Heroes, de nem a legenda

Világbajnokság vezető Nico Rosberg vezetett másik kíváncsi hitel - ranglista vezetők, hogy soha nem lesz valami, bazsarózsa világon, össze a győzelmek száma a szakaszban.

Jacky Ickx, aki kezdte pályafutását motorversenyzés először felmászott a dobogó legfelső fokán legnagyobb nyeremény az első teljes szezonjában játszott Ferrari (1968, 4. hely a bajnokságban), és a következő két lett alelnök bajnok. A 69., senki nem tudott létrehozni a megfelelő verseny Jackie Stewart Matra-Cosworth, de a belga volt a legjobb a többi, és a 70. Jacky, amikor ő volt a Brabham, nem tudta, hogy a pontok Jochen Rindt, aki bajnok lett posztumusz. A következő két szezonban a negyedik helyen végzett az X, továbbá meghatározható karrier hanyatlásnak indult. De motorsport Jacky Ickx nem hagyott, és képes volt felismerni magukat a versenysportban prototípusok, ahol ő lett az egyik legsikeresebb versenyző a történelem megnyerte a Can-Am, kétszer lett világbajnok, 6-szor nyerte meg a 24 órás Le Mans-ban. Ezen túlmenően, az X az egyetlen győztes a Forma-1 futam valaha nyerni a maratoni Paris-Dakar (1983).

Gerhard kortársa volt a "Big Four" Formluly-1 - Egyszerű, Senna, Piquet és Mansell. Ez a fő oka annak, hogy minden kétséget kizáróan, gyors és tehetséges osztrák nem ért el többet. Első győzelem Berger nyerte részeként Benetton a '86 következő ideköltöztem a Ferrari, amely az ötödik a bajnokságban, a második csak a hírhedt négyes th 1988 lett az egyetlen, aki képes volt elvenni a győzelmet a „Dream Team”, amely Senna és egyszerű és lett a legjobb a többit. Távozása után Alain Prost McLaren, Senna lett partnere. Az utóbbi tudta igazán, hogy a barátok, hogy korábban nem lehetett senkit. A 90 Berger visszatértek a „Ferrari”, majd a „Benetton”, amely megnyerte az utolsó győzelem, és véget ért karrierje. Gerhard Berger volt nagyon népszerű a rajongók és az újságírók szeretik, amit posposob-frissítik magukat az ő nyitottság, vidámság és humora.

Carlos fényes debütált a nagy nyeremények, megnyerte a pole pozíciót a hazai színpadon, majd megnyerte a versenyt Brazíliában azonban nem szerepel a világbajnokság állása. Reytemann öt évben töltött Brabham, amit a végén a 75. harmadik helyen a ranglistán, mögötte Lauda és Fittipaldi. 1977-ben, az argentin került sor díjat versenyző Ferrari és még sikerült meggyőzni, hogy a szimpátia a vezetői csapat, akik nem voltak biztosak a sebesség vissza a tavalyi baleset Niki Lauda, ​​de a végén az osztrák lőtt kétszer annyi pontot, bajnok lett, és elhagyta a „Scuderia” . A szezonban 1978 Reytemann ismét a harmadik helyen végzett, majd a pilóták Team Lotus csapat, amely a fegyveres és egy forradalmian új 79-én modell szerint. A következő évben, Carlos leült a kormány mögött az autó címet, de mire a versenyzők nem csak másolni a legjobb megoldásokat „wing-car”, hanem meghaladja az eredeti, nyomja meg a „lótusz” pozícióját a bajnokságban. Csalódott argentin megállapodott másodpilóta szerződés Williams, ahol segített lesz a bajnok Alan Jones 1980-ban. Egy évvel később Reytemann döntött, hogy kérdésekben a saját kezét, és ne ugorjon Jones, összpontosítva a harcot a címet. Carlos megérkezett a végső szakaszban a szezon kedvenc, de csak nézett ki, mint egy halvány árnyéka önmagának, befejező 8-án. A cím szerint mindössze egy ponttal ment Nelson Piquet. Miután az első két futam 1982 (az egyik, amit dobogós) Reytemann vette mindenki meglepetésére döntést, hogy visszavonul. Érdekes tény, hogy az argentin kétszer dobogós a Rally Argentína szakaszában a World Cup (1980 és 1985). Miután visszavonult verseny Carlos Reytemann elért sikereket a politikában.

Nico Rosberg, Ausztrál Nagydíj '16. Képek az oldalról autond.ru

History Nico írt szemünk az Ön számára. Mindannyian tudjuk, és láttuk, Nico lett az első pilóta, akinek sikerült megelőzve Michael Schumacher a szezon végén, beszélt hozzá ugyanabban a csapatban, ahogy küzdött a címet Lewis Hamilton és eddig vallotta kétszer egymás után. Valójában, ha a németek lesz képes elhagyni a minősítés visszatért tenyér legendás Stirling Moss, vagy lesz egy új „legfontosabb hiba”, és ez a fő intrika a jelenlegi világbajnokság.

A kedvenc a brit Nigel Mansell, valamint Alain Prost, Ayrton Senna és Nelson Piquet, úgy tekintették, mint a leggyorsabb versenyző a 80-as - '90 -es évek elején a múlt században, és a legtöbb szerencsétlen őket. Champion „Big Naydzh” volt, amikor kollégái a „Big Four” már három címet. Két évvel egy sorban, a 86. és a 87. teljes győzelem teltek Mansell az utolsó futama - egyszerű és Pique, illetve és a 91 th brit elvesztette a bajnokságot Senna. A 92 th riválisok nem volt esélye. Mansell megnyerte a bajnokságot egy eddig soha nem látott előny - öt szakaszból áll, amíg a végén, 29 győzelem mögött. Nem olyan hosszú, hogy nem megy a címet.

A felkészülés a cikket használt statisztikai anyag site „Encyclopedia of Formula 1», wildsoft.motorsport.com.