Kaukázusi Knot, Anji - verte - Mordvinföld - a pontszám 3 0

Ennek része a 29. fordulóban a bajnoki Oroszország a futball Makhachkala klub „Anji” lejátszották „Mordvin” származó Saransk.

A mai győzelme FC „Anji” a bajnoki mérkőzés Oroszország lett a harmadik csapat a tavaszi részében a verseny.

A mérkőzés zajlott a „Anji Arena” a Kaspiysk, Dagesztánban.

Az első találkozón a gól 39 perc, Yannick Boli. A mérkőzés 57. percében, „Anji” Karlen Mkrtchyan, növelve a vezetést, de a végső gólját Mohammed Musaliev már az utolsó pillanatban.

Május 21. keretében az utolsó fordulóban a „Anji” Samara fog játszani a helyi „Wings of a szovjetek”, jelentések TASS.

Forma mobilkommunikációs

• „Fekete ingatlanforgalmazók” elítélt Bataisk

Bataysky városi bíróság talált 14 embert bűnösnek értékesítés ingatlan hamisított okmányok, és ítélték őket börtönbüntetésre kezdve 3-13 év.

• Két katona megsebesült a robbanás egy gránátot Csecsenföldön
  • Szociális hálózati felhasználók jelentettek meghalt Szíriai zsoldosok Sztavropol
  • Grúzok fogva a Dél-Oszétiában

Biztonsági tisztviselők a dél-oszétiai kezdett büntetőeljárást polgár Georgia Gennagyij Bestaeva, amely szerint azokat, a harmadik alkalommal vétkeztek.

• Nyolc busz utas sérült meg a balesetben Kabardino-Balkaria

A sérült nyolc ember az utas „Gazelle”, amely felborult reggel Zolkai járás a Kabardino-Balkaria.

A rendező az óvoda Armavir meséltek részleteit túszejtés

Védelem mondott az egészségromlás Gezyal Bayramli

A bíróság elutasította „Sasna Tsrer” össze a dolgokat egy esetben

5

Dagestani kamionosok tüzelt vámos

Szocsiban, az aktivista töltött karó kritika bírósági döntések a letartóztatás és Khristosenko Gudimova