2. lépés - vélemény

Az első összehasonlítás, ami eszébe jutott - ez ravasz Vagány. Wizard-stílusú "2 Step". Ilyen készítményeket Pontosan. A ismételjük minőségi munkát nagyon kevesen sikeresek. Érzékeny, él, és nem szintetizált zongora az illúziót kelti a boldogság. Tiszta kilátás, ritmus elegancia: fényes hordó ketyeg hety. Basszus egybeolvad a kompozíció több, mint hozzáértő. Ebben a munkában minden második hallanak szorgalmasan elrendezés gyártottunk és mastering.

A második összehasonlítás - ez a korai zseniális mű énekes Craig David. és a dal a fiatal idején az énekes „Gabrielle - Rise” egy remix azonos A rtful D odger. Hogy ezek a művészek Emlékszem, amikor hallottam az első szó a dalt a bájos női duó Ksenia és Olga. akik igazolták magas szakmai és a valódi érzelem. Soha nem gondoltam, hogy én is ma munkát találni a szellem a boldog gyermekkor. És mindez azért, mert nem lehet hallgatni ezt a zenét, nem hallott ilyen szép ének - a szerencsétlen!

Döntés. A készítmény egy ébredés stílus „2 Step” a legjobb hagyományokat. Hinta körül, és légy boldog!

FAIB Marina egyike azon kevés képviselői a nemzeti drum and bass szcéna külföldön, valamint egy jó producer, rendszeresen kiállító ilyen kérdéseket, ha hallgat, ami lehetetlen maradhat közömbös a kreativitás a művész. Az egyik ilyen művek véleményem ketyeg órák. Ennyi, én szeretnék adni ma a nyilvánosság előtt, mint hallgatni ezt a dalt, csak nem tudta átadni fel.

Mint már megtörtént a felülvizsgálat, úgy véljük, a következő részekből áll:

Ami a részleteket és összetételét. Semmi sem sokat mond, mindent a legmagasabb szinten, nettó csökkenését minőségileg származó basszusgitár, dob, minden hangszer a helyén van, minden történik a maga ideje. Olyan kompozíciós tökéletesség, finalizirovannost munkát.

A dallam elemét részletesebben.

Először is, az összkép. Csak. isteni. Nem találok szavakat, hogy leírjam az összes érzelmek merülnek fel, amikor hallgatja a készítmény, de szép. szép, virágos, mint egy virág, mint egy csillagos éjszaka, mintha maga az idő. tökéletes, mint egy óra mechanizmus.

Figyelembe véve, minden egyes hangot külön-külön. Nagy hangulat előtt a hallgató nyit hatalmas távlatokat a repülés a gondolat és a fantázia. A beérkező arab motívum 56 másodperc behatol a szívbe. Apró részletek véglegesíti a készítmény, így teljes.

Kívánatos lenne, hogy kiosztani külön-külön és dobok basszus kellően meghatározó dinamikát készítmény. Ebben az esetben a két komponenst a minimalista, és nem vonja a hallgatót a fő - track hangulatot. Nem tudok említeni pergő, hogy ha „ketyegő óra” visszaszámol a pályán. Sand recsegő ütőhangszerek még erősíti ezt a hatást.

Összefoglalva: a teljes pontszám, amit az olvasó már kitalálta, kiváló. Unrolling ezelőtt: végtelen távlatokat repülés képzelet, végtelen teret gondolat. Gyönyörűen, mint egy virág, mint egy csillagos éjszaka, ez olyan, mint a karikacsapás.

Kapcsolódó cikkek