# 23 nem könnyű köd, vagy cseréje lámpák PTF

Jó napot, hölgyeim és uraim.
Ezúttal Priorka tetszett, hogy ő már nem működik a bal köd. Látva ezt a szemetet, rögtön gondoltam, hogy én leégett izzót a PTF és elment keresni.
Vezetés után az úton, hogy a boltban, én nagyon meglepődtem az árak a lámpa a PTF az előzetes, de még mindig meglepett, hogy milyen sok minden azonos áron különbözik a nagy utat, hanem az autót a mi Avtovaz, de még mindig meglepett, hogy mennyi sapka lámpa növeli az árát (tíz emlékszem volt az árplafon H1 izzók indult 50 rubelt)

Általában a fiúk vett egy villanykörte cég Starvolt (a fény rossiykaya, de a francba az ára 163 rubel, és ez a legolcsóbb)

Utána elmentem a garázsban a helyettesítő terméket.

Érkezve egy garázs, gondolta, hogy változtassa meg öt perc alatt, ez volt a 10-sarok és nifiga kiderül, hogy a Priore az SE lökhárító kicserélni a lámpát el kell távolítani a lökhárító is, vagy torma podlezesh a tumanke, különösen a leginkább villanykörte.

Eltávolítása után a lökhárító, vártam egy kis sokk, hogy találtam benne, mégpedig egy óriási szitakötő, ahonnan ohrenel néhány percig.

Itt van egy szitakötő

Mint kiderült, a drót, hogy elment tumanke enyhén oxidált (ne felejtsük, én általában a régimódi lökhárító SE.to kellett, hogy meghosszabbítsák egy kis vezetéket tumanki a régi lökhárító rendezett másként, mint az új, így a manipulációkat végeztünk) .I megszabadultak a régi vezetékek és új prokinul.
Próbáltam fordulni, de nefiga, balra tumanka pokolian nem ég.
Akkor csak megváltoztatta a régi lámpa új, beleértve a tűz, majd állítsa be a lökhárító helyére, ahogy a rések elhangzott még jobb, mint volt.

Minden srác jó szerencse és a jó hangulat az autók, és ne hozza.

Ár kérdés:
Lámpa Starvolt H11 - 163 rubel

Kibocsátási ár: 163 ₽

Kapcsolódó cikkek