100% -os jelenlétének meghatározására endometriózis - blogomban beteshka

Lányok, tudom, hogy 4 ciklusban - ez nem a megfelelő idő, de miután első férje teherbe esett először, elkezdtem aggódni - miért nem megy a második férjével ... Mi így várjuk a babát, különösen azután, hogy megtörtént megnyugodott ...

Apollinaris, megértem, hogy tökéletesen! Ha én lennék a helyedben, nem egy biopsziát, és a maguk számára kizárt vagy megerősítést endometriózis. Jobb csinálni, és tudom, hogy van benned, mint nem tenni, és évekig szenvednek. Legalább mindez kezeljük, legalábbis nem gyorsan és nem olcsó, de úgy kell tekinteni! És ez most jobb, mint később. Elvégre, ha nem tud a baba, így az oka. Van egy ok, ez azt jelenti! De ezzel párhuzamosan zárja ki más lehetséges tényezők. Hagyja, hogy a férje, hogy SG. Ebből a fele a siker attól függ,

Apollinaris, én is, ultrahanggal, minden normálisnak tűnik, de a G. Ennek eredményeként paypel biopszia rendeztek endometrium hyperplasia, bár uzist is mondja, hogy nincs jele lát. Olvastam és az interneten, és itt a lányok azt írta, hogy nem lehet mindig látni a problémákat, ultrahang endometrium, így tudok mentálisan már készül lapar jobban megtalálni a problémát, és foglalkozni vele, mint itt, várj, várj ... nem lehet megkerülni 6 cikluson egy évvel ezelőtt volt anembrioniya ((((neki 1, 5 éve nem működik B) 4 ciklusban, de nem annyira, és győződjön meg róla, hogy átadja spermogrammu!

Kanapé, látta 16-25 d.ts. eltörlése után a COC én nem lépett M, elment egy ingyenes ultrahang, azt mondták, hogy van egy általános meddőség gyanúja, a hajam égnek állt. M progeszteron nevű injekciót, ebben a ciklusban, elkezdtem inni Djufaston, és ugyanabban a ciklusban, és Zab. A 25. napon lemondtam, várta, várta M, nem jöttek, csináltam egy tesztet - van egy szellem jött Mr. (istenit!). Azt mondta, hogy nem B, a Uzi azonos gyanús meddőség mondani, és elküldte, várjon M otthon ... Átmentem a HCG 2 nap után az eredmény - 194, 2 hete B, fuss F, csak a kezével terjedését, de ugyanazon a napon elvittek a mentő a vérzés volt ... Túl késő! Én biztosan nem hibáztatni senkit ebben a helyzetben, csak az összes negatív tényezők kifejlesztettek egy csomót, és vezettek a szomorú eredmény ...

Kapcsolódó cikkek