20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti
Tetszik a könyv, ahogy én szeretem őket?

Tehát ma úgy döntött, hogy írjon egy bejegyzést a szövegírás könyveket azok számára, akik csak most kezdik útjukat. Ezek a munkák teljes egészében vagy részben, közvetlenül vagy közvetve, tanítják az írás művészete, értékesítési szövegeket. valamint a pszichológia, a marketing és az értékesítés (és ha a szövegíró nélkülük?).

Amikor elkezdtem utam, én egy kicsit lista ó, mint hasznos lenne. És ha úgy találja, hogy a könyvben, amelyek nem hallotta, vagy nem olvasni, Örülnék.

1.Sergey Bernadsky „értékesítési levél”
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

  • Hogyan kezdjük el dolgozni értékesítési szöveget
  • Amennyiben ásni információkat a célközönség
  • Hogyan kezeli a potenciális vásárló kifogást

A könyv olvasható egy szuszra, és annak ellenére, hogy viszonylag kicsi, meg fogja találni benne minden, amit tudnia kell, hogy írjon értékesítési szövegeket. A cím, véget határidő közeledtével.

2.Dmitry Cat „szövegírás. Hogy, hogy nem eszik kutyát "
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

Dmitrij tisztában vagyok nem csak a könyvet. Beszéltem vele magánlevelezés és kapott egy csomó ajánlásokat, hogy javítsa az eladási szövegeket. Nem is olyan régen vettem neki copywriters kryshesnosny intenzív visszajelzést.

Nos, mit is mondhatnék? A képzés, és foglaljon rengeteg információt kivont gyakorlatban. Itt valóban, macska megette a kutya valós esettanulmányok és a tapasztalat a több száz, több ezer .... értékesítési szövegeket.

Az egyes fejezetek végén van egy feladat, amely lehetővé teszi, hogy dolgozzon ki jó szokásokat és készségek szükségesek az egyes szövegíró.

Azt is meg lehet találni egy csomó hasznos chips segít megelőzni a bosszantó hibák, amelyek csökkentik az átalakítás a szövegeket. Itt egy kis példa.

„Kerülni kell a jövő időt a szövegben. Csak a jelen

időben. Az Ön feladata, hogy ne, hogy mi fog történni, hogy az ügyfél a vásárlás után. Az Ön feladata, hogy megmutassa, hogy az ügyfél már sikerült. "

Ha megnézzük a tartalomjegyzék, akkor rájönnek, hogy ez egy katalógus technikák minden szövegblokkban marketing. Beleesett a kábulat írásakor a címet. Lásd a tartalomjegyzék - minden módszer a szemed előtt. Vedd és használja.

3.Andrey Parabellum, Mroczkowski Nicholas, Constantine Benko, Cyril Belevich „Hogyan írjunk értékesítési szövegeket. Kereskedelmi ajánlatok, amelyek összehozzák milliók "
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

4.Viktor Orlov, "Légy a saját szövegíró", "Magic a szövegek" 1, 2, 3
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

Vika Orlova hívnám egy nagy író, mint a szövegíró. Nem tudom, hogyan kell eladni szövegek jól működik, de az a tény, hogy ő azzal a varázslatos szóval, ez vitathatatlan tény.

Elolvastam, és még, bevallom, újraolvasás könyvében többször is. De nem azért, mert kezében egy csomó hasznos információt, hanem azért, mert az írott nyelv, amely elmerül a trance, hipnotikus. Ugyanazt érzi, miközben olvasni Stephen King - lehetetlen letenni.

Eagles „a” használata a szöveg és a filigrán NLP technikák manipulációs alapján befolyása a pszichológia. Mennyi maestro consigliere írhat zenét szóval, ez egy ellenállhatatlan irodalmi irigység és a vágy, hogy utánozni.

De van egy „de”. Annak ellenére, hogy ismételt könyvek olvasása és megértése az ajánlásokat alkalmazzák őket a gyakorlatban nem tudok. Úgy gondolom, hogy a tökéletes elsajátítását a módszert kell látogatható nem egy élő személy képzés Maestro. És lapátolt egy csomó irodalmat pszichológia. Olyan egyszerű hóbort úgynevezett NLP akkor nem adható.

5.Denis Kaplunov, "tömegpusztító Copywriting"
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

Kis mennyiségű a könyv, amelyben Denis röviden feltárja a technikát az írás beton blokkok értékesítési szövegeket.

Ez a könyv is szolgálhat összefoglaló amikor egy író kábulat. Itt nem tudom, hogyan lehet meggyőzni az olvasót, hogy megvásárolja a robot, a tisztítást bal sarok. Kinyitja a könyvet Denis és íme, 28 fogadások előtted. Válassza ki, milyen a kedves kérem. Néha elég futtatni a szeme fölött a címek technikák értelmes ötlet végül bekopogott a könnyű fej.

Általában nem új, de ismétlem, mint az absztrakt, hogy kilépjen a kábulat, a leginkább azt.

6.Elina Slobodyaniuk "Handbook of szövegíró"
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

Miért szeretem ezt a könyvet? Mert jön a szövegírás nem csak, hogyan kell írni értékesítési szövegeket. Itt található, és a fejezet elnevezése. És Tippek szlogenek.

Emellett a figyelmet - információ, hogy a különböző szöveges formátumban, ami nem hiányzik a már említett könyveket. Kezdve a szöveget a plakát, és az utolsó sajtóközleményeket. Minden csak abban az esetben, anélkül, hogy egy gramm H2O.

Az írás nem volt olyan száraz, mint a Góbi-sivatagban, Elina írta egy teljes fejezetet „Nyelvészeti szolgálatában copywriters.” Ha elfelejtette alkalmazni anafrazami, anacoluthon és célzást, itt az ideje, hogy pótolja. Valóban mély, fontos információkat szükség, hogy bárki, aki foglalkozni élő szövet nyelvet.

Könyv írja magát Elina hasznos lesz nemcsak copywriters, hanem PR-szakemberek, cégtulajdonosok és bárki, akinek semmi köze a marketing.

7.Sasha Karepin, "The art of üzleti írás"
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

Ez a könyv nem közvetlenül azt mondják, hogy megtanuljuk, az írás művészete, értékesítési szövegeket. Arról van szó, üzleti levelezés. De mi az a folytatása, vagy egy ajánlatot, de eladási klasszikus szöveg? Ahelyett, hogy a képzés a művészeti stílus vagy értékesítése elzáró berendezés mit javasolsz (mint egy profi), segítik a gondolat (például, hogyan lehet a főnök, hogy küldjön egy üzleti útra, Bora Bora), vagy lépjen kapcsolatba egy javaslatot az együttműködésre.

Azt kell mondanom, hogy a hangsúly a könyv nem a képesség, hogy hozzon létre egy értékesítési levél, azaz PR.

A nyelv nem teljesen az észlelés könnyű, mint a korábbi munkák. Inkább a könyv olyan, mint egy tankönyv. De azok számára, akik nagy szüksége tudás arról, hogyan működik a gép, az úgynevezett „public relations” a törzs és befejezni a könyv olvasását a végéig.

Általában, ha szembesül egy szokatlan formában az Ön számára, nem csak ecsettel a lehetőséget, hogy bővítsék fülkékben. A könyvben, akkor kész sablonok, kezdve hírek, utolsó, befejező bekgraunderom.

A könyvben talál egy csomó technikákat írással, dolgozik a tudatalatti, és kénytelenek vásárolni az örömtől. Ez pontosan az ilyen, ha vásárlásról van szó érzelem.

Hogyan megérinteni egy húrt az olvasó, és a vásárlást diszkrét időtöltés? Megtalálni a választ, ebben a könyvben.

20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti
Felvételi „csúszós slide” mindenki tudja. Miután elsajátította azt tökéletesen, akkor az olvasók lenyelni még egy értékesítési levél nem kevesebb élvezettel, mint a könyv Stephen King.

Mint Joseph, hogy ő nem csak egy szövegíró, egy gyakorló és egy nagyon sokoldalú ember. Tanult a saját üzleti (by the way, én is ezt a megközelítést). Azt tanácsolta a szenvedés hibát, hogy a költségek egy kerek összeget.

A könyv lesz egy kiváló eszköz a kezdő szövegíró. Milyen képességekkel kell rendelkeznie egy jó szövegíró, mi a szerepe az értékesítési szövegek és hogyan lehet létrehozni őket, hogy mi a „magvait kíváncsiság”, és miért kell vetni a lélek az olvasó. Ezek és sok más kérdésre talál választ ebben a könyvben, amely olvasni egy szuszra - ha csak csúszik lefelé a síkos hegyen, és kap egy adag inspiráció.

12.Den Kennedy „eladni egy”
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

„10 kérdés, hogy a vásárlók, akik kérni magát minden szövegíró.” értékesítő, hogy levelet írni - ez a számláló Dan. Csak vehet, és illessze be a rövid az ügyfél (a kérdés csak az, hogy ő fog válaszolni rájuk).

A többi könyv kissé bűzlik a molyirtó. Néhány technika kissé koryabayut én tender lélek (pl megfélemlítés technika). Mi már nem hasznos tanácsokat a design boríték, de hogyan kell hozzá a szöveget a szenvedély, azt hiszem, tudom, nem fáj.

13.Robert Cialdini „Pszichológiai hatása”
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

Miért tettem a könyvben, amelynek nincs közvetlen kapcsolatban a szövegírás ezen a válogatáson? Mert kapsz egy mély megértése a válaszokat a kérdésre, hogy „az emberek miért vásárlásra.” És ó, milyen lesz eladni nem csak e tudás nélkül.

Ne feledje, hogy az emberek megveszik az érzelmek és igazolja a vásárlás logika? Tehát ahhoz, hogy megjelenjen a megfelelő érzelmek és a pszichológia befolyása van. Tudva, hogy milyen kiváltó, hogy megnyissák a fogyasztó hype, akkor vegye fel a kézműves írásban értékesítési szövegek egy új szintre, és megtanulják, hogyan kell írni a hipnotikus szövegeket.

Szóval ez tényleg kell.

Itt van egy kis könyvek listáját, amelyek bővíteni a látókörét kopirayterskie

14. Seth Godin, "Purple Cow"

20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti
Ajánlat marketing guru bizalmat, hogy nem tartja a vásárló a Loja nem vparivat, és épít az üzleti hosszú távon. Vezetett nem a vágy, hogy megszerezzék a rövid távú buborék, és stratégiai gondolkodásra. Tisztelt vásárlók. Általában ez nem annyira jellemző az orosz üzleti.

17. Fortin, Michael "5 kopirayterskih képletek"

20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti
Ez a könyv volt szíves fordította szokatlanul szapora Paul Beresten számunkra. Ha egy kicsit a AIDA, a „crack”, „ellátás” és „APORT”, hogy segítsen emlékezni az eszközöket, amelyek fontosak, és ki kell használni minden szövegíró. Szeretném megemlíteni a kiváló fordítás, és kis mennyiségű élő érthető nyelven. Bár, hogy őszinte legyek, a matematika mindig is szűk, hogy emlékezzen a képletek - több, mint a humán képességek.

18. Allan Pease „Hogyan írjunk úgy, hogy mindenki számára világos”
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

Ha azt szeretnénk, hogy megtanulják, hogy gondolni „kívül a doboz”, akkor itt. Hogyan kerüljük el a kliséket, mint hogy a személyes üzenete a „szagát”, hogyan lehet megoldani a szindróma a „fehér lista” - mindezt akkor szerezni ezt a munkát.

19. Dmitry Cat „Emailmarketing. Átfogó kalauz »
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

Ja, és még egy könyv a kezdőknek, nem csak a szövegírás, hanem marketing. Rajta I telepített írta ezt a bejegyzést.

20. Ruslan Jackdaw "MarketingGirl"
20 könyvet szövegírás egy szövegíró nem nélkülözheti

Szabadidejében írásban értékesítési szövegek pihenhet, és kap információt arról, hogyan lehet a „szakmai stáb” a „személyes kapcsolatot” nem a szavak, hanem tettekben. Szórakoztató üzleti ügy az esti olvasmány.

Az információ hasznos volt? Ossza meg barátaival

script működik a böngészőben le van tiltva! Engedélyezze a szkripteket, hogy megszerezzék a további funkciókat.

Kapcsolódó cikkek