13. A legtöbb nagy horderejű vereség az orosz jégkorong

Május 18 00:50
13 legtöbb nagy horderejű vereség az orosz jégkorong

Az első hivatalos ifjúsági torna, amelyen részt vett az orosz nemzeti csapat mellett a megfelelő zászlót. Ez egy nagyon fontos pontosítás - a megelőző évben a Szovjetunió csapat az ifjúsági bajnokság hirtelen CIS csapat, és ennek során a verseny, például a csapat Csehszlovákia gyorsan kellett átnevezni.

Az a tény, hogy az orosz csapat még perebrosali ellenfél (44-36) teszi a helyzetet még komikus. De Mózes játszott ilyen kereteket Goncsar, Yashin Viktor Kozlov, Brylin. A kapu a mérkőzés egyáltalán megvédte Khabibulin.

És a közönség kezdett gyanús valami már az első mérkőzés, amikor ahelyett, hogy NHL mesterhármast csillag kapu a francia válogatott csatár szállított „Vanguard” Maxim Sushinsky. Ez volt az egyetlen Yakushev csapat győzelme az első szakaszban - az amerikaiak és a svájci, ő is elismerte, hogy a legkellemetlenebb, egészen ez a helyzet.

A második csoportban szakaszában sverhzvezdnyh oroszok még esélye, hogy összezavarodtak a végső vereség Lettország és Fehéroroszország. Igen, Bure torna és Társa befejezte a győzelem Svédországban, de mi értelme, ha a rajongók sírnak?

11. helyen a verseny - a mélypont az esés az orosz jégkorong történetében.

Önmagában vereséget a végső ne legyen hangos - Ezüst garantált, ami azt jelenti, hogy a teljesítmény a verseny meglehetősen sikeres. Azonban attól az orosz csapat vártak sokkal több, és így -5 az utolsó volt elég sokkoló, hogy sok.

Kezdjük azzal, hogy Szergej Gersonita csapata játékosok, mint például Alexander Ovecskin és Evgeni Malkin már mondott az ambíciók és célok a versenyen. A többi nevek ismerősek neked is rossz: Khudobin, Belov, Panin, Vorobyov, Rilov, Emelin, Radulov, Lisin, Parshin, Shirokov. Az egész csoport szakaszában az orosz csapat szenvedett egyetlen vereség - az Egyesült Államokban, de az elődöntőben vett több mint meggyőző bosszú a házigazdák a torna - 7: 2. Megaláztatás tiszta formában.

Természetesen mielőtt a végső szó volt róla, a felemelkedését az orosz jégkorong, persze, azt hitték, hogy Ovechkin and Co. legalább olyan jó, Crosby (de akkor természetesen Bergeron) and Co., de minden kiderült, egészen másként a jégen. Normál kanadai program: 1: 0 vége előtt az első percben, akkor a cél a legtöbb kanadaiak, és akkor hogyan megy ez. Csak itt a koncentráció, a második időszakban az orosz volt, még rosszabb, mint az első - 24-én és 29-én percben a kapu Khudobin majd Kuznetsova, repült három cél. A Csodák ki a kérdést - az egyetlen korongot Oroszország és így Emelin szerzett. A határérték kimerült volt.

Ismét az utolsó, ismét Oroszország ellen Sutter csapata, és Malkin a partnerek készen állnak, hogy bosszút álljon. Srácok, akik emlékeznek a tavalyi játék, nem volt elég - csak 8 játékos neheztel a kanadaiak, és úgy tűnt, hogy a bosszú elkerülhetetlen. Különösen, hogy az állapota ezt MFM a „juhar” jelentősen megváltozott - a bölcsődei csillagok váltak kellően magas kompozíció csapat, amely azonban könnyű eljutni a mérkőzést az aranyat.

Szergej Mikhalev jégkorong játékosok is jött a végső veretlen és a szilárd anyag arány gól - 26-7. A régi orosz hagyomány az elődöntőben lebontották amerikaiak (5: 1), tartják a fő kedvencek a versenyen. És talán a győzelem egy gyönyörű harmadik időszakban megakadályozta a tökéletes dallam a végső.

„Mi egy kicsit alábecsülték a kanadaiak és rosszul előkészített az utolsó találkozó,” - mondja, néhány nappal később Evgeni Malkin. A játék meglehetősen középszerű csapat teljesen világos, de ez találkozón fontos epizód - egy tiszta csupasz nezaschitannym Nicholas Lemtyugova az eredmény 0: 2. A választottbírák utalt arra a tényre, hogy a saját kamera nem látja a pillanatot teljesen, és így az orosz csapat elvesztette az esélyt a visszatérésre, végül írt fel, hogy a közepén a mérkőzést.

Két „egyenesen az ón” aréna - Ufa és Omszk - nem látta az orosz csapat nyer. Hat gólok összege - és köszönet érte. Igen, a vezetőedző a csapat Szergej Nemchinov volt probléma - sérülések Cherepanov Averin és megfosztotta a hármas sokk, hanem egy különálló játék a csapat nem jött el. Legrosszabb játék a sorozatban az ötödik játék - „Maple” teríteni az ellenfelét jég a pontszám 8: 1. Döntetlen bányásznak az orosz csapat az utolsó előtti játékot, majd úgy tűnt, egyszerűen hihetetlen szerencse.

Meglepő módon kellemetlen alakok, csak bosszantó. De az orosz rajongók látták a megsemmisíti önmagát védelmi csapat, élő - a YUCHM telt csak Kazan. Ez az eredmény természetesen nem ígért semmit - 7 nap után ezt megelőzően, a csoportkörben, a játékosok verte kanadaiak Aleksandra Biryukova 4: 2. Ezután - a vereség a dánok és a győzelem az Egyesült Államokban az elődöntőben. Elvileg lehetséges volt, hogy kezd félni - legyőzte az amerikaiak általában garantálja, hogy az utolsó lesz szűk. De 8 megválaszolatlan gól - természetesen egy katasztrófa.

„Ez egy olyan sport - ez megtörténik, akkor nyer, és néha veszít” - jegyezte meg filozofikusan a mérkőzés után, az egyik vezetője a csapat Kirill Petrov. Gondolkozzatok kifogások orosz játékosok már az első időszakban - 0: 5. Az egész kezdődött egy kínos esik Igor Golovkova legfeljebb 5 perc, - és el megyünk. Legfőképpen persze mutogatni három Eberle (2 + 1) - Hodgson (0 + 3) - Hall (1 + 0), ami azt mutatta, Petrov Loktionova Filatov, és mit jelent, hogy a vezető.

A torna tartott az Egyesült Államokban, az orosz csapat Tarasenko, Kuznyecov, Burmistrov, sasok, Zajcev, Kabanov, Bobkov, Kitsyn, Pivtsakin és Andrei Sergeev részeként jött vezetése alatt Vladimir Ivy, amelyre még visszatérünk.

Az első mérkőzés elvesztették a finnek, és ez a helyzet. Igen, több is rombolás Slovakia (7: 2) és Norvégia (8: 1), és az orosz csapat még zaborola amerikaiak (6: 5), amely békés úton, kellett játszani, játszott 0: 2. De mivel a különbség mosók ezek a srácok még mindig a harmadik helyen a csoportban szignifikánsan bonyolultabb, mint maga net. Köpött csak Bobkov ragyogóan nyerte vissza negyeddöntőben Svédország (4: 1), és a félszáraz azonos finnek (4: 0). De Igor nem volt elég a döntőbe, ahol a bosszúálló Stars and Stripes végzett az orosz válogatott határidős lábát és esélye nélkül, ami nem teszi lehetővé még lélegezni.

Egy évvel később, mindegy Ivy vette az orosz csapat már a World Youth Championship. A lánckerekek, egyezmények YUCHM, hozzáadunk Filatov, Chudinov Kirill Petrov, Timkin Telegin Clement. Nem csoda, hogy ez a banda vártak minimum érmet, de valójában - az arany. A csoportmérkőzések során, meg kellett elégednie a második helyen, de a negyeddöntőben várt Svájc, így nem zavarja.

Mint kiderült - jó okkal. Nem, a svájci nem mutatott semmi különöset, és könnyen kap 5 darab alátét a saját kapujába a végén a második időszakban. De - fejezte be az ellenfélnek Ivy nem, és az erőfeszítéseket a Nino Niederreiter első kiegyenlített 33 másodperccel a vége előtt a rendes játékidő, majd a legvégén a túlóra, ahol minden egy vékony, mindegy, az „El Niño” kiadta az orosz csapat a negyedik alkalom a történelemben nem szerepel az első négy a MCM, jegyek haza.

Sokatmondó, az elődöntőben Svájc legyőzte Kanada (1: 6), és a mérkőzés a bronzérmet, és megnyerte mind a 11 gólt a svédek ellen (04:11). Nos, Borostyán, azzal vádolták, hogy minden bűnt Filatov, hiszen az edző nem a kereslet. Mégis, ez egy művészeti, nem vízi jármű.

Nem kevésbé szimbolikus, az úton, a negyeddöntőben, amely jelezte a félhomályban a karrier Zinetula Bilyaletdinov vezetőedző Oroszország. Rendszer vagy a taktikai vereséget ritkán ilyen, a demonstratív ez korbácsolás, rendezett gyűjtött rolevikov-NHL játékos csapat ahaelovtsev és fiatalok, bár tehetséges, de még mindig nem igazán játszani magas szinten. A vereség megmutatta a tünetek, amelyek jellemzően a csapatok Bilyaletdinov: passzív játék támadás és védekezés, a különbség a sorok között, képtelen hatékonyan játszani az első számot, ha az ellenfél erejét legalábbis hasonló, de a játék épül a várható ellenfél hibák - egyszóval mindent, ami Sajnos, az orosz csapat szerepelt egy sikertelen olimpia Szocsiban.

Talán a leghírhedtebb esemény történetében a junior válogatott Oroszország, amely megmutatta a legrosszabb eredmény (7. hely) minden 24 éves, hogy a nem hivatalos világbajnoki (ami sok méltán súlyosabb és tekintélyes versenyek, mint a hivatalos) tartott, különböző nevek alatt.

Kezdete előtt Ivan Hlinka-emlékversenyen vezetőedző Jurij Rumyantsev azt mondta, hogy előnyben a játékosok jár Oroszországban, ismét elutasította azt az elvet a sport megalakult a csapat. És mi - kedvéért az edzői stáb fő nemzeti csapat, felszólította, hogy menjen tengerentúli tanítani a gyerekeknek. Tanulmányozása után 3 vereség a csoport teljes pontszám 08:23 és szörnyű vereség a csehek. És az oka, mint később kiderült, az volt a köd.

Ők soha nem találkozott a nemzetközi versenyeken négy évig - a győzelem pillanatában az oroszok a negyeddöntőben Pozsonyban. Azóta nagyon sok változott - autóbuszok felnövő csillagos eredményt. Az orosz válogatott kétszer lett a világbajnok, de ezek a győzelmek nem teljesítik az esküdt barátok kap néhány alsóbbrendű - részeként „juhar” azok számára, versenyeken. Kanadaiak is ismét lett olimpiai bajnok, de ez a győzelem, persze, nem volt megkérdőjelezni. Végleges a világbajnokság a Cseh Köztársaságban, véleményével ellentétben genmendzhera Safronova, nem kellett volna pontosan megválaszolni a kérdést: „Ki a legerősebb az összes a világ most”, de az osztály az orosz csapat szinten kellett mutatnia - elvégre ellenfél hozták a legsúlyosabb része az évek az elmúlt 10 évben .

Ő megmutatta. Köszönöm. Nézd, már nem akar. Az a helyzet, Ovechkin and Co az egész második időszakban kizárólag egy dobás a cél nagyon jelentős. Most ebben a helyzetben, ez egy sajnálatos Bobrowski, aki megpróbált egy utolsó erőfeszítés.