30. fejezet Andrea Dotti

Andrea Dotti. Felesége pszichiáter

Dr. Audrey Hepburn Dotti először láttam egy tizennégy éves fiú a „Római vakáció”. És azóta, ő elfoglalta a maga módján Dottie nem hiányzott sem a film, amelyben a színésznő játszott.

Egy olyan állapot, amelyben nem volt Audrey, amikor találkozott Dottie fedélzetén Weier, ő ismeri az ő pszichiátriai gyakorlatban. A nő érezte, hogy a felelősséget a bontást a család aggódik a mentális állapot a fiát, miután szülei elváltak. Röviddel aranyos orvos lett bizalmasa, a színésznő, és egy kissé később orvos és beteg kapcsolat lett intim egyáltalán.

Mert az ő elvált Mel és Audrey tulajdon rész sokat vesztettünk, de még így is elég gazdag nőt, hogy óvakodjanak a Lovelace, kapzsi mások tulajdonát. Dottie nyilvánvalóan nem tartoznak az ilyen keselyűk vadászik kincs.

Hamarosan az ülés után az olasz Audrey nevű Givenchy:

- Beleszerettem és boldog. Soha nem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet velem. Majdnem megszűnt remény.

Hepburn mondta az új választottja:

- Ő egy ilyen vidám és energikus ember. És nyilvánvaló, hogy amikor megismertem közelebbről, rájöttem, mire gondol, és mélyen érzi személy.

30. fejezet Andrea Dotti

Audrey Hepburn feleségül olasz Andrea Dotti

Emellett - sokkal fontosabb volt, hogy a szerető anya - fia Sean jól kijöttem Dr. Dotti. Bizonyára az ő szerepe itt volt az a tény, hogy Sean emelték dajka-olasz. Lover mondta Audrey körülbelül családja, és ő határozza meg, hogy van egy csomó közös. Aztán tette dédelgetett vágya, hogy sok gyermek, Audrey majd támogatta őt.

A beszélgetés egy barátja Audrey bevallotta:

- Mondtam neki, hogy egyesek - főleg nők - is magához vonzza a tény, hogy a nős nekem, és ez nem csak az nem fogja őt minden jó, de lehet, hogy kockázatos a szakmai hírnevét.

És ahogy Walker írta, „Dr. Dottie kellett még megérteni, hogy megtalálja, hogy a nő, aki a felesége lett, és amelyben ő beleszeretett, hogy egy tinédzser tizennégy, nem ugyanaz a dolog.”

Anya Andrea és a rokonok örültek hírt eljegyzését, de ideges, hogy a menyasszony majdnem tíz évvel idősebb, mint leendő férje. Ahhoz azonban, hogy visszatartsa Dottie senki, legalább senki sem nyíltan kimutatta elégedetlenségét.

Az esküvő zajlott nem Rómában, hanem Svájcban. A választás diktálta a körülmények a legutóbbi válás, Audrey, ezt akkoriban újra házasságot lehetetlen egy katolikus templomban. A menyasszony viselt ruha rózsaszín trikó, ajándék neki régi barátja, Hubert de Givenchy.

Audrey és férje beköltözött egy tágas lakás a legfelső emeleten egy történelmi épületben, a gyönyörű kilátás nyílik a Tiberis. „Dottie két vagy három alkalommal egy héten, elmentem klubok. Audrey régi barátok a világ film, tudva, ő szokása lefekvés korán, nézte csodálkozva, mint ő vytantsovyvaetsya csavarja és egyéb divatos tánc egy zsúfolt éjszakai klubok és éttermek. Dotty táncolt szépen. " Volt még beszélni, hogy Audrey lett több, mint az olasz és a megjelenését és viselkedését.

30. fejezet Andrea Dotti

Az újságírók kérdéseire a jövőjét a filmben Audrey kijelentette, hogy »az első alkalommal úgy érzi, mentes a problémák és aggodalmak, és ő nem akar visszamenni dolgozni, hogy üljön egész nap a stúdióban távol a férje és a gyerekek.« Minden annyira megfelelő, ezért kívánatos, és megérdemelte, hogy Audrey szó élvezte boldogságát. Egy nap azt mondta a közeli barátok:

- Ha még egyszer elveszíteni Andrea miatt hűtlenség, már dobott ki az ablakon.

30. fejezet Andrea Dotti

Audrey boldog fiával Luke

De egy csodálatos időszak az „édes élet” egyszer véget ért. És ez volt a sok különböző okok miatt. Évről évre, Audrey küldött forgatókönyvet, de a színésznő nem is olvassa el. Nem volt vágy, hogy menjen vissza a filmeket.

- Élek, mint egy nő kell élni!

És ez volt minden, Audrey Hepburn.

A másik ok az volt, hogy Andrea Dotti feleségül egy filmsztár. „És, hogy lássa, hogyan válik egy közös római háziasszony, nem érdekel, hogy az óra hozta haza az ékszer a szemét kezdi elveszíteni a csillogás mesés. Egy közeli barátja a pár Dottie mondta: „Beletelt egy kis időt, hogy megértsék, mi Audrey és a lány a” Római vakáció „- nem ugyanaz, de amikor végül rájött, hogy úgy tűnt, hogy felébredt egy szép álom. A valóság nem felel meg neki „(A. Walker).

30. fejezet Andrea Dotti

Még mindig a film „Álom luxuskivitelben”

Share az oldalon