10 kérdés Bradley Cooper, hírek és fotó 2019

10 kérdés Bradley Cooper, hírek és fotó 2017

A csillag a „Team” A „felfedi a titkot, az ő izmos test, étkezési pizza, és mit tesz az ideális randevú.

Az ő magassága 6 láb és 1 inch és 14 cipő mérete, Bradley Cooper egy hollywoodi ritkaság. Ő egy nagy ember, minden tekintetben. Bármennyire is volt meglepve tapasztalta, hogy a mi újságíró, aki elviszi őt egy interjú a People magazinnak azonos hatalmas lábát. „Milyen méretű kivenni?” Kérdezte.

Hordom a 13. Gondolod, hogy azt jelentheti, hogy a férfiaknak több lába? Milyen egyéb titkok talán elrejteni?

És ... ez mit jelent ... .bolshie zokni! És mi mást is társítható nagy láb? Hmm, sosem tudom meg.

Amikor először láttam magam, azt hittem, egy tréfa. Úgy nézett ki, mintha valaki tesz egy a fejem, hogy egy másik testét. Egy darabig én is küldeni egy barátjának a képeket, és azt mondta: „Igen, nézd csak!”.

Meddig tartott az izmokat? Ön is hasonló az átlagember?

Visszatértem az eredeti alakját körülbelül két héttel a forgatás. Ez elég nehéz volt. Addig kétszer hosszabb fogmosás fogaim, csak nézd meg magad a tükörben.

Mi volt a legnehezebb, amikor csinálsz a szám?

Hagyj fel a magas kalóriatartalmú ételek. Amikor a forgatás véget ért, csak korty lenyelt két pizza és egy hatalmas része Garcia jégkrém egy csomó különböző kiegészítők. És másnap tettem ugyanezt.

Mivel a „Másnaposok” változtatta meg az életedet?

Sok szempontból a jobb. Most már több állásajánlatokat. Csinálok elég sokáig, hogy most már minden kijött gyorsan és egyszerűen. Ősszel elkezdjük forgatás „The Hangover 2”.

Mi az Ön véleménye szerint ez a tökéletes időpont?

Meg kell csak legyen kényelmes, ezért azt szeretnénk, hogy mosolyog. Bár ezekben az esetekben nem vagyok egy nagy szakértő.

Mi volt a leginkább szexi a kapcsolatot a nőkkel?

Kap egy gépet, és légy nekik.

Mit érez, amikor elolvasta a sajtóban a magánéletéről?

Eleinte volt háborodva, mint minden igaz. Viszlát, amely soha nem voltam otthon, ahol még soha nem élt a területeken, ahol még soha nem volt képes, hogy vesz egy házat. Egyike voltam azoknak, akik elhiszik, amit az újságok írnak. Kivéve, persze, a cikkeket földönkívüliek és hasonlók.

Szereted főzni még?

Az utolsó alkalommal főztem karácsonyi vacsorát 15 fő. Anyám - olasz, így amikor a szüleim (Charlie apja és anyja Gloria) látogatóba (nem élnek Philadelphia), főzzük egy csomó olasz étel.

Gondolod, hogy meg kell magyarázni, hogy a szülők tetteikért?

Nem. Anyukám és így megtanulja mindent az interneten.

Oktató Ashley Conrad felfedi a titkot, a képzés-csapat:

Képzés: Az intenzív edzés a szívműködésre (futás sebességgel 9 km / h, ami helyettesíti mászik felfelé), plusz rengeteg fekvőtámasz, húzódzkodás és felüléseket. „Majd ezt mondta:” Én megcsinálom. Azt továbbra is fut. " Ő a leginkább fegyelmezett tanítványom. "

Táplálkozás: Nem kalória, tejtermékek, hús, szósz. Csak a fehérje keveréket, és zabliszt. „A szegény fiú a Philadelphia, nem tudott enni fele a pizza!”

Eredmény: „Segítségünkkel lőtt 10-15 font izom. Úgy néz ki! "

Kapcsolódó cikkek