7. A mozgását hastánc tone az egész testet

Cikk küldése e-mail Kedvencekhez

* Ha rákattint a „Küldés” adom hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatok szerint az adatvédelmi irányelveit.

hastánc - egy nagy tevékenységi formát, de még sokkal több tánc mozog, amely hang fel az összes izomcsoport a szervezetben.

A legjobb az egészben az, hogy képesek megfelelni minden nő, anélkül, hogy a legcsekélyebb tapasztalattal tánc!

Szeretne fel a fejjel, nem fárasztó magát edzés egy izzadság? Csak kap a kezébe ezeket a tánc technikákat.

1. Rázó csípő (alap Shimmy)

Az alapvető mozgás hastánc - rázta csípőjét. Ez magában foglalta egész mag, beleértve a közvetlen és ferde hasizmok mellett elég könnyű megtanulni.

Ha valami nem működik, vagy nem tudja mozgatni a helyes sebesség (összes technikáról!), Akkor vedd a zenét a saját tempójában.

Kövesse simi naponta egyszer, és ígérem, látni fogja, hogy a figura átalakul a lehető leghamarabb.

2. Snake kezek

Egy nagyszerű módja annak, hogy hangot a kezét! Tavaly nyáron voltam táncórákra, és egy nap az oktató velem csinálni egy kígyó 5 perc alatt!

akkor először tűnnek puszta kicsit, de egy idő után meg fogja érezni a feszültséget az izmokban. Ahhoz, hogy a legtöbbet hozza ki a kígyó, meg kell csinálni, ameddig csak lehetséges.

3. forgatása csípő egy kis amplitúdójú

Szeretne, nem igazán törődve, hogy húzza meg a has? Kövesse csípő forognak egy kis kört.

Tény, hogy a kis amplitúdójú igényel sokkal több izom kontroll, mint a legtöbb.

4. A vertikális Nyolc

Ez az egyik kedvenc mozgások elsősorban azért, mert nagyon szexi és tökéletes kiegészítője minden táncot.

Akkor is végre azt egy szórakozóhelyen, ha azt szeretnénk, hogy egy maradandó benyomást tetszett a srác!

Különben is, a függőleges Nyolc csípő összekapcsolódik a ferde, ami azt jelenti, hogy segítsen megszabadulni a zsír a derék körül.

Mint ahogy az a shimmy, meg egy dal, egy ritmus, ami lehetővé teszi, hogy helyesen elvégezni az összes mozgásokat.

5. A vízszintes nyolcas

Aktívabban dolgoznak ki a hasi izmok!

Vízszintes nyolcas is magában foglalja hátizmok. Például az én ágyék egy kicsit felesleges zsírt, de hogy ez a technika segített, hogy hangot az izmok a területen, és hogy megszabaduljon a csúnya ráncok.

6. A forgatás a medence a comb

Ez egy nagyszerű technika dolgozni egy alacsonyabb nyomású, ami, azt hiszem, sok nő számára egy problémás terület. Személy szerint én ezen a részén a zsír halmozódik fel nagyobb számban és a munka egy alacsonyabb nyomású teszi éget.

Ha ugyanaz a probléma, a forgatás a medence a csípő (azaz, szigetelt burkolattal) -, amire szüksége van!

7. hullám gyomor

Mikor jön a hastánc, a legtöbb ember van egy ötlete nyomán a gyomor, de nem tudom, hogy mit kell tanulni, hogyan kell elvégezni ez nem olyan könnyű.

Ehhez szükség van egy jól összehangolt munkája a hasizmok (képes elkülöníteni a felső és alsó), amely így a hullámok rendkívül hatékony eljárás a vezetés a hang a gyomorban.

Ne csüggedjetek, ha eleinte nem minden ki fog derülni. A legfontosabb, hogy a türelem és a gyakorlat.

Azóta, amint ezt a csodálatos táncot lett a állandó társa, azt vette észre, ő jótékony hatással hasi izmok. Nagyon remélem, hogy ez is része lett a és az életed!

Azt javaslom, hogy végre naponta, tánc mozog a héten én, és akkor írj nekem, milyen eredményeket értek el!

Kapcsolódó cikkek