Job Description szerkezetek összeállításához PVC - válságellenes klinika

(Aláírás) (név, monogram)

1. Célkitűzések
1.1.Rabotat brigád szerelők PVC szerkezetek végzik a munkájukat magas színvonalon és időben.
1.2.Rabotat számára, akik a vágy, hogy élni a korral; akik tudják, hogyan értékelik a kényelmet, meleget és a kényelmet. Hez minden ügyfél a jelenlegi szolgáltatási színvonal. Hogy tegyen meg mindent annak érdekében, hogy az ember épít egy házat, a vágy, hogy megbízik a hírnevét a cég, a cég érdekében van ablakok, ajtók, beépített szekrények az otthoni és irodai.
1.3.Strogo megfelelnek a foglalkozás-egészségügyi és biztonsági előírásokat.

2. Követelmények a munkavállaló
2.1.K a munkavállaló nem megengedett a 18 éves kor tartott technikai képzés; kezdeni az önálló munkát kell gyakorlati ismeretek a telepítési ablak tervez PVC.
2.2.Montazhnik tervez PVC tudnia kell:

  1. küldetés, a vállalati szabványok a társaság üzleti tervét;
  2. szervezeti felépítése, a rendelet a közigazgatási rendszer
  3. különösen ablak termelés PVC és alumínium profilok;
    márkájú és típusú PVC ablakprofilok és alumínium;
  4. termelése a telepítés a technológia
  5. berendezések és eszközök előállításához szükséges munkák;
  6. A szabályok és szabványok által meghatározott vállalat a folyamat az interakció az ügyfelekkel és partnerekkel.

2.3.Montazhnik tervei PVC kell alkalmazni, és elutasította a sorrendben a rendező javaslata alapján az igazgatóhelyettes Műveleti.
2.4.Montazhnik tervez PVC alá minden kérdésben szerelők művezető.
2.5.Effektivnost munka szerkezetek összeállításához PVC értékelik, a következő paraméterekkel:

  1. teljesítménye bármely és minden előírt kötelezettségek a munkaköri leírás;
  2. folyamatos javítását készségek;
  3. magas szintű fegyelem
  4. barátságos hozzáállást munkaműveletekre, a képesség, hogy a konfliktusok megelőzésére;
  5. Menj dolgozni, magas minőségű és időben;
  6. végrehajtása a biztonsági követelményeknek.

2.6.Direktor cég köt munkaszerződést a telepítő tervei PVC időtartamra nem kevesebb, mint egy (1) év. Amikor belép munkaszerződés igazgató hozhat létre további követelményeket jelöltsége a munkát a telepítő tervez PVC.

3. Feladatok
Összeálló szerkezetek PVC köteles:
3.1.Priyti dolgozni előtt 10 perccel a nap kezdetén, ruha ruházat, előkészíti az utazás a telepítés helyére.
3.2.Poluchit váltás napos munka, a művezető összeszerelő.
3.3.Poluchit készlet működtetéséhez szükséges szerszámok, tartozékok és anyagok.
3.4.Vmeste a csapat, hogy elvégzi a munkáját a be- és kirakodás kész tervek PVC.
3.5.Pribyv a telepítés helyét, végezze el a munkát az utasításoknak megfelelően a művezető szerelők és feladatmeghatározás egy adott sorrendben.
3.6.Po a telepítés végén, együtt a csapat, hogy várni a transzfer a munka az ügyfél és a mérnök - tanácsadó aláírására az átviteli tanúsítványt. Hiányosságokat kijavítsa a transzmissziós folyamat utasítása szerint a művezető és mérnök -konsultanta.
3.7.Vo minden esetben az ügyfélkapcsolatok cselekedni technológiailag követően megállapított szabványok közötti kapcsolat a vállalat alkalmazottai és az ügyfelek.
3.8.Predotvraschat megjelenése konfliktus kérdéseket a cég ügyfelei próbál minden esetben felel meg a követelményeknek az ügyfelek, és megtartják a pozitív hozzáállás a cég.
3.9.Soblyudat biztonság, a tűzbiztonság, az ipari higiéniai előírásoknak.
3.10.Berezhno kapcsolódnak berendezések; anyagok előírt.
3.11.Berezhno kezelésére kiadott ruhát.
3.12.Obespechivat minőségi munka ritmusát.

4. Jogi
Összeálló szerkezetek PVC joga van:
4.1.Vypolnyat csak a munka van bízva a művezető.
4.2.Vnosit a művezető és a helyettes a termelés javítására irányuló javaslatokat a munka a brigád.
4.3.Priostanavlivat a munkák kivitelezését a meghibásodott berendezések nyersanyagok felhasználásával a rossz minőségű, hogy a hiányosságok orvoslására.
4.4.Trebovat Foreman, hogy segítse a feladataik ellátása során és jogait.

5. Felelősség
Összeálló szerkezetek PVC felel:
5.1.Narushenie technológiai fegyelem.
5.2.Narushenie biztonsági előírások és munkavédelem.
5.3.Nesoblyudenie előírások a telepítés végrehajtásához.
5.4.Nesoblyudenie ezt a kézikönyvet.

7. Munkakörülmények
ütemezés szerint:
hétvégén:
előírt berendezések:

Az oktatás jól ismert:
00.00.0000