15 legveszélyesebb kifejezés a szájába egy nő, a férfiak egészségének Oroszország

15 legveszélyesebb kifejezés a szájába egy nő, a férfiak egészségének Oroszország

2. Lesz át a gyógyszertár? Azt tapasztaltuk, hím első reakció ugyanaz: „Szüksége van egy teszt?!”

3. Van némi fény világít. Akárhogy is legyen, vagy ő megnyomta a gombot felesleges vagy eszköz (autó, számítógép, vízmelegítő) jelzi a problémát, vagy már megtört. Amíg lesz elérni az igazságot, akkor kapnak egy pár ősz hajszálat.

4. Minden tiszta! Egyértelmű, hogy ő nem érti, de közvetíteni neki a szempontból sokkal nehezebb.

5. Meg kell beszélni.

6. Nem vetted észre? És csak próbáld meg nem veszi észre, hogy mit kell.

7. Ez azt jelenti, hogy nem kell várni? Szereted szabadon rendelkezhet az este, de tudom, ez: a nők elégedetlenek, és ne felejtsük el álnok hiányában.

8. Én most egy blúz (gyémánt, „Mercedes”) intézkedés!

9. Meg tudja mondani, amit ígérnek? Több követheti semmit. Annak érdekében, hogy többet nem lesz. Bármit is laza. Mit lehet tenni. Mit veszel. Nem ígérnek - mivel nem patsanski, megígérem - egyszer utólag.

10. Aztán a barátom láttalak. Úgy érzi, mintha a szülők ismét összehívta az iskolába. Még ha a lelkiismeretem tiszta, mert a megoldás a kontaktlencsét.

11. aludtál vele? Sem a két lehetséges válasz nem elégítette ki - ebben az időben. Ez nem olyan okos, mint amilyennek látszik - ez a kettő.

12. Majdnem megy ki.

13. Csak ne aggódj. Vagy itt egy másik: „Csak nem őrült.” Breath-lehelet? És most nem hall vagy értelmetlen, mert amit nem is hiszem, hogy aggódnia, ha nem (és ez már dühös), vagy valami miatt, amit minden ember dühös.

14. Minden nem, magam. És nem volt egy kicsit sértette a (esetleg véletlen) mulasztás.

15. És mi van most a pénz?

Jó tanács mégis)

Általában nem használom ezeket a kifejezéseket: D

akkor nincs ok)

Lehet enni, csak nem veszi észre, hogy)

„6. Nem vetted észre? És csak próbáld meg nem veszi észre, hogy mit kell”.

Pontosan szavak okoz zavart, kezdenek pánik és zavartan néz valamit, meg kell jegyezni)

„6. Nem vetted észre? És csak próbáld meg nem veszi észre, hogy mit kell”.