6. A legjobb alternatíva a gyep

6. zhivuchka

Zhivuchka vagy ayuga képes növekedni, még a legnehezebb körülmények között a területeket, száraz és terméketlen talajon. Ha a feladat az, hogy hozzon létre egy sűrű folyamatos bevonatot az árnyékban, teljesen felváltja a gyep ayuge alternatívák egyszerűen nem találja. Arra használják, hogy hozzon létre egy szép alternatív helyszínek területeken árnyékolással, hogy hozzon létre egy folytonos bevonatot is, ha a fák-óriások, és ahol nincs fű vagy más talajtakaró nem tud közel a fatörzsek.

Zhivuchka mert a hajlam, hogy felszívja az agresszív területén észlelt közel, mint a gyom, de ez a hozzáállás csak akkor indokolt kapcsolatban az alapvető típusát, míg a magas minőségű növényeket ugyanabban az erőteljes növekedés különböznek sokkal barátságosabb. Még fajok zhivuchka igazán könnyű irányítani: vannak erős földalatti rizómák és szabályozzák forgalmazása nem túl nagy erőfeszítés, akkor egyszerűen távolítsa el az oldalsó kimeneti leányvállalata.

Care zhivuchka

Zhivuchka kell adnia egy termékeny és nedves talaj, de ez nem jelenti azt, hogy nem tűri a szárazság. Ajuga reptans képes menni víz nélkül egy hónapig szinte, hanem azért, mert hiányzik a kényelem és fájt a növekedés.

A legjobb fajták zhivuchka:

«Chocolate Chip» bronz barna árnyalat és a levelek színét, és telített kék-lila virágzat, ami a „víz” hatása;

„Variegates” szélű tejszínnel és egy sötétebb színű a virág;

„Atropurpurea” és a „Sokszínű” alapvető lila szín és eredeti csíkokat és foltokat.

Listája talajtakaró, amely helyettesítheti a gyepen, lásd a következő oldalon.

Ahhoz, hogy lépjen a következő része számokkal vagy linkek „Előző” és „Következő”

És nem okoz kárt, ha ezek a gyógynövények más növények? Vajon elakadt? Fák, például a. Miután az összes, ezek a gyógynövények kondenzált egyetlen tömeget, szorosan összefonódott, mint a szárak és gyökerek. És csak próbálja, hogy vágják ki őket, ha ezek a gyógynövények mászni, például az almafa. Bár az kétségtelen előnye, hogy - ez egy gyönyörű kilátás nyílik a tény, hogy valószínűleg nem kell havi kaszálni.

Isten őrizz, üzem lóhere a környéken. Pontszám az összes lehetetlen root ki, és a második felében a nyári plkryvaetsya penész, penész és nemesítő, de több kárt, mind a füvet.

Elena, és kaszálni, akkor nem próbálja meg? Mivel a gyepen. Miért van, hogy sokan úgy vélik, hogy ez csak egy alternatíva a gyepen, majd vigyázni rájuk szükségtelen. Az nem lett szerzett a lóhere virágágyások, ők elkeríteni, talajtakarás. A jól informált, részt vesz a gyomlálás heti termelők anélkül lóhere nő. By the way, pázsit, csak gyalog a virágágyások, valamint lóhere.

Olya, szeretném megjegyezni, hogy van egy miniatűr törpe lóhere fajták. Én az elmúlt évben volt ekogazon lóhere fajta Völgyzugolyban és a normális füvet. Azt kaszált csak kétszer egy szezonban. Akkor vesd a lóhere monokultúrás, mint alternatíva a hagyományos gyep.

Svetlana, milyen képtelenség, ez az, amit nem kell a szőlő, nem egy angolna és a komló.
Igen, egy sűrű csomókat együtt fejlődnek, és összefonódik, de ez nem teszi őket a kártevők, az ilyen csomókat nedvesség megmarad hosszabb ideig. És arról, hogy megfullad a fák, vagy más gyógynövények. Más gyógynövények is biztosan megfullad, de akkor nem javasolta, hogy ezeket a virágágyás, és ha igen, és ültetett, hogy gátolja a vágás. A gyökérzet a fák mélyebb, mint a talajtakaró, és nem zavarják egymást, mert a növény a fák alatt izzók és más virágok.

Ha fut - és akkor yaskolka lesz az agresszor. Clover, és egyéb fűfélék csak korlátozza, csak annyi, hogy távolítsa el a hosszabbításban, berendezés, vagy akár letörnek a kezét -, és a trükk. és a határok körül virágágyások és talajtakarás - kiváló és megbízható módon, csak itt lehet csatlakozni Boris!

Duchenne fel. Dekoratív eper. Tavaly 2 rostochku törékeny. És most volt 1 m2, ezen a nyáron még nem kezdődött el ... terjed szűk göndör szőnyeg virágzik, mint a szamóca, bogyók felnéz. Azt hiszem, hogy futtatni az bazsarózsa.

És én csak álmodni róla! Miután az ilyen visszavonás folytatja az aktív kereső!

Tatiana után írtam egy ismertetőt Duchenne, a következő történt ... Ez aranyos volt rosszindulatú agresszor, és csaknem az összes kedvenc virágágyás nagyon rövid idő alatt :), egymást keresztező és a túlélő én daylilies, mászik gyöngyvessző, megszerzése kétszintes szintek. Gondosan ásott meg (remélhetőleg minden), és költözött a föld alatt a fák, ahol raspolzotsya. Tehát, ha sikerült megtalálni, és ez felborítja, kérem, ne megsértődik rám :)). Mint jól viselkedett és árvácskák. A szél sebessége, ülnek, és saját vetés, a szem nem volt ideje, hogy villog, mint a kedvenc virágágyásba, de nem látott senkit. Küzdött az egész szezonban. És azt hiszem, ebben a szezonban meg kell kezelni a „utód”. Egyetértek azzal, hogy minden növény számára időt kell biztosítani, mi lenne „megfékezésére”, de ha az idő nem annyira? és a teljesítmény is? De az arcátlan növény az összes időt és energiát, és még többet szeretne, és csodálja meg a parkosított virágágyásba

Szép, meg kell dolgozni már fogott, és elvadul. De ne feledd, ez nem halálos, de kellemetlen mérgező gyógynövények nem csak a gyermekek, hanem a felnőttek, próbálja meg „zemlyanichinku”.

Hello mindenkinek! Azt akarom, hogy a növény a kertben. inkább ültetett egy kis darab, Veronica filiformis. Sokan olvasni róla, és boldog voltam mindennel. Probléma van, amit - velem szomszéd gyep határok, elválasztva minket egy kerítés a rács, állva egy konkrét szalag magassága 10-15 cm Kérdés a szakértők, mint -. Ne essen én Veronica által saját vetés a gyepen egy szomszéd. Nagyon nem akarok bajt a szomszédokkal, és szeretnék, hogy a kertben a gyep Veronica! Mindenki hálás lesz a tanácsot!

kérdés: Veronica filiformisból, elhagyja a zöld egész évben, és a tavaszi van egy frissítés? huh?

Jó napot, Tatiana! Remélem jól értettem a kérdést: tavasszal jön az élet, és egyre inkább dekoratív, de egy bokor levelei folyamatosan, csak néhány téli elveszti formáját. A cikk elolvasása után ültetett a saját területén Veronica, azt hiszem, rostos. Rajta vagyok most elhagyja gesztenyebarna!

Kapcsolódó cikkek