Marseille játszott döntetlent PAOK videofejjel, ukrán News

Olympique megkötve PAOK (1: 1) egy mérkőzés a harmadik selejtező az Európa Liga, írja: „Football 24”.

Az első felében a mérkőzés kiderült egészen egyenlő. Ellenfelek egymásra néztek, és voltak nem sietett megnyitni. Annak ellenére, hogy debütált az Európa Kupa, Olimpiai ment magabiztosan előre, és megpróbált minden egyes alkalommal, hogy befejezze a puncsot.

Azonban az első gólpassz lehetőség adódott a kapuk Donyeck lakosok. A 16 percben után Crespo maradt fedetlenül szabvány a büntetés terén, zavartalanul kapura, de a kapufáról.

Ezt követően számos lehetőséget teremtett „olimpikonok”. Nem rossz lyukasztott Lukyanchuk és Bogdanov, többször csal Moh védők, de éles átadása az utolsó pillanatban megszakította riválisok.

A második felében kezdődött két supermoment a PAOK. Először Priyovicha viviely osztott átviteli majdnem egy az egyhez, de a Marseille védők nem ad egy támadó megtörni. Néhány pillanattal később Makharadze kijött a tizenhatos és vágja a játékosok PAOK randira.

Két veszélyes pillanat és felébresztette olimpiai csapat Sanjar 49 percen, a hatásos szélütés. Bilen'kii verte jogvédők és beverte a fejét a kapus múlt húzás után szabvány.

PAOK láthatóan zavaros és Marseille már több figyelemreméltó támadást, de minden alkalommal a kapus mentette meg a görög csapatot.

A vendégek 10 percig tartott vissza, és a 59. percben Henry szerezte az egyenlítő egy kereszt a távoli post partner.

Az utolsó szakasz a mérkőzés Olympique de Marseille és az FC PAOK megpróbálta elragadni győzelem, de az egyik hit az ellenfél nem sikerült.

Ezért az első európai kupa mérkőzés Olympique kapott pozitív eredmény egyenlő versenyfeltételek egy tapasztalt csapat Görögországban.

Európa Liga. 3. selejtezőkör

Marseille - PAOK - 1: 1

Célok: Bilen'kii, 49 - Enrique, 59

Kaskiv kiadták Ukrajna Panama 08:58

Kijevben, meghalt meningitis 2 éves gyerek 08:43

Ukránok nem az áldozatok között a terrortámadás New Yorkban 08:34

A terrortámadás New York: egy ember elment egy megjegyzés bevonásával „IG” 08:03

Az orvosok Krími dokumentumok nem teszik lehetővé a minősítést a szárazföldön Ukrajna 00:58

A gyilkos, aki megpróbálta megölni Osmaev és Okuevu nyár, ragyogó élet 00:26

Utazás Manhattan felismerte a terrortámadás: megölte 8 fő 23:57

A krymchanina Zeytulaeva Rosztovban börtön előtt a transzfer el az élelmiszer 23:29

GPU vizsgálja a lehetséges átvételét $ 5.800.000 a „fekete számlák” OL két ex-kormányzók 15:11

Az SAP és a NABU számolt feltételezett fiát a lopás állami források Avakov 17:37

A rally alatt Rada: a rendőrség megszüntette a fém ketrec, és vett őr 16:03

Mi engedheti meg magának, hogy az ukrán átlagkereset (infographics) 00:00

„Bezviz” ukránok lehet fizetni: az Európai Unió úgy gondolja, hogy változtatni a szabályokat 11:46

Fegyveresek lőtt egy civil jármű egy ellenőrzőpont Kalinovka, megölte a vezetőt 13:43

Éjszakai klub, amely vitték a katonai sorozás iroda emberek, zárt 09:30

Sebesült Osmaev beszélt a gránát a részleteket: Okuevoy fejlövést 00:10

Kijev közelében rálőtt az autó: Okueva megölt Osman lövés 21:10

Az újságíró elítélt Rabinowitz hazugságban a szavazásban az emelési immunitás 15:48

MKP kezdeni, hogy vizsgálják meg a hamisítás Groisman diploma felsőoktatás - MP 18:12

„Cyborg” APU elítélte a roham az ukrán ortodox egyház templomot Coloma 11:33

A Legfelsőbb Közigazgatási Bíróság nem kapott követelés Szaakasvili, ami azt mondta, 18:00

Bank Poroshenko 9 hónapra nőtt profit 2,5-szeresére 10:44

Hátizsák Avakov: volt helyettes belülről Chebotar kórházba 21:25