Shakhtar Donetsk - Dynamo mérkőzés pontszám

Shakhtar tervezték trófea kettős

A döntőt a kupa Ukrajna Kharkiv Dynamo Shakhtar nyerte a pontszám 1: 0 és hozzáadjuk a trófeát korábban elnyerte a címet.

Donetsk csapat a nyitó nézett veszélyes ellenfél. Már a 7. a használt vissza a bíró elrendelte a büntetőrúgás a kapuk a kijevi csapat kézilabda Pantic. Marloes de a kapufáról „ejtőernyő” sokk.

Ezt követően, Dinamo képesek semlegesíteni a tevékenység a ellenfelek a szárnyakon, és a területen, mielőtt a szünet nem volt megfigyelhető megrendítő pillanatok mindkét kapuk.

A szünet után a játék nem néz ki érdekes, míg 80 perc Shakhtar nem gólt. Ez a látványos lövés Marlos távolság Koval kapott, hogy a labdát a háló saját keretet.

A fennmaradó időben Dynamo megpróbálja lefordítani a játék a hosszabbításban sikerült. Ezáltal Donetsk csapat ebben a szezonban, gólt kétszer - amellett, hogy a világbajnoki címet, kórtermek Paulo Fonseca is megnyerte a kupát.

Miner. Pjatov - Srna Kutcher, Rakytskyy Ismail - Stepanenko, Kovalenko (Malyshev, 84) - Marlos, Tyson, Bernard (Zubkov, 90 + 1) - Ferreira (Ordets 90 + 3)

Dynamo. Koval - Pantic, Kádár (Tsygankov, 84) Fajta - Morozyuk, Shepelev Sidorchuk (halászat 67), Antunes - Jarmolenko, Harmash, Bessedin