7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

Mivel a védikus horoszkóp Hold jelképe az anya, a jólét, a gazdagság, otthon, a termékenység, a társadalmi státusz, a szabálysértés ezeken a területeken jelezheti gyenge vagy sérült Hold.


Ezt támasztja idegesség, képtelenek irányítani érzelmek, depressziós tendenciák, nehéz gyermekkor. Problémák az emberi kapcsolatokban, a konfliktusok, képtelenség pihenni és kikapcsolódni, élvezni az életet abban a pillanatban - az azonos jelei sérülése a Hold a szülés ábra.

Jyotish ad számos ajánlást hogyan, hogy megnyugtassák a bolygó vagy semlegesítik a negatív hatást, és harmonizálja:

1. Meg kell békeszerető, kedvesség, barátságosság, szelídség, tiszteletben tartja az anya adni neki figyelmet és ad ajándékba, valamint a nők általában. Különösen hatékony csinálni hétfőn, mert ez a nap a hold.

2. A legerősebb hatást Luna hordozza 21-24 órán át. Ez az az idő, amire szükség van, hogy fordítson úton, különösen a nők számára. Ha megszegik ezt a szabályt, akkor ingerlékeny, el fogják oszlatni életenergia, a hold gyengíti.

3. Az is hasznos, pihenni a testet, étel, böjt hétfőn, vagy még jobb, közben Ekádasit. Ekádasit szó „tizenegy”, és azt a tiszteletet a poszt a 11. Hold nap, mikor jön legközelebb a Földhöz, növelve befolyását.

4.Praktikovat jóga, pránajáma és a meditáció, nyugtató az elme.

5. Mantra is tükrözik negatív hatást gyakorol az emberi helyet. Összehangolásával a hold mantrák:
Om Namo bhagavate vasudevaya;
Om heg Shrim shroum Saha chandramase Namaha;
Om heg Shrim shroum Saha chandramase Namaha;
Som Om Namaha and Somaya.

7 Ways - megnyugtassák - a hold
6. A drágakövek és nemesfémek hasznos holdkő vagy gyöngy ezüst keretben, úgy, hogy megérintette a bőrt, viselje, mint általában, a kisujján.

7. az élelmiszer a összehangolását Hold jótékony vízi növények (rizs), párolt vagy párolt zöldség, hűtött és tejtermékek. Ez hasznos inni, 18 órával meleg tejet fűszerek (fahéj, kardamom és gyömbér). Gyógynövények: menta, édeskömény, citromfű, szerecsendió.

A harmónia a Hold is vezethet, hogy megszabaduljon a rossz szokások, maradjon festői helyen a természetben, beleértve vízparti, látogatás kiállítások festmények, fotók, stb

Quieting az elme és a képesség, hogy élvezzük az életet abban a pillanatban - egy fontos tényező, amely növeli a hatalom a hold.

Felvétel a feng shui tanácsadás telefonon. 060699996 vagy 069803188

7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

7 Ways - megnyugtassák - a hold

Amikor valaki elkezd dolgozni magát a kezdet kialakulni váratlan akadály - úgy tüzelt, költözés város, javítás, elvesztett valamit.

Egy férfi. aki igazán meg akarja változtatni, mosoly és azt mondja: „Köszönöm Univerzum, megértem a jel, én vagyok a jobb pályán, ez egy teszt az én állóképesség, bízom a világegyetem jöttünk ki megerősödve minden teszt ..

With Love. Annie Veliogorskaya

webhely statisztika