7 Professional Tanácsok a stílus divatfotó

7 Professional Tanácsok a stílus divatfotó

7 szakmai tanácsot a stílus divatfotó segít, hogy teszteljék erejüket ezen érdekes terület, még ismert a „divatfotós”.

Véleményem szerint ez a legfontosabb tanács, amit adhatok. Sőt, nem csak hogy felkészüljünk, és felkészüljön! Soha ne a munkát a set nélkül konkrét ábrázolása, amit akarok. Van egy könyv alkotja újságkivágások, képek a világítás, a smink, haj, stílus, beállítás, szerkesztés, stb Ez könnyen pszichológiailag lebontják, mint a fotós, de ha ezek a könyvek inspiráló fotókat kéznél tudok nagy valószínűséggel biztosítja, hogy a szem valami leáll, és a képet, vagy a történet kezd fejleszteni.

Munkavégzés divat, dolgozom egy csapat fodrászok, sminkesek és stylistok, munkájukat, és mégis részt veszek az egészet tól Z én mindig nyitott a javaslatokat, ötleteket, és szeretem látni, hogy tudnak kínálni körülöttem ember, de én soha nem adja át a gyeplőt a kezében mások. Nem lehet, hogy valaki más veszi át a látását. Ha úgy tetszik, akkor látható a képeken. Szüksége van egy nagyon pontos végrehajtását ötleteit annak érdekében, hogy megnyerjük a közönség, úgyhogy győződjön meg róla, hogy minden ellenőrzés alatt.

3. A mozgás és ismét mozgás

Kísérletezhetek távolítani minden lehetséges szög. Azt lőni és mozogni, lőni és mozogni. Nem lehet várni, amíg nem jön egy jó kép, meg kell találni magad.

4. Légy rendező

Futok sokat. Vannak modellek, amelyek szinte nem kell, hogy jelezzen, és irányítani, és szeretem a természetesség az ihlet, de ne veszítse el a látásom irányba. Megint, akkor nem kell várni a sikeres kép, de létre kell hoznia.

Hinned kell magadban, és a munka! A legjobb módja annak, hogy megtanulják -, hogy belevetette magát a fej folyamatot. Ne félj, hogy elrontani mindent! A valóságban az a helyzet, hogy akkor óhatatlanul elrontani semmit! De ez a dolgok természetéből, és még jó, mert így is van, hogy tapasztalatokat szerezzenek. Minden alkalommal, amikor hibáznak a forgatáson, tanulok, és a következő alkalommal jobban. Az én első kereskedelmi lő, majdnem megszökött a készlet, mert nem hisznek önmagukban, félt, hogy bármilyen hibát, és folyamatosan csal magad. Leültem, és elkezdtem gondolkodni mindent, ami elromolhat, és aztán csak dobja ezeket a gondolatokat a fejemből. Rájöttem, hogy ha nem indul el lőni most, sem máskor indul. És fényképeket, majd - az egyik kedvenc eddig!

Információ kölcsönzött artdm.ru

Kapcsolódó cikkek