Rendszerhiba a játékosok CSKA elveszett „mozdony”, feladja a sok szokatlan - Sport

Tretiak: visszatér Shipacheva Oroszországban üdvözlendő

Korábbi asszisztense az elnök a CONCACAF Takkas ítélték 15 hónap börtönbüntetésre korrupció

Odesszában, a gép tett egy kényszerleszállást útban Domodedovo

Tarhanov „Ural” a szezon végén elvárja, hogy bekerüljön az Európa Liga

Coach „Ural” Tarhanov mely hosszú ideje, hogy távolítsa választottbírák számára baklövések

Múzeum Jekatyerinburg bemutatja orosz űrhajós szkafander

© Artem Korotaev / TASS

A mérkőzés a második fordulóban az országos bajnokság, tartott a stadionban CSKA győzelmével zárult a „mozdony” az eredmény 3: 1. A vasúti különböztetni Jefferson Farfán (23. percben), Ari (66) és a Dmitrij Tarasov (74), a hadsereg - Vitina (42).

Sok kalandos tevékenységek

A találkozó után a „mozdony” Goncharenko nem tagadja a problémát védelem „A védelem, sok kalandos tevékenységek nem hozzá lelkesedés, hogy legyőzze a támadó rendszeresen.”. „Természetesen, meg kell, hogy korrigálni kell annak érdekében, hogy fejlesszék a játékban van a rendszer probléma, beszélünk a csapat, próbálja megszüntetni.”, - a szakértő szerint.

CSKA még nem vásárolt a jelenlegi átigazolási egy játékos, és ítélve a szavak után a játék főigazgatója római Babaev, a nyereség nem kell várni. „Véleményem szerint a mai mérkőzés beszélni, amit meg kell vásárolni, hogy valaki rosszul, mert a mai voltak hibák a védekezés és a támadás, amely meghatározta az eredményt. A srácok keményen próbálkozott, és a [vereség] nem jelenti azt, hogy ma a csapat nem képes eredményeket elérni „- mondta Babayev.

Az év második felében, felváltva kérte az egyik vezetője a csapat Alan Dzagoev, de Goncharenko az ülés után biztos, hogy a csere társított előző combhajlító sérülés kapott játékos májusban. „Sérülés nem, de ez még mindig nem elég képzett, hogy játsszon a teljes 90 perc,” - mondta az edző.

Ari volt, ki sokáig

Ő is dicsérte az intézkedések a 19 éves bal hátsó Michael Lisova, ami először a kezdő felállás a csapat a Premier League-mérkőzés. Graduate a klub a legmagasabb szinten, debütált az első fordulóban meccset „Arsenal”, jön a második félidőben. „Természetesen, a hibák voltak - először jött egy ilyen lenyűgöző aréna, de már sokkal pozitívabb nem könnyű játszani a szárny Mario Fernandez, de ő tette.” - mondta az edző.

Ari ezen a találkozón megszerezte 50. gólt a Premier League és a hetedik 10 mérkőzést követően az átmenet a „mozdony”. Ugyanakkor néhány perccel a vége előtt a brazil váltotta után elkésett középpályás Alexander Golovin, a csatár csak elhagyni a pályát egy hordágyon. gyógyászati ​​segédeszköz volt szükség, miután találkozott a vasutasok és a középpályás Igor Denisov.