5. munkamenet

TIPP fiatal költők

1. „Szülőföld - ribizli”, „I - te - magad”, „szeretet - vér - újra”, „rózsa - könnyek - nyír - fagy”, „őszi - kékes árnyalat” és mások. Az ilyen megállapodásokat gyakran használják között az újoncok, általában velük kezdeni. Triviális mondókák a leginkább banális minden.

3. A pontatlan, hozzávetőleges rím. Az úgynevezett disszonancia (mismatch mássalhangzók) és összehangzás (magánhangzók mismatch). Velük fiatal költők kell kezelni nagyon óvatosan. Mesteri ilyen mondókákat tud kezelni csak egy profi író.

6. Ha nem akar dolgozni, nem működnek. Vigyázz aktuális ügyek, hogy egy utazás a vidéken. Olvasni egy jó verset.

7. Vannak esetek, amikor hirtelen minden ok nélkül, minden ok nélkül jön a fejét egy jó kép, Com-nenie metafora vagy egy vers, egy új verset. Késedelem nélkül azonnal rögzíti a notebook vagy egy speciális notebook. Akár éjszaka is. Ne csináld ezt, a gondolat elvész.

8. Ne hallgatni a véleményét saját műveit, a barátai és rokonai! Soha nem az igazat. Úgy ítélem csak elfogult. Ők csak dicséretet. Az állandó dicséret vezet le a növekedésük. Megállás egy közbenső állomáson van olyan rajta, és marad. A költő növekednie kell, meg kell tanulni az élettől. Emlékszik egy életen át: a barátja, aki megátkozza te, az ellenség - aki dicséri. Természetesen a „dicséret és szép macska”. De minél többet követelve, hogy magát és a termék, annál nagyobb sikere lesz elérni az irodalomban (igen, az úton, és bármely más művészeti forma).
Az egyetlen személy, aki képes értékelni a munkáját - ez egy teljesen idegen egy ember, aki szereti az irodalom és képes észrevenni, hogy az ő és mások hibáiból.

Köszönöm. Próbáltam írni nagybetűvel, és a kisbetűs. És, hogy őszinte legyek, a legtöbb kéz automatikusan cím elérése. Egyszerűbb, ha minden meg van írva a tőke. Nos, ha ez nem számít.
Köszönöm a választ. Értettem mindent.
Üdvözlettel, Lida Gry

Üdvözlünk! És hogyan verték rím gém kimerült. Soha korábban nem hallottam, és úgy tűnt, hogy dolgozzon ki magam.

Pontatlan rím nem félnek, félnek a banális) hat-line versszak 3 utolsó sorokat:

Percek kimerült,
de a rózsaszín gém
naplemente elmerül a tóban.

Köszönöm szépen a hatékonyságát! őszintén

Kapcsolódó cikkek