2 Crema svr sorozat rubialine bőr hajlamos a bőrpír vélemények

Én 30 éves vagyok, a tulajdonos egy finom, meglehetősen száraz, érzékeny bőr rosacea és rosacea. Hozzászólásomat kb 2 azt jelenti, hogy most segítenek fenntartani a bőröm jó állapotban.
Kockázati tényezők, mint a bor (konyak, de lehet inni). zsíros vagy fűszeres ételek, változások a hőmérséklet, páratartalom, napsütés, megerőltető testmozgás, vagy egyszerűen csak provokál erős érzelmek azonnal bőrpír az egész arcom. Ez részben örökölt a nagyapja és anyja. Pár évvel ezelőtt, több éve, azt tapasztaltam, egy rémálom annak a ténynek köszönhető, hogy a bőröm nem tudott megbirkózni ezeket a tényezőket ( „Nem kell hajlam?”). figyelembe véve a megfelelően kiválasztott ellátás: arca csupa vörös pattanások rozatseynymi (nem tévesztendő össze a szokásos!). Szerencsére a hosszú utat az orvos, hanem - az önálló kereső, minta és az olvasás a szakirodalomban (beleértve Kosmetistu). bőröm már nem sok lázadó és most szembesülnek csak kissé rózsaszínes, és csak ritkán látogatják súlyos bőrpír. Most szárazság, hámlás nem, a bőr egy többé-kevésbé sima enyhítésére és rózsaszín, igen. Ráncok, de ez nem róluk. T-zónában (orr) süt vacsorára, de nem sokat. A következő bejegyzésben fogok mondani arról, hogyan érhető el az eredmény (és a show tette meg magad). Hagyományos akné vagy pattanás (akár kifejezetten az ezen a napon) nem szenvedett.
És most szeretnék beszélni az eszközöket, hogy ma segít fenntartani a bőröm jó állapotban - még néha lehet menni „az emberek” nélkül ásványi por az arcán! Azonban a „vörös” reakció fut, erős szél vagy a bor nem fog sokáig tartani, így úgy döntöttem, hogy ez ritka (és világos rúzs kopásmente-).
Szóval, miután egy hosszú, de szükséges, véleményem a bejegyzést, folytassa a leírást a nappali krém barátok a gyógyszertárban márka SVR Laboratoires (Franciaország).
! Néhány szó a cég, amely már 50 éves, és vélemények Kosmetiste kicsit)) 14 () különböző bőrápoló vonalak vannak kialakítva, különböző típusú bőrre - zsíros, száraz, hajlamos a bőrpír, a baba bőrét, anti-aging, anti nap, hiperpigmentációja ellen, mert antiperspiratsii (még dezodor tisztító tusfürdő elérhető).

1. A termék megnevezése: SVR Rubialine Creme Riche Rubialayn tápláló krém száraz és nagyon száraz bőrre hajlamos a bőrpír.

2 Crema svr sorozat rubialine bőr hajlamos a bőrpír vélemények
Hozzávalók:
2 Crema svr sorozat rubialine bőr hajlamos a bőrpír vélemények

Sajnos, a csomag az első krém már régóta dobni, de azt hiszem, mint a kompozíció. A készítmény a helyén a gyártó jelenti, hogy nem talált :(

Véleményem szerint:
Higiénikus, nagyon kényelmes számomra, hogy a csomagolás 40 ml - kényelmesen feküdjön a kezében fénycsatorna kemény műanyag fedéllel, snap, amíg halk kattanást nem hall. Helyezzük a kozmetikus nem kell sok, boldog véleményem rövidsége. Változó erő nyomja a szivattyú teszi adagoló eszközt. A kedvenc szerszámok formátumban!
A nagyon krémet halvány menta színű, de ez körülbelül tonizáló hatása slukavil gyártó - az arckrém átlátszó, nem elrejteni semmit. Nos, igen, én megbocsátok neki ezt, mert ez más módon. Szerint a termék leírását, a krémnek megelőzése és csökkentése bőrpír - egyetért vele vagyok kevésbé reagálnak a hőmérséklet-ingadozások. Közepes sűrűségű krémet oszlik könnyen 3 perc alatt felszívódik maradék nélkül, és anélkül, hogy a film, a bőr sima és puha. Ez lehet réteges is használják utazni, hogy a terület a szem alatt - jól érzik magukat. A pórusokat nem pontozási - annak ellenére, hogy van egy tendencia, hogy, hogy a területen az ajkak körül. Ez nincs szaga! Nem tartalmaz illatanyagokat és parabének, megfelelően tesztelni bőrgyógyászati ​​ellenőrzés.
Élveztem minden téli reggelen - Európában élek a zord tél és nagyon száraz bőr gyenge, persze, de a mérsékelt hideg megbirkózott tökéletesen, nincs hámlás vagy szárazra (bár tudom használni és a többi elvtársak néha már az általa használt összes ismert. szérum Caudalie Vinosource SOS szomjúság edzés szérum). Most használja néha éjjel.

2. A termék neve: SVR Rubialine Creme Rubialayn krém normál és kombinált bőrre hajlamos a bőrpír.

Véleményem szerint:
Jellemzők krém hasonló az előzőhöz, de könnyebb, közelebb a könnyű krém vagy emulzió, hiszen a normál és kombinált bőrre. Szerepel a csomag hűtő hatás - ezt nem vette észre. Szintén gyenge menta színű, nincs szaga. Az elnyelt fél percig nyom nélkül. Azt hiszem, a nyáron lesz jó minden bőrtípusra, kivéve a nagyon zsíros. A csomagolás azonosak.

Eredményeit összegezve a két alap, azt akarom mondani, hogy azok teljes mértékben megfelelnek az alapvető szükségleteinek bőröm reggel, mindegyik a maga idejében. Ismétlés beszerzési terv, próbálkozzon más eszközök cégek is, de később (és semmi nakupat annyira előre).

Próbálta már valamit jelent SVR? És, persze, üdvözlet minden hasonló a bőröm! (De nem kell pirulni)

Én Kate, „te” - vagy elkezd körülnézni keresve valaki elolvassa a válla fölött))

Érdekes hozzászólások blogok

Érdekes bejegyzést a közösség

  • Nagy post a koreai bőrápoló Cosrx 8842
  • Dushka. Ha valami elromlott 3838
  • Elkerülése AGOR. Egyszerű és hatékony 1611
  • A szérum C-vitamint Levrana Natural 2806
  • Cosrx akne pattanás mester folt - pont orvosság akne 3956
  • Tisztító olaj Origins Modern Friction tisztító olaj a Radiance-növelő White Lila Rice 3084
  • A kedvenc zsenge korban - Eye krém gazdag kor védelme I + M Naturkosmetik 1481
  • OOO „Tula gyógyszergyár” ricinusolaj - a legjobb olaj a haj, a köröm és szempilla 9466
  • Bielenda: Neuro Glicol + Vit. C - Cserélje Botox? 8752
  • Skin Care. Lights sorozat Eclat du Jour Clarins 3506
  • Finn titokzatos vendég táskámban. Lumene Glow Refresh hidratáló permet 6691
  • Mentő száraz bőrt La Roche-Posay. tisztító 3180
  • Tisztító gél Kosmoteros Gel nettoyant aux AHA 2641
  • „Mikroliz” - Tonic a száraz és érzékeny bőrt laktulóz 1090
  • Gel gondoskodás a lélek Nivea „krém cserje mandula”, a 2837
  • Áttekintés a szerszámok bőre Paula Choice 2223
  • Őszi facials a Cleon 1986
  • Testápolás c La Roche-Posay 2619
  • Nem tudom meghatározni a választás a krémet a Saem 1383
  • A legjobb izzadásgátló Dove Invisible Dry izzadásgátló 5126
  • Banán krém Esfolio Friss gyümölcs kézkrém Jungle banán 373 kezek
  • Elkerülve Kiehl 6720
  • Két héja Paula Choice 1930
  • Mentsd el a száját. Labiocare Javítás sos balzsam 1800
  • Emulziós Face The Saem Urban Eco Harakeke emulzió 2056
  • Három üvegeket a test az orosz márka Savonry 1688
  • Origins Plantscription Anti-Aging Serum Teljesítmény 2333
  • Azonnali tisztító maszk L'Occitane bazsarózsa 5098
  • Micelláris víz Filorga, Anti-Aging Micellar megoldás élettani tisztító és make-up eltávolító 1248
  • Kellemes lábápolás a CAUDALIE Foot Cream Beauty 361

A legjobb a nap a közösség

  • Micelláris víz Filorga, Anti-Aging Micellar megoldás élettani tisztító és make-up eltávolító 14 Junk_Glamorous_Rabbit
  • Emulziós Face The Saem Urban Eco Harakeke emulzió 9 Wonderwall
  • Kellemes lábápolás a CAUDALIE Foot Cream Beauty 3 marishka06
  • Olcsó felfedezés: Liv Delano permetezi sorozata Fleurs de France 5 angry_tigra

Kapcsolódó cikkek