Fehéroroszország csésze túl

A nyitó mérkőzés a túra Soligorsk „Shakhter” az ő területén vette át a „Dnyeper”. A házigazdák azonnal aktívan támadja. Már a 4. percben Igor Burko jobbra a büntetést ellenfél, és ütött egy veszélyes lövése a kapu, amely nem könnyen elsajátítható. Válasz vendégek nem kell sokáig várni. Myrdal Gurbanov bal oldalról belépett a büntetés területén, de egyértelműen meghúzni a bumm, így jött a mentő ügyvédje „bányászok” megakadályozta őt a veszély. A 17. percben a házigazdák szerzett ki a jobb szélen. Bevezetése után a labda a játék „Dnyeper” I tévedt, de a választék nyert Nyikolaj Janusz, aki elütött egy erős lövés a sarok közelében, de Ruslan Ruslan Kapantsow látványos megtakarítás. Következő Soligorsk csapat megszerezte perspektíva „standard”. Ott volt egy nagy áramlását a posta és Maksim Bordachev fejlövés, úgy tűnt, az biztos, de a labda megcsúszott alig több mint a bárban. De a 35. percben a házigazdák nyitotta meg a pontszámot. „Dnyeper” rosszul végrehajtott szögletét a bal oldalon, hogy a kapus, „bányászok” Ivan Karadzhov elkapta a labdát, és gyorsan indított ellentámadást csapata. Ennek eredményeként, Igor Burko belépett a büntetés vendégek és az átvitel befejeződött Edgar Olehnovich hogy a pusztító helyzetben, hogy hagyja már nem tudott. Ezt követően, „Dnipro” nem sántít. Ráadásul - a szünet előtt a vendégek tudtak egyenlíteni. 43 perc elteltével Vladislav Gevlich a jobb szárnyon teljesítettnek istállót a büntető területen, a labda repült a cél, és Ivan Karadzhov, figyelembe véve a rossz helyzetben, hirtelen kimaradt. Alig kezdődött a második felében a „Dnyeper”, és minden jöhet ki előttünk a hosszú távon. Dmitrij Antilevsky a jobb oldalról a tizenhatos Alexander Pavlov, az egygombos lőtt a sarok közelében, de a labda bement az udvarra távol célt! Ezután a vendégek létre több esélye, hogy pontszám, de a pontszám nem sikerült. „Shakhtar” volt, de kemény során a második felében, a házigazdák sikerült ragadni a kezdeményezést, és 75 perc alatt értek az utat, kikapta a döntő győzelmet. Nikolai Janusz a jobb oldalról a tizenhatos és a helyettesítő horvát csatár Tomislav Kis egyérintéses küldte a labdát a kapuba. 2: 1 - győzelem, "Shakhtar"!

A meccs után a vezetőedző a „Dnipro” Alexander Sedniv mondta: „A meccs nem hagy senkit közömbösen Tekintettel arra, hogy a két csapat próbáltak sok támadás, de”. Shakhtar „így sokkal több és tette át a helyzeti támadás május, és ez egy kicsit itt. támadások, de minden esetben nem tűztük ki magunk elé a feladat a harcot, és játszani a döntetlen. Talán ez kellett lennie, de ma az a feladatunk, hogy változtatni mentálisan. nehéz volt cselekedni egy olyan ellenfél ellen, amelyek teljesítménye a kontakt pozíciókat. Sok pozíciók süllyedni ebben a tekintetben. it Mégis, a játékosok ügyek Ali mindent egyeztetni, hogy ne veszítse. Tragikus, a néhány pillanat, hogy mi volt, nem vette észre. Bár a dolgok elég lett volna. A cél, amit szerzett, nem teljesen logikus. Az első ilyen labdát az emlékezetemben a teljesítményünket. Ez marad meg, hogy gratuláljak ellenfele győzelmét. Bármennyire is hangzik elcsépelt, de a „Shakhtar” megérdemelte a győzelmet, de ugyanakkor azt sem érdemli a vereséget. " Másfelől, az oktató „bányászok” Marek Tooth mondta: „Számunkra egy nagyon fontos játék szempontjából torna küzdelmeit rivális az utolsó pillanatig küzd, hogy mentse, legalább egy pontot vártam egy ilyen játék, de nem is vártam ilyen kihagyott labdát .. . és ő egy kicsit kiütötte a játék, és a pozitív hangulat a meccs, ami után megjelent az első gól. a második fele nagyon nehéz volt, és az eredmény nehéz volt. különböző okokból nem elég készség, nyugalmát. a pályát nagyon nehéz volt. De nagyon fontos, hogy a szereztünk egy második gól születik, és nyert és. A harc az utolsó pillanatig, és féltünk, hogy egy másik cél az, hogy menjen a kapuhoz. Még a leállás ideje rivális tudott gólt, de szerencsénk volt, és mi szerzett három pontot. És azt hiszem, semmit a játék, „Naftan” .

De ez alkalommal, BATE elvesztett pontokat. Címvédő az ő területén volt „Naftan”, amely az utolsó helyen a ranglistán. Az előző fordulóban egy pajzs Borisov visszatért Mogilev, ahol a legyőzött „Dnyeper” a pontszám 2: 0-ra. Az északiak is pusztító veszít otthon Brest „Dynamo” - 0: 4. Összehasonlítva a győztes elleni mérkőzés „Dnyeper” edzői stáb Alexander Ermakovich készült két változás a kezdő felállás: Mirko Ivanic és Denis Polyakov zajlott Dmitrij Hibák és Maksim Volodko. „Naftan” felajánlotta, hogy tulajdonosai szigorú védekező felfogású kvintett falán. Azonban a többi játékos, „olaj”, hogy megtörje a teljes klip közel voltak a saját tizenhatosán, próbálta kivédeni a támadást lépcső. 7 perc elteltével egy száz százalékos esélyt hiányzott Gordeychuk! Ivanic gyorsan fel a labdát a Rodionov lövés a terület „pont”, és Michael azonnal ütött méter 8 - alig több mint a bárban. A következő pillanatban nem vette észre, Ivanic, amikor majd egy tökéletes labdát Gordeychuk, gyönyörű stroke stroke, de a keresztléc mentett novopolochan. Nem érzi, hogy BATE köteles a pontszám, de esélye elillant egyesével. Megtörni az ellenség védelmét nem sikerült 37 perc alatt. Ivanic és Alekszandr Volodko zavaros ellenfél Mirko a nézőpontból a labdát a „kilenc” - 1: 0. Azonnal „Naftan” lehetett kiegyenlíteni, de Shtygel fej nem zárja jó ernyővel Plyasunova. A második felében a játék forgatókönyv nem változott: BATE tovább támadni a személyzet „Naftan” -, hogy megvédjék magukat. A sárga-kék megkínozták sok boldogságot a kapu előtt. Megverték és Stanislav Dragun és Ivanic több alkalommal, és Rodionov és Alex Rios - de mindhiába. De a váratlan történt a mérkőzés végén. Vitaly Gayduchik váll került a labda a saját tizenhatosán, de a játékvezető Naumov egy pár másodpercig, hogy a „pont”. Kézilabda nem volt itt, de a bíró úgy döntött, hogy jelöljön ki a büntetést. Így a bíró tette súlyos hibát „Naftan”, hogy kiegyenlítse és tagadja BATE két fontos pontot.