5 ok, amelyre a jót kell legyőzni a gonosz, amelyekkel ezek az okok

Azt mondják, hogy a világ oszlik két részre: a fekete és a fehér (sok árnyalatú, természetesen). De én nem értek egyet. Mert a világ fényes. Ő tele van szeretettel. Ő fényes, akár éjszaka is. Még nem a hold és a csillagok.

Ebből az alkalomból, azt mondhatjuk: mi a naiv, gyermeki érvelés! Igen? Lehet, de ha az ilyen viták lesznek, és a világ meg fog változni. Ez lesz nem csak egy fényes és ragyogó szép. És ez pontosan 5 ok:

1. A Föld sok szerető, szeretteit és keresi a szerelmet. Ők nem fáj ez a világ, amely várhatóan szeretni.

2.Zlo tehetetlen, akkor nincs desk támogatással, hiszen maga nem szeretné, hogy a barátok senkivel.

3.Zlo maga kimeríti. Ő egy kalapács és befejezni is.

4.Dobro hatalmasan. Kezdjük jótettekhez, és nincs ideje, hogy válaszoljon a hála. Esetleg sok köszönet kapott Sinister?

5.Dobro - a szeretet. Még a leggonoszabb végre igazán szeretni. És akkor ő fog menni a Camp Jó. Csak szeretni, de nem hazudnak a szerelemről.

Olvastam az első kérdésre adott válaszok, és valahogy egyre no fun, sajnálom kedves felhasználók. De akkor legalább álom a gonoszra lehet nyerni minden alkalommal előre, ha csak azért, mert a gonosz a három betű, és a Welcome öt betű, ami azt jelenti, hogy egyre jelentősebb.

Nos, akkor legalább próbáljuk keresni a választ arra a kérdésre, még találniuk.

Ennek egyik oka hívtam, és itt van még egy 4 bár sokkal hosszabb.

2. ok. Jó győz a gonosz felett, ha csak azért, hogy a harcot a gonosz, és védi a jó.

4. ok. És mi az értelme az élet maga, ha a jó nem legyõzi a gonoszt?

Ok 5. Jó győzedelmeskedik a gonosz felett, mert a rossz megbüntették, és a jó pooschryaemo.

Kapcsolódó cikkek