Állás és munka „tisztább tisztító cég tisztább kórházak” társaságában az „európai

EURÓPAI Medical Center - Moszkva

Csoport európai orvosi Központ meghívja Önt a csapat a gyermekorvosok. kezelést; Megváltoztatja a kezelési tervet, attól függően, hogy a beteg állapota. ruházat; Támogatott egészségügyi ellátás vklinikah EMC az alkalmazottak és a tagok.

2 órával a hh.ru

Specialist clearinghouse 35 000P

Európai diverzifikált egészségügyi központok Moszkvában, több mint 20 beteget és klinikák szolgáltatások; Burn betegek a recepción. ); Támogatott egészségügyi ellátás vklinikah Group of Companies és a személyzet tagjai. karrierlehetőségek a vállalaton belül.

4 hete career.ru

Nurse (Nőgyógyászati) a 38 500P

EURÓPAI Medical Center - Moszkva (Belorusskaya m.)

Csoport európai orvosi Központ meghívja Önt az orvosi csapat. előnyök az egészségügyi szolgáltatások vklinikah Group of Companies és a személyzet tagjai. személyzet (1 év után a működés vklinike); céges rendezvények, ünnepek.

1 hónapja hh.ru

Műtő nővér 44 000-60 000P

Csoport európai orvosi központ várja a működési csapat. előnyök az egészségügyi szolgáltatások vklinikah Group of Companies és a személyzet tagjai. személyzet (1 év után a működés vklinike); céges rendezvények, ünnepek.

3 hónappal ezelőtt career.ru

Fejlesztési vezetője partnerhálózat 75 000P

megállapodások végrehajtásában való részvételének a pénzügyi terv a vállalat vándor a munka jellegét. cégek kínálunk: Teljes mértékben megfelel az Mt.; Támogatott egészségügyi ellátás vklinikah. bónuszokat szolgálati idő vKompanii; Vállalati képzés és fejlesztés.

Az orvos-cytologist szerződés

Csoport európai orvosi Központ meghívja az ő csapat orvosa cytologist. meglévő orvosi könyvek; A tapasztalat az klinikai citológiai, általános tudás. ruházat; Támogatott egészségügyi ellátás vklinikah EMC az alkalmazottak és a tagok.

A képzés vezetője szerződést

Csoport európai orvosi Központ meghívja Önt a csapat az edzés vezetője. Az Mt.; Támogatott egészségügyi ellátás vklinikah EMC az alkalmazottak és a tagok.

Fogászati ​​asszisztens (Solncevo) a 38 500P

beteg; - orvosi feljegyzések vezetése elektronikus formában; - megfelelés egészségügyi. előnyök az egészségügyi szolgáltatások vklinikah Group of Companies és a személyzet tagjai. személyzet (1 év után a működés vklinike); - a hivatalos fizetés.

5 hónappal ezelőtt hh.ru

Ward nővér 500P 38

előnyök az egészségügyi szolgáltatások vklinikah vállalatcsoport a munkavállalók és családtagjaik számára. díjak, juttatások a szolgálati idő vKompanii; Ingyenes tanfolyamok újraengedélyezési. személyzet 1 év után a működés vklinike; Karácsonyi ajándékok a gyermekeknek az alkalmazottak;.

4 hónappal ezelőtt hh.ru

A rendszergazda a recepción (Solntsevo) 33 000P

támogatása klinika beteg); Segít a tanulásban és alkalmazkodás. - A pontosság; - Képesség a többfeladatos. Feltételek: hivatalos foglalkoztatás. Támogatott egészségügyi ellátás vklinikah vállalatcsoport az alkalmazottak és az.

1 évvel ezelőtt hh.ru

Takarítónő / tisztítása 21 000-25 000P

IRIS - Moszkva

Feladatok: takarítás irodák csak éjjel (23:00 000 dörzsölje munka egy kényelmes üzleti központ, karnyújtásnyira a metró ...

11:00 ezelőtt hh.ru

Takarítónő / tisztító hivatalban 6000-11 000P

Stroymet - Moszkva (m Kantemirovskaya.)

Ltd. Stroymet -on a legnagyobb vállalat a piacon a nagykereskedelmi és kiskereskedelmi. kéri, hogy állandó munkát tisztítószerek irodai helyiségek a központi iroda Moszkvában. hivatal (kész cserélni egymással.) Uborschitsav iroda / reggel Feladatok: Száraz és.

2 nappal ezelőtt hh.ru

Kapcsolódó cikkek