Magyarország labdarúgó-válogatott elvesztette a France április 2-án, „ébredés” túl késő

Három módon ELLENŐRZÉS a stadionban

Egy perc csend az áldozatok emlékére a terrortámadások Belgiumban. Fotó: Alexander Demyanchuk / TASS

A közönség, hogy a játék között, a francia és a Vengriyanami, át kellett mennie a biztonsági kordon csak három helyett. Először - ellenőrzés a vasútállomáson a stadion előtt, majd - a bejárat előtt a stadion, és végül - a kordon előtt a lelátókon „Stade de France”.

Általában, a játék kap 65 000 néző a stadionban kapacitás 81.000 ülőhely. Azok között, akik a lelátókon, ott volt a francia elnök Fransua Olland. Ő kísérte a mérkőzés a fejét a Belügyminisztérium Bernar Kaznev.

Francia elnök Fransua Olland a játékot. Fotó: Alexander Demyanchuk / TASS

GOL francia születésnap

Mielőtt a játék, egy perces csendet volt megfigyelhető az áldozatok emlékére a terrorcselekmények Brüsszelben. A csapat sorakozott fel a középpályán. Csapatunk kezdte a játékot egy felirat volt írva franciául: „Belgiumban. veletek vagyunk!”.

Csapatunk kezdte a játékot egy felirat volt írva franciául: „Belgium, veled vagyunk!” Fotó: REUTERS

A kezdő felállás Magyarország ellen a játék a félelmetes francia csapat megjelent 19 éves középpályás tőke CSKA Alexander Golovin. Focista szerzett egy barátságos játék ellen a csapat Litvánia. így a statisztika látszat nagyon érdekes szám - 2 játékok és 2 gól. Így volt ez érdekes - ha Golovin, a francia pontszámot?

38 perc elteltével „köszönhetően”, hogy az előre Petersburg „Zenith” Aleksandru Kokorinu csapatunk feladta a második gól. Először is, bekopogott az oldalról védő Evra francia kapott sárga lapot.

Kokorin volt sárga lapos - Magyarország egy pár percig, hogy a pontszám a második gól. Fotó: Alexander Demyanchuk / TASS

És ismét egy szabadrúgást hiányzott a francia csapat csatára Gignac - támadják hosts semmiből jött elé Kokorin és szerezte a második gólt a mérkőzésen, növelve az előnyt a hazai csapat.

Pierre-Andre Zhinyak hibázott 2: 0 Franciaország javára. Fotó: Alexander Demyanchuk / TASS

GOL Aleksandra Kokorina nem segített Magyarországon

A második félidőben a francia csapat azt mondta, megfelelő pár csere. Mindazonáltal a francia vezetőedző DIDE Deshamu sietve kellett, hogy vészhelyzet esetén csere. Patrice Evra az első félidő után ment pihenni - tette sérülést szenvedett, miután a kezelésére Kokorin. Azonban bal hátsó Evra helyett a „Barcelona” Zheremi Mate játszott az egész 8 perc alatt. Megsérült, miután egy rossz leszállás elleni küzdelemben a magyar csapat játékos Mathieu hagyta el a pályát, helyébe Luke Dinyu.

Jól és a 56. percben a játék után egy szabadrúgás Alan Dzagoev mi előre Alexander Kokorin az állás! A játékos a „Zenith” jól fejét a labda alá, az állás: 1: 2.

Alexander Kokorin nagyon visszafogott ünnepelte gól kapujában Franciaországban. Fotó: REUTERS

A mérkőzés visszament ügy. De helyettesítő középpályás Dimitri Payet France szép szabadrúgás-vezethette ismét - 3: 1. Cél Payet tűnt egyértelműen kötelező, és sértő, mert pár perc múlva ő célja a labdát a kapu Franciaország szerezte Yuri Zhirkov - 3: 2!

Jurij Vlagyimirovics Lodigin próbál irányítani a labdát, miután megütött Dimitri Payet. Fotó: Alexander Demyanchuk / TASS

Azonban, mivel a Yuriya Lodygina legvadabb hibák csapatunk hamarosan hiányzott a negyedik labda után üti Kingsli Komana. Az intrika a mérkőzés végül megölték. Magyarország elismerte a pontszám 2: 4.

Kingsley Coman szerezte az utolsó gólt a csapat. Fotó: REUTERS

VengriyaNE elkezd játszani csak a szünet után

A meccs után, vezetőedző a magyar válogatott Leonid Slutsky azt mondta, hogy az út a játék első felében, annak csak kiábrándító. Nem egy példa a második felében, ahol Vengriyane játszott sokkal jobban:

- A játék van osztva két különböző fele, az első láttuk el nagyon félénken, amit mondtam a félidőben a játékosok. Elégedett vagyok azzal, ahogy játszott a második félidőben, akkor hálás óvatos optimizmusra. Ebből lehet, hogy egy kezdő, hozzátéve, hogy Franciaország - a fő kedvenc a Eb. Jelenleg nincs elég tapasztalata, hogy játszik, mint egy nagy csapat

Slutsky kolléga Didier Deschamps támogatta őt, mondván, hogy a mi csapatunk kezdte jobban játszani a szünet után. Ez meglepte a vezetőedző a francia:

- Amikor Vengriyane szerezte a második gólt, aztán volt egy nagy támadást. Magyar válogatott játszik hatékonyan szabványos pozíciókban, úgyhogy még tennivaló.

Franciaország középpályás Dimitri Payet után szabad rúgás esett karjaiba csapattársak. Fotó: REUTERS

Meg kell jegyezni, hogy a vereség után a magyar válogatott játékosok egyszerűen nem találtunk olyan szavakat - ezek mind nem volt hajlandó kommunikálni a sajtóval.

A vezetőedző a magyar válogatott Leonid Slutsky. Fotó: REUTERS

Vitaly Mutko: „Meg kell nyugodtan otnoitsya hogy az eredmény a mérkőzés Franciaország ellen”

- Ez egy barátságos mérkőzés, és az euró - az euró. Sparring jó volt, az egyik kedvencem. Kiváló parancs a francia, gyors. Megnéztük is tud játszani. Ellen az ellenfélnek minden látszott következtetéseket vont le. A franciák egy nagy csapat, minden nap a csapat játszik. Meg kell kényelmes ezzel az eredménnyel. Mi szerzett nagy célokat. Ez potenciállal rendelkezik. Okos, intelligens futball támadást.

lásd még

Kurban Berdyev elhagyta a labdarúgó klub „Rosztov”

Az edző megköszönte a csapat és a szurkolók két éve, egy lenyűgöző munka

A bíróság elrendelte, hogy a „Rosztov” fizetni 123.000 dollárt az ügynök a transzfer focista, aki játszott a 7 perc

A mérkőzés a Bajnokok Ligája, „Rosztov” - PSV fan dobott egy banánt a pályán

Don csapat szembe az új szankciókat az eseményről

Győzelme után a „Rosztov” alatt a „Wings of a szovjetek” Sardar Azmoun elvitték a mentő