3. fejezet aki feleségül egy milliomos

Ki Marry egy milliomos?

Nő kívánó feleségül egy milliomos, mint általában, azt hiszi, hogy ez csak egy álom, biztosan szép, de égig, elérhetetlen. Hol találkozom vele? Hogy én keresek?

Tény, hogy a környezetükre néhány tucat sikeres vállalkozók igen egyszerű: csak kövesse az egyszerű útmutatót. Ezek a gyakorlatban kipróbált sok nő, és hogy a tökéletes eredményt. De ez nem elég.

Ahhoz, hogy feleségül is, hogy nőies és szellemi fejlődését. Tudod, hogy hány lány férjhez milliomosok felbukkanó, majd hirtelen elvált. Miért? Nem elég a tudás. Ahhoz, hogy megértsük, hogy a család sikeres, nincs elég, és arra, hogy kapcsolatokat építsenek ki rendesen. Tehát én csak beszél a spiritualitás és a nőiesség, hanem az, hogy ezeket a fontos dolgokat, sajnos, ez csak úgy lehetséges, hogy csak néhányat említsünk. Mások úgy gondolják: „én csak elvenni egy milliárdos kiugrik, majd kap valami őrült elég.” De a végén ezek upstarts vár egy rossz végleges és súlyos depresszió.

Feleségül egy milliomos - egy nagy elme nem szükséges (bár a többség, és ez nem elég). De ahhoz, hogy neki egy tisztességes család unió -, akkor szükség van egy csomó munka, a megállapítás a nőiesség és a bölcsesség.

Mindez képes elérni minden nő, még a szerény megjelenése és az értelem, mint egy lámpabúra. Miért?

Mivel 18 éves, ez volt számomra. Érkezve a város a vidék, volt egy kopott szandál, egy szoknya, egy blúz és egy darned samosshituyu a térd nadrág, párosulva az erős alacsony önbecsülés és teljes megértés hiánya az élet.

Amikor írt nekem a különösen nehéz helyzetben és a képtelenség, hogy dolgozzon, és azt akarom mondani neki: „Ne sírj a blues!”

Az első évben a városban, én csak megengedheti magának, hogy szög alkoholmentes nagymama lakásában. Körülmények „csodálatos”! Nagymama bement a mérkőzés két hete, szórakozik a konyhában fiaival, unokák és a szomszédok nagymamák. Énekelték: „Ó, Viburnum virágok”, és ültem egy szobában, és valami varrni, olvasni, írni, rajzolni, felkészülnek arra, hogy menjen főiskolára. Nagyon súlyos és akár fél, vagy provokált tiszteletben tartják az idegeneket - nem érintett meg. Reggel (a nagymama aludt a szomszéd ágyon a szobában) megőrült a szaga füst, azt akartam dolgozni - festett a tükörbe, és egyre hungover származó Nézőpont napi feladatot, hogy kapcsolja be ismét a fény, égő villany. Nem haragszom, és nem úgy néz ki mint, hogy a bérleti díjat, és egy olyan villamosenergia-költségeket. Ez hiába, hogy bosszantsa az öregasszony, egy tályog a botrány és energiát fogyasztanak hiába személyes?

Azt akartam, hogy felismerjék az élet tervet. Hidd el, nem akartam tanulni és dolgozni, ahelyett, séta, játék, ül a TV, vagy csak aludni. De lelkiismeret - jó tanácsadó - ne hadd pazarolja az idejét. Granny rendszeresen adtam virágot és édességet valahogy tompítsa a keményfejű jellegét alkohol.

És most a férjem vásárolt egy lakást a város központjában, így tudtam kényelmesen folytatnak vásárlás, mikor jön a többi. Élünk szélén egy falusi ház felújított és kandalló. Miért? Mert élni, csendes környezetben, a természetben tiszta levegővel - eredményesen. Ez a mi választásunk. A tizennyolc éves, én küzdöttem a kísértésnek, hogy feküdjön hetekig a kanapén tévénézés és nem csinálsz semmit. Most lehetősége van arra, hogy a munka és tanulni csak akkor, ha akarok, de dolgozom, és egy csomó - szokás. Életemben nincs idő apátia és depresszió, tudom, hogyan kell kiszorítani a saját tudat romboló gondolatok. Egyszerűen nincs helye.

Ezért, amikor egy másik lány írja körül a különleges helyzetét, akarom mondani: „Még ha én minden történt, hol vetted, hogy nem fog működni az Ön számára?”

Amikor az ember épít sorsát, neki kell bárány makacsság, az erős hit, hogy minden ki fog derülni, még ha a hosszú élet nem fizet osztalékot. Minden attól függ, szándékait illetően. Csak a szándékkal, hogy az eredmény.

Mi elsősorban a sors rosszul öltözött lányok alacsony önbecsülés és a nem megfelelő észlelése valóság? Ez igaz: nincs. De miért? Mert nem áll szándékában, hogy több, nem hisszük, hogy megérdemlik a legjobb. Nem megy át az élet, hogy lássa az oka a siker mások. Csak TV-t nézni, szeretnek aludni a nap folyamán, és szidja a másik nem.

Hol tekint vissza, és menjen. Milyen szándékkal élsz, amit kapsz. A lelkiismeret minden, de nem minden hallgat rá.

Tehát, aki feleségül egy milliomos?

Share az oldalon

Kapcsolódó cikkek