Mi a különbség a tompa az FA-kupa és a liga - labdarúgó off-topic - arzenál orosz

on (az FA-kupa, FA-kupa) - egyfajta legrégebbi gyalog. torna, a másik (League Cup) - valami nem világos, még mindig emlékszem rá, mint 10 évvel ezelőtt ez volt az úgynevezett Coca-Cola Cup. Röviden, a verseny, ami általában mutatnak normális parancsokat venni, de ott is zasvestitsya klub Division 5, ebben az évben

Gygy, zachotno magyarázat.
FA Kupa - trófea, amely magában foglalja az angol klubok, csapatok Wales.
Anglia játszhat a klubok a Liga azaz a konferenciát megelőzően, de maguk neyshnvaydovskie csapatok vehetnek részt, ha voltak az előző szezonban az FA, FA Trophy, vagy egy váza.

A Liga Kupa most már szerepel csak 92 csapat (azaz korlátozott számú, nem az a tény, hogy az FB, ahol új és új rekordokat minden évben fel). A formátum, ha a memória nem változik: előzetes fordulóban, akkor megy az 1., 2., 3., 4. fordulóban, majd négy, szex, és természetesen, az utolsó futamot. Az előzetes kerek Gama klubok kiemelkedett Neyshnvayd League, majd adja meg a bajnokság, az első Coca-Coln és a második Coca-Coln és bajnoki klubok vették le a Premiershipben. A második fordulóban vtupayut közvetlenül sama Premershiptsy. Nos, miután a kieséses, mint rendesen.