámadják a jobb szélén, ahol a tevékenységet különbözött Barylko. És szándékok vetekszik hívei „Dynamo” hidegvérrel olvastuk. Annak érdekében, hogy az igazi munka Rud'ko kapus az első félévben, nem létezik.

34 perc elteltével Prizetko kellett tartani vészhelyzet csere. Sergey Napoli helyett a sérült Kaplienko, játszani kezdett a bal oldali középpályás, míg a védő kapcsolatot falvak Sable.

Az utolsó szegmensben az első felében Dynamo növeli az előnye még kétszer. Mindkét esetben a hangsúly Buyalsky. Először Vitali tört át a balra tolódott Myakushko és egy kicsit a központ, lövés a tizenhatos szög is - egy golyó repült át a kereszttartó. Egy kicsit később, miután a pass Buyalsky Petrovics fejlécében fölé.

Miután az összes eseményt ami a szünetben tartott több, mint fél óra, és amelyek leírása az én nyitóbeszédet, a helyzet ezen a területen nem változott. Prizetko megjelent a pályán, hanem Barylko Ivan rokona, de kevés hatása nem volt ennek a permutáció. Egy szöglet után gólt a harmadik tudott Khacheridi, de beverte a fejét Eugene Pogorelyi mentettek.

Ez nem jött ki Hacherdi, de nem volt az első az ukrán időszakra karrier mesterhármast Teodorchik. Kilépés égett egy időpontra Lukas szervezett Korzun. Kezdő Kijev nyerte a labdát a pálya közepén a szélén és okos átadását dobta a labdát a védők mögé az ellenfél. Teodorchik is játszott kecsesen, szinte futott be a tizenhatos helyről belső jobb, sikerült eltalálni a hatálya alá tartozó kapus sarok közelében - 0: 3.

Elképzelhető, három golyót lengyel csatár nem ér véget. De hamarosan az ötödik az Teodorchik gól ebben a szezonban Rebrov levette a játékot, és megjelent a Junior Moraes. Ezzel párhuzamosan, a brazil helyett SIDORCHUK, balra, és Denis Garmash. Elvégre ezek az injekciók újraéleszteni a játék mentor Kijev nehéz volt, mert az utolsó fél órában (a kompenzált polgár Oroszország 17 perc) csillapított riválisok sokáig futott.

Éljenzett Kiev csak azután, hogy nyugvó, akik peredvypusknoe, és aki keverjük egy kicsit peredfrantsuzskoe állapotban áthatoló közepén a támadás ellenfelek. Kharkov varrott szervezetlen védelmében „Dynamo” egy rövid passz. Napoli jött tisztán Rud'ko egyedül, mert Morozyuk időzött létrehozásában a les csapda. Szergej volt elég ideje, hogy használja ezt a pillanatot, hogy hidegvérrel - 1: 3.

Azonban a játékosok, „Dynamo” gyors rámutatni fiatal Kharkovites a helyükön. Fel kell gyorsítani, Pogorelov látogatók szerzett négy alkalommal két perc után a labda Napolova. Tehát Garmash futott a büntető területen az ellenfél nagy sebességgel alulról, hengerelt a labdát Oleg Gusev, aki a pályán mindössze kilenc perc egy üres háló - 1: 4.

A többi két jó esélyed a Dinamo elveszett Kinsman, míg az emberek a kijevi volt jó lehetőségeket Khacheridi, Guszev és Junior Moraes. És bár a pontszám a játék már nem változott, a kisebb hangulat „Metalist” után a lefújás nem érvényesült miatt a vereség a helyi csapatban. Ez az intézkedés, hogy megfeleljen a fiatalok slobozhane érdemelnek csak dicséretet.