CSKA és „Mordvin” szerzett 10 gólt a Premier League-mérkőzés meredek

Capital CSZKA a legnehezebb mérkőzés a kilencedik fordulóban a Premier League ellen Saransk „Mordvin” kikapta a győzelem, így ellenfele ülésen a különbség három gólt.

Capital CSZKA a legnehezebb mérkőzés a kilencedik fordulóban a Premier League Saransk „Mordvin” kikapta győzelem a mesterek a területen, utat enged az ellenfélnek alatt a konfrontációt a különbség három gólt.

4: 6 - Doumbia, 88.

Olshansky: CSKA és „Mordvin” játszott egy meccset az amatőr csapatok Veteran CSKA Szergej Olshansky osztotta meg véleményét a mérkőzés kilencedik fordulójában az orosz labdarúgó-bajnokság, amelyben CSZKA nyerte az úton, „Mordvin” a pontszám 6: 4. - „Ez egy játék amatőr csapatok. De komolyan, a hadsereg csapata megtalálta az erőt, hogy megfordítsa a mérkőzést. Természetesen a labdarúgó-válogatott nem játszhat ezen a módon. „Mordvin” szánalmas. Ez nem egy ilyen utasítást, amelynek át kell haladnia a hat darab, és bármilyen körülmények között. És CSKA négy nincs joga átadni. Az elején a mérkőzés, azt hiszem, a hadsereg csapat alábecsülték az ellenfelet, kiment játszani a Hodge-podge. És persze, Igor Akinfeev hiba, amely elvezetett az első gól, befolyásolja a pontszámot, az első tizenöt perc a találkozó. Volt egy eset, de ilyen dolgok kapus nem engedhető meg. -Chestno az igazság, én nem hiszem, hogy a szünet után CSKA képes lesz a harcot, és nem hiszem el. Erre nem volt a bajnok a meccset egy gyermek csapat. Mégis, a rivális szembe szilárd. És hinni a lehetőséget a győzelem, ha a pontszám 3: 3. Ez adta az osztályokon Leonid Slutsky további erők. Ugyanakkor, majd CSKA hiányzott a negyedik labda, de már látszott, hogy a moszkoviták nem adja fel a játékot, „- mondta Olshansky mondta a riporter. Emlékezzünk vissza, hogy CSKA sikerült nyernie a pontszám 6: 4, a játék a mérkőzés alatt 0: 3. Mindez nonszensz CSKA erős csapat RPL.

Mély poláros állat első tizenöt perc, és legalább egy poláris állati varázslatos második felében.
Nos, kiderült, ez a vidám játék, rossz, hogy így rendetlen védelmi hadsereg.